Ankara Yan Flüt Kursu

'Özel Ders İlanları' forumunda Ankanom_studyo tarafından 12 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

 1. flüt DERSİ – KURSU – yan flüt DERSLERİ

  ANKARA

  PROFESYONEL EĞİTMENLERİMİZLE flüt DERSLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR

  LİBYA CAD. 10/C-D-E KOLEJ KIZILAY

  0312.432 13 08//0555.630 03 02


  FLÜT DERSLERİ – YAN FLÜT KURSLARI -ANKARA

  Profesyonel veya hobi amaçlı flüt dersi almak isteyen - gençler, yetişkinler ve çocuklar için oluşturulmuş sınıflar ve özel ders imkânlarıyla Ankara'da müzik severlere hizmet vermekteyiz.

  Alanlarında uzman eğitmenlerimizle işlenen flüt derslerimiz, haftada bir saat birebir-özel- dersten oluşmaktadır. Çalışma gün ve saatleri öğrencilerimizin ve stüdyomuzun uygunluğuna göre programlanmaktadır.

  Flüt eğitimi veren stüdyomuz, gelişen teknikler doğrultusunda kendini yenileyen eğitim programlarıyla, geleneksel kültürle biçimlenmiş çalgı tekniklerini ve eğitim yöntemlerini, günümüz anlayış ve biçimlerine uyarlayıp - yorumlayarak günümüz müziğine ve eğitimine bakmaktadır.
  Enstrüman çalabilmek için bir yaş sınırı olmadığına ve kulağın eğitilerek gelişebileceğine inanan eğitim felsefemizle her yaştan müzik sever kurslarımıza katılabilmektedir.  Ders programlarımız ve her türlü sorularınız için adres ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  0312.432 13 08 // 0555.630 03 02

  www.ankanom.com // www.ankanom.com.tr

  FLÜT DERS PROGRAMLARIMIZ

  Flüt derslerimiz, doğru tutuş ile birlikte dudak pozisyonlarına ve ağızlığa hâkimiyet kazanma çalışmalarıyla başlar.

  Doğru ses ve üfleme tekniklerinin oturtulmasının ardından, enstrümanda pozisyonlar, klavyenin yapısı ve gamlar öğretilmektedir.

  Doğru dudak pozisyonunun oturtulması için uzun sesler, bağlı-dilli etütler, kromatik aralıklar ve ilgili gamlar çalışılmaktadır.

  Her derste yeni bir konunun işlendiği eğitim müfredatımız, öğrencilerimizin sıkılmadan, eğlenerek öğrenebilecekleri, bu konuda yeterli formasyano sahip eğitmenlerimizce işlenmektedir.

  Çalmak istediğiniz tarza yönelik değişken olabilen türler (klasik, pop, caz, latin vb.) ve çalmak istediğiniz enstrümana (Piccolo, Standart (Orkestra flütü),Alto flüt, Bas flüt) yönelik her türlü soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

  Stüdyomuz Hakkında,

  Bölge olarak şehir merkezinin kalabalığından uzak aynı zamanda şehrin merkezinde konumlanmaktayız. Sekiz adet stüdyo ve kafeden oluşan Ankanom, 300 m2 kapalı alan ve 80m2 bahçe alanına sahiptir. Araç park yerimiz mevcuttur.

  Molalarınız ve ders aralarında dünyanın seçkin kahve çekirdekleriyle hazırlanmış kahveleri bulabileceğiniz stüdyo kafemiz özel menülerimizle hizmet vermektedir.

  Haftanın belirli günleri kafemizde düzenlediğimiz müzik etkinliklerinde belirli bir seviyeye gelmiş öğrencilerimiz performans sergilemekte, müzisyen dostlarımızla oluşturduğumuz gruplar sahne almaktadır.

  ...Günlük yaşamın stresinden arınmak, sevdiğiniz bu enstrümanların eğitimini almak ve birlikte müzik yapmanın keyfine varmak için bizi arayınız...


  İletişim:

  Libya Caddesi 10/C-D-E Kolej/Kızılay - ANKARA

  Tel: 0312.432 13 08 //0555.630 03 02


  Web : www.ankanom.com // www.ankanom.com.tr

  E-mail :[email protected]  SORU VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN İLETİŞİM ADRESİMİZ,

  Libya Caddesi 10/C-D-E Kolej/Kızılay - ANKARA

  Tel: 0312.432 13 08 //0555.630 03 02


  www.ankanom.com // www.ankanom.com.tr

  E-mail :[email protected]  Etiket:flüt dersi ankara,flüt kursu ankara,flüt dersi,flüt kursu,yan flüt dersi,yan flüt kursu,yan flüt dersi ankara,yan flüt kursu ankara,ankarada flüt eğitimi,Flüt dersi,flüt kursu,flüt eğitimi,trompet dersi,trompet kursu,trompet eğitimi,trombon dersi,trombon kursu,trombon eğitimi,ankara,flüt dersi ankara,flüt kursu ankara,flüt dersi,flüt kursu,yan flüt dersi ankara,yan flüt kursu ankara,flüt dersleri,flüt kursları,ankarada flüt eğitimi,ankarada yan flüt dersi,ankarada yan flüt kursu,fülüt dersi,fülüt kursu,ankarada fülüt dersi,ankarada fülüt kursu,ankara flüt kursu,ankara flüt ders,flüt dersleri ankara,flüt kursları ankara,
   

Bu Sayfayı Paylaş