Unique Vokal İlanı

F

firat84

UNİQUE VOKAL İLANI



2001 yilinda İstanbul’da kurulan ve bir bucuk sene boyunca cover çalismalar yapan Unique, Taksim’in muhtelif barlarında sahne aldiktan sonra beste calismalarina agırlık verdi.6 bestenin yer aldigi ilk demo “ZOR” 2003 yilinda Maslak Deneyevi ve Jokerstore stüdyolarinda kaydedildi ve 1500 adet dagitildi.Türkçe beste calismalari yapmaya, cesitli konser ve organizasyonlarda calmaya devam eden Unique su siralarda Jokerstore kanal kayit stüdyosunda Mehmet Hakan Özhendekçi tonmaysterliginde album kayitlarina baslamaya hazirlaniyor.
Yiğit Doğan: Ritm ve Solo Gitar (24)
Tekin Turan: Bass Gitar (25)
Fırat Suvarioğlu: Davul ve Geri Vokal (22)
Bestelerinde genel olarak sert ve agresif bi duruş sergileyen Unique, "Vokal"den de aynı güç ve performansı beklemektedir.
Tool, A Perfect Circle, Slipknot, Faith No More, Rage Against The Machine, Jeff Buckley, In Flames, Korn, 9 Inch Nails, Dredg, Green Day gibi gruplardan etkilenen grup üyeleri parçaların düzenlemelerinide beraber yapmaktadır. Ortaya çıkan riff bazlı sound, tarz kaygısı taşımaktan uzak fakat yeniliklere ve deneysel fikirlere her zaman açık bir tutum sergilemektedir.
Bu noktada grubun beklediği vokal, daha önceki birçok tecrübende de yola çıkarak, ritm duygusu olan ve ses rengi açısından sert ve agresif parçalarda da performans sergileyebileceğini düşünen biri olmalıdır.

İlanla ilgilenen arkadaşlar en kısa zamanda bize bu siteden yada unique_zor@yahoo.com mail adresinden ulaşabilirler.

UNIQUE
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler