Schizomania

Arkadaşlar Schizomania Baraka Rock Bar'da yapılacak 1. Ankara BarFest de saat 23.00 de sahne alacaktır. Herkesi bekliyoruz.

Eylül'den itibaren 8 aylık bir ara vereceğiz ve önümüzde görünen tek kesin konser olması bakımından bu kısa süreli veda konserine tüm arkadaşları bekliyoruz. Gider ayak yıkacağız ortalığı.

Baba Ahmet'le 4 yıl, Schizomania ile 2 yıl oldu.
Bir yere gitmiyoruz, daha müzikte yapacağımız çok şey var. Ben Eylül'de İngiltere'ye gideceğim ve 8-9 ay master programına devam edeceğim bu süre içinde ara vereceğiz. Ama ara vermeden bir kayıt yapacağız zaten. En azından bir bestenin kaydını yapacağız..

Arkadaşlar Baraka'da geç saate kadar bizi bekleyen, dinleyen, coşan ve pogo yapan herkese sonsuz teşekkürler. Muhteşem performansıyla bize destek veren Göktuğ'a da...

Konser video çekimini isteyenler yakında bizden alabilirler...

Ben de sadece 3 sarki dinleyebildim ama bence de Goktug cok iyiydi, kendisi ile ilgili degisik yargilara vardim bu konserden sora. Bir ara kendisiyle bizzat konuscam. :D
Erkenden gitmek zorunda kaldik, affola...

Konutkent'te dinlemeye gelmiştim ama içime sinmemişti malum ortam yüzünden. Burda ise grup çok çok farklıydı. Eğlendik gerçekten. Güzel gece için sağolun arkadaşlar.

Teşekkürler Şervan ve Berkay ama beni çok sinirlendiren bir kaç nokta oldu!Saat 24 e kadar birçok yere ulaşım aracı vardı!!!23 e kadar kalanlar 24 e kadar da kalabilirlerdi!!!İşini bitirip giden diğer grup elemanlarına ve organizasyonu yapan Tansel'e cidden ne diyeceğimi bilemiyorum!!!(Söz meclisten dışarı!Nezaketen de olsa insan 1-2 şarkı bile yüzünü gösterir!!!)Buysa dayanışma ve bilmem ne gibi orda burda ettiğiniz lafların göstergesi hepiniz yalancısınız!!!Kalan herkese de teşekkürler binlerce kere!!!Ve şunu da söylemek istiyorum:O konserin en iyi çalan grubu değildik belki ama en çok ama en çok eğlendiren grubuyduk!!!Buna tecrübemle her türlü kalıbımı da basarım!!!Kimse 2 yüzlülük yapmasın lütfen ok?
görüşmek üzere!!!

Bence de Göktuğ. Söylenecek birşey yok. Ama herkesi de dahil etmemek lazım. Yİne de dayanışma daha güçlü olmalı. Neyse bir daha ki organizasyonda programa dikkat edelim geç saate kalacak grup ya olmasın ya da ona göre izleyici sağlayalım..

Evet en çok eğlendirendik bence de . Başta ben .ok eğlendim zaten.

valla ne deseniz haklısınız.her başlık altında bunu yazıyorum ama başka söyleyebilecek bişey yok.ben de kalmak isterdim ama stjdayım ve başka çarem yoktu.nasıl affettirebilcez kendimizi bilmiyorum ama umarım affettirebiliriz.

Geri