Schizomania

İşte Konser fotoğraları:

Schizomania- Gitar: Şervan, Davul: Ahmet, Vokal: Ayça, Bas: (Bu konserde) Kerem

www.geocities.com/schizomania_casa/schizokonser1.jpg
www.geocities.com/schizomania_casa/schizokonser2.jpg
www.geocities.com/schizomania_casa/schizokonser3.jpg
www.geocities.com/schizomania_casa/schizokonser4.jpg
www.geocities.com/schizomania_casa/schizokonser5.jpg
www.geocities.com/schizomania_casa/schizokonser6.jpg
www.geocities.com/schizomania_casa/schizokonser7.jpg

Hikmet kime sinirlendi:

www.geocities.com/schizomania_casa/hikmetsinirli.jpg

Overdose Vokali Hikmet Schizomania ya geçti. İşte o gizli fotoğraflar:

www.geocities.com/schizomania_casa/schizovokal.jpg
www.geocities.com/schizomania_casa/schizovokal2.jpg

Konserde azan ve Pogo yapanlar: Büyüksünüz arkadaşlar. Hem azdınız hem bizi azdırdınız.

www.geocities.com/schizomania_casa/schizopogo.jpg
www.geocities.com/schizomania_casa/schizopogo2.jpg

Not: Fotoğrafların çözünürlükleri yüksek, boyutlar biraz yüksek olabilir. Bir de eğer fotoğrafların üzerine tıklayınca açılmazsa, linklerin üzerine gelip sağı tıklayıp Hedefi Farklı Kaydet (Save Target As) ile resimleri bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Çok güzel ya.. Harbiden bir kere daha anladım acayip bir gün olduğunu, hiç unutamıcam bu konseri.. Hiç tanımıyoduk bile birbirimizi düşünsenize ya.. Öyle internetten gayet alakasız insanlar doluşup Safranolu'ya gidip konser verdik.. Acayip hoşuma gitti şimdi...
Lan ne gündü ya! :D

gerçekten. hala inanamıyorum. İlk toplantıyı felan düşünüyorum. Çok güzel oldu. Herkesin ve özellikle de Berkay senin ellerine sağlık.

Bu arada Cumartesi günü yani 5 Haziran'da saat 13.15 - 14.00 arası Çayyolu Festivalinde Sahne alacağız. Mekan Konutkent Atapark. Duyanlar duymayanlara anlatsın.

Bi dahaki çok daha iyi olucak bu sefer biz de yardım daha çok edicez ve süper bir organizasyon olucak sonra da hep beraber konser verices...Aman tarihlere dikkat :twisted:

inşallah göktuğ'cum ü

hep beraber daha iyiye (ulan otobüs reklamı gibi oldu haa :) :p )

ama dediğim gibi bu ilkti ve üstesinden geldik. zor oldu ama iyi oldu...

Rousseau demiş ki:
Bu arada Cumartesi günü yani 5 Haziran'da saat 13.15 - 14.00 arası Çayyolu Festivalinde Sahne alacağız. Mekan Konutkent Atapark. Duyanlar duymayanlara anlatsın.

Efet sevgili gitarist koççüm olaya parnak basmış. Ufak bir değişiklik war. çıkış saatimiz 14.15 olmuştur

12 Haziran Çay Yolu Festivali
Saat : 14.15
Yer: Atapark KONUTKENT

Arkadaşlar hepinizi bekliyorum.

(Sarhoş ve Ece siz özellikle gelmelisiniz :) )

Schizomania tayfası...ve tabiki sevgili Teddy... ;)
Cumartesi orda olucaz... :twisted:
Buraya kadar geliceksiniz bizde sizi seyretmiycez... :twisted: ;) :D
Hadi şimdiden başarılar... :metal :metalhead

Baba saolasın. :metalhead

Yaa bir iki çift laf etmek istiyorum. Vokal sorunumuz yine patlak verip Ayça arkadaşımı gruptan ayrılmıştır. Çok teşekkürler Ayça'cım.

Bu sebeptendir ki Soulitary'den Göktuğ kardeşimiz imdadımıza yetişip bu konserlik vokal olacaktır. Göktuğ çok çok çok saolasın. Sende olmasan... :kaydim

TANSELUS'a ayrıca bir teşekkürüm war. Çok çok saolasın.

Son bir teşekkür Ankara'ya ve Ankara'lı gruplara ; Ankara2lı gruplar arasındaki dayanışma için... :alkıs

Hep Böyle Olmamız Dileiyle

Yorulmuş kardeşler galiba foruma falan da yazmamışlar euhehueuhe...Çayyolu Festivali SuXXX!!! :)= Çocuklar kadar mükemmel yaratıklar tanımıyorum...Hayatımın en ilginç günüydü euhehue...Işılsu,Duygu ve yaa diğerinin adını unuttum :(=

Geri