Popomundo

Arkadaşlar Ankara'da ikamet edip bizi birkaç gün misafir edecek arkadaşlar var mı? Ekim ayında turnemizin Ankara ayağı için birkaç gün bulunmamız lazım...

Önemle duyurulur :D

He tamam :)

Ama bizim eve de yedek kilit yapacam Ece sen de al onu daireden ev ana baba gününe döndü... Seni takip edenlerle doldu ev :D

Ayrıca gerçekten ev kalabalık tanımıyorum ,etmiyorum adam gelmiş yada kadın... Sana verdiğin anahtarları al dicem ama nasıl..? yedek yaptım ben... :) Nys kilitleyince çıkarlar umarım :D

*Forumda "Dünya Evleri" başlığından bulunduğunuz şehirdeki evlerde kalabilirsiniz.

*Para kazanma konusunu da şöyle açıklıyım.Valla vip olmadan çok zor para kazanmak.Şirket sahibi olmak ve tabii iyi bir mekanda CEO luk yapmak çok karlı işler.Ama vip olmayan bazı girişimci arkadaşlar süt satarak,kurye gibi çalışaraktan para kazanabiliyorlar. :)

*İş arayanlara da yardımcı olabilirim bana mesaj atabilirsiniz.Barmenlere başlangıç olarak 700$ veriyorum.Çekicilik arttıkça maaş da artar.
Aynı şekilde bir de aktif CEO ya ihtiyacım var.Barı derleyip toplaması lazım.İyi maaş vericem.Ayrıyetten ekonomisine yıldız ekledikçe bonus da verilecek.

*Bir de ilerde turkrock üyeleri olaraktan hep beraber bir dünya turnesi yapabiliriz.Katılımı görmek lazım önce.. :)

YARDIM

Avrupa Konser Turnemizde

Belgrad, Helsinki ve Brüksel şehirlerinde bize evini açacak değerli dostlarımızı aramaktayız...

TEŞEKKÜRLER...

:D :D :D Yeterince acıklı olmadı ama olsun...

HOSTELLER:

Amsterdam:
Cansu Türker *HOŞ*

Ankara:
Sıcak&Bora Malikanesi *HOŞ*

Barselona:
Akad Göztepeli *HOŞ*

Belgrade:
Yosun Palas *HOŞ*

Berlin:
Sisli Fakirhane *HOŞ*

Brüksel:
Danny Keene *HOŞ*

Buenos Aires:
Cansu Türker *HOŞ*

Kopenhag:
Coşar Pansiyon
Atlantis

Dubrovnik:
Gülfem Akalay *HOŞ*

Glasgow:
Carsten Mikkelsen*HOŞ*

Helsinki:
Süreyya Koş *HOŞ*

Istanbul:
Kumdan Kale *HOŞ*
Attila Varnalı *HOŞ*

Londra:
Tiffany Lloyd *HOŞ*
Çınar Komar *HOŞ*
Attila Varnalı *HOŞ*

Los Angeles:
Cherri Anthony

Madrid:
Zeynep Başar *HOŞ*

Melbourne:
Muhan Altısıfır *HOŞ*

Mexico City:
Felicidad Álvarez De Miranda D *HOŞ*

Montreal:
Annette Lathlane

Moskova:
Helena Gillstad *HOŞ*

Nashville:
Debbie Wood

New York:
Akad Göztepeli

Paris:
Kim Harrison *HOŞ*

Porto:
Tuncay Tatlıses

Rio de Janeiro:
Paco Abecia

Roma:
Bizim Çatı *HOŞ*

São Paulo:

Singapur:
Aygül Efeoğlu *HOŞ*
Ajdar Sayınbatur *HOŞ*

Stockholm:
Bente Schaefer *HOŞ*

Talinn:
Annette Cuffe *HOŞ*

Toronto:
Güher Hikmet *HOŞ*

Tromso:
Yayla Evi *HOŞ*

Vilnius:
Sunay Aykut

Bu kişilerin evleri her zaman açık. Hostel olarak kullanabilirsiniz.

Bilgiler forumda herkesin bulamayacağı kadar zor bir yerlerde oluyor bazen. En iyisi buraya kopyalamak dedim ;)

Ne demek ;) Her zaman ;) Bu evler her zaman açıklar ama hani giderken bir kutu bira alıp gitseniz fena olmaz. Eve bırakırsınız isteyen alır içer ;)

Annemin oyundaki istekleri yüzünden bıraktım :D Sonradan çok seviyesiz şeyler istedi yha :D Bnm böle nasıl bi annem oLabilir :D

Arkadaşlar bir de sürekli forumdan yararlanın derim ben.Çaylaksanız çaylak sorularını okuyun,iş hayatına atılmışsanız şirket forumu ya da şehrinizde olan biteni bilmek için şehrinizin forumları.Emin olur oyun üzerinde hem hakimiyetiniz artık hem de bilgileniyorsunuz.Hadi kolay gelsin herkese.. ;)

Geri