Schizomania

pazar günkü konserimize gelen herkese çok teşekkür ederim. Daha fazla kişinin olmasını isterdik ama olmadı. Demek ki çevremiz bu kadarmış.

Ben o gün gerçekten psikolojik olarak çok kötüydüm ve çok kötü çaldım. Bu yüzden kendi adıma herkesten özür dilerim.

yoo be şervan o kadar kötü değildiniz...zaten bi dolu sorun yaşadınız...ekipmandı,tondu mondu,moral kalmıyo zaten...
biz eğlendik,samimi olmanız bile yeterliydi...
en kısa zamanda görüşmek üzere...

sağolun ya.. Ya sorun yaşamak çok kötü. çok geç başlamıştık onun stresi bindi bir de ayrılık veda felan derken moraller sıfıra indi.

Hepinize tekrar tekrar teşekkürler. Ben Eylül'ün 28 ine kadar burdayım.

Nasılsınız arkadaşlar iyimisiniz ben bu günlerde yeni yeni girmeye başladım siteye bir baktım bizim topik 3. , 4. sayfalara düşmüş ne iştir yaw.. :( Ama neyse elbet bir gün aaa Kaçak diye bir grup vardı çok gençlerdi daha bakalım nerelerdeler şu anda diye soracaksınız ama ... Sabırla bekliyoruz o günü :twisted:
Şimdi konser olursa bizide çağırın dicem ama neyse o nada siz karar verirsiniz tedy felan hala stüdyomuza gelmek isterseniz bize söyleyin biz size yer ve zamanları söyleriz onun dışında iyi çalışmalar...

Sevgili hipno kardeşim başlık düşer 2. 3. sayfalara önemli değil siz çalışmaya devam edin. Uygun bir konser olsa çağıracağız sizi zaten. Aklımdasınız walla stüdyoya da geliriz birgün. Bu arada bana kaydı verecektini ne oldu.

Arkadaşlar, dostlar;

Evet şu andan itibaren davulcu bozuntusu olan TeDDy'nin askerlik yükümlülüğü sebebiyle Bilecik'e sevk'i verilmiş olup artık o bir askerdir...

Bize destek olan herkese; başta Göktuğ, Kerem, Overdose'dan Tolga,Hikmet ve Fırat'a, bizi yanlız bırakmayan Ece'ye Ve aynı sahneyi paylaştığımız bütün gruplara SONSUZ TEŞEKKÜRLER... :elsalla :metal

:metalhead :metalhead

sakın ola wazgeçmeyin. Bana mail yolu ile ulaşabilirsiniz ama cevaplama konusunda sıkın olabilir...

:taptim :taptim :taptim :taptim

TEŞEKKÜRLER.....

sevgili ahmetcim sana iyi askerlikle dilerim. Sen askerdeyken şu kayıdı tamamlayacağım dinlersin. Benim de veda mesajıma az kaldı.

En yakın zamanda tekrar toplarız Schizomania yı tekrar umarım.

Benim asker dostum MetallicAhmeT demiş ki:
Bize destek olan herkese; başta Göktuğ, Kerem, Overdose'dan Tolga,Hikmet ve Fırat'a, bizi yanlız bırakmayan Ece'ye Ve aynı sahneyi paylaştığımız bütün gruplara SONSUZ TEŞEKKÜRLER... :elsalla :metal

TEŞEKKÜRLER.....

Ulan cafedeyim ve senin yüzxünden ağlıycam az sonra :cry: :cry: Ahmet yaaaaaa asker oldun demek gittin sonunda :cry: :cry: :cry:
Ece'nin desteği her zaman seninle... Hep kalsın aklının bir köşesinde :(

Çağrıcım Ahmet 'in kafası yerinde miydi acaba o msgi yazarken? :( :( :( :( Olsun artık önemli olan yazdıkları değil biz biliyoruz Ahmet'in içini o yeter zaten gerisi booooooooooooooş boş :(

Geri