Popomundo

Popomundo internet üzerinde oynanan bir "rol yapma" oyunudur, oyuncular sanal müzik sanayisinde şöhrete kavuşmaya çalışırlar. Oyun gerçek zamanlı oynanır

Ben gercekten cok begendim oyunu daha comezim ama barlarda cikmaya basladik yakinda dunya turnesi ve ardindan ilk single bi de arada cocuk yaptikmi super olur :D

oynayan varmi baska ? yoksa bence hemen baslayin

http://www.popomundo.com/common/index.html

Moskova'ya konsere gelen olursa açarım turkrock.com üyelerine evimi. Boşu boşuna otel parası ödemeyin bir de :)

Bu arada Moskova'da olan arkadaşlara Temel Telli Enstrümanlar, Bas Gitar, Temel Şarkı Söyleme, Temel Bestecilik, Temel Davranış, Rock, Temel Şairlik, Temel Fotoğrafçılık yeteneklerimi öğretebilirim :)

oyun sadece müzik demek değildir veya ünlü olup konserler vermek değil sadece. isteyen kendini istediği alanda geliştirebilr ister doktor olursun ister muhasebeci ister polis ister halkla ilişkiler uzmanı bunun gibi bir sürü meslek

Şimdi başlık Up olunca oyunumu hatırladım :D yoksa silinecekti hesap. Elektro gitar konusunda usta olmuşum artık. Tabi aralardaki konserleri de kaçırmışız moral bozukluğu olmuş.

Bu arada hala beklerim New York'tayım.. :D

Geri