Ankara Bateri Dersi

'Özel Ders İlanları' forumunda Ankanom_studyo tarafından 12 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

 1. DAVUL DERSİ - KURSU – DAVUL DERSLERİ ANKARA


  PROFESYONEL EĞİTMENLERİMİZLE DAVUL(BATERİ)

  DERSLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR


  LİBYA CAD. 10/C-D-E KOLEJ KIZILAY


  0312.432 13 08//0555.630 03 02


  DAVUL DERSLERİ -KURSLARI -ANKARA


  Profesyonel veya hobi amaçlı davul dersi almak isteyen - gençler, yetişkinler ve çocuklar için oluşturulmuş sınıflar ve özel ders imkanlarıyla Ankara'da müzik severlere hizmet vermekteyiz.

  Alanlarında uzman eğitmenlerimizle işlenen davul derslerimiz, haftada bir saat birebir-özel- dersten oluşmaktadır.Dersin ardından bir saat de etüt uygulanmakta, bu çalışmayla derslerde öğretilen konuların pratiği sağlanmaktadır.Çalışma gün ve saatleri öğrencilerimizin ve stüdyomuzun uygunluğuna göre programlanmaktadır.


  Enstruman çalabilmek için bir yaş sınırı olmadığına ve kulağın eğitilerek gelişebileceğine inanan eğitim felsefemizle her yaştan müzik sever kurslarımıza katılabilmektedir.

  Ders programlarımız ve her türlü sorularınız için adres ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.  0312.432 13 08 // 0555.630 03 02  www.ankanom.com // www.ankanom.com.tr/


  DAVUL DERS PROGRAMLARIMIZ


  Davul ders programımız seviyenizin belirlenmesinin ardından, bilek-tutuş pozisyonları ve hareketleriyle başlar.

  Stick Control, Rudiments, Syncopation çalma teknikleri ve yöntemleri nota okuma ve enstrümana hakimiyet kazanma çalışmalarımızla devam eder.

  Kulak eğitimi çalışmalarımız, play-along egzersizleri, stilleri inceleme ve çalma derslerimizle birlikte ilerlemekte, bu dönem içerisinde -popüler müzik- tarihine bakılmakta, seçtiğimiz parçalar bilgisayar destekli stüdyolarımızda, akustik setlerle çaldırılmaktadır.


  Rock, Metal, Jazz, Funk, Latin, Pop egzersizleri ve çalma teknikleri, okuma ve çalma hızınızı geliştirme amaçlı yardımcı ritmik dikte egzersizleriyle devam eder.Bu dönem içerisinde müzikte sound ve groove terimleri incelenmektedir.

  Doğaçlama çalma teknikleri, müzikal gelişim ve ifade edebilme yeteneğinizi arttırmak amacıyla seçtiğimiz müzisyenlerin sololarını inceleme derslerimiz, işitme-birlikte çalabilme derslerimizle devam eder.


  Stüdyomuz Hakkında,


  Bölge olarak şehir merkezinin kalabalığından uzak aynı zamanda şehrin merkezinde konumlanmaktayız. Sekiz adet stüdyo ve kafeden oluşan Ankanom, 300 m2 kapalı alan ve 80m2 bahçe alanına sahiptir. Araç park yerimiz mevcuttur.

  Molalarınız ve ders aralarında dünyanın seçkin kahve çekirdekleriyle hazırlanmış kahveleri bulabileceğiniz stüdyo kafemiz özel menülerimizle

  hizmet vermektedir.

  Haftanın belirli günleri kafemizde düzenlediğimiz müzik etkinliklerinde belirli bir seviyeye gelmiş öğrencilerimiz performans sergilemekte, müzisyen dostlarımızla oluşturduğumuz gruplar sahne almaktadır.


  Davul (Bateri) Dersi - Davul Kursu -Stüdyo Ankanom – Ekipman

  Stüdyomuzda altı adet davul prova ve eğitim,iki adet etüt odası bulunmaktadır.Tama Rockstar-İmperialstar,Pearl ve Ludwig Fusion Custom serilerinden oluşan davul setlerimizin tümünde Remo ve Evans marka deriler kullanılmakta,tüm setlerimizde çift crash ve splash bulunmaktadır.İstediğiniz doğrultusunda chinada zil setine dahil edilmektedir.Zillerimizin tümü İstanbul Radiant serisidir.Twin pedallarımız Pearl Eliminator ve Tama TWB200 serisinden oluşmaktadır.


  Bilgisayar destekli stüdyomuzda davulsuz altyapılarla oluşturulmuş play-along çalışmalarınızı yapabileceğiniz ses sistemi mevcuttur.


  Belirlediğimiz müfredat içerisinde öğrencilerimiz ilk grup deneyimlerini bu stüdyomuzda kazanmakta,bireysel çalışma ve prova amaçlı da odalarımız kullanılmaktadır.


  Davul setlerimizin ayrıntılı inç ve resimleri için,

  Stüdyo ANKANOM | Galeri
   

  Ekli dosyalar:

Bu Sayfayı Paylaş