Popomundo

disturbed_one demiş ki:
qataloq demiş ki:
disturbed_one demiş ki:
qataloq demiş ki:
Los Angeles'a beklerim ;)
benim 2.hesabım LA'da grup arıyorum...grupta vokal için yer var mı:D

Üzgünüm.. Ben vokalist ve gitaristim. Basçı da var. Davula geçmek istersen bekleriz ;)
didi_in_chains'in söylediklerinden sonra ztn 2.karakterimi öldürmeyi düşünmeye başladım.oyunda yasakmış maalesef :? .
:D
Zaten sen öldürmezsen ben DEVlere mesaj atıcam. :twisted:

oyundaki karakter : Jean-Yves Piriou

mesaj atın arkadaşlar iş konusundan yardımlaşalım :)

yeni mekanlar yeni işler :)

Valla herkes beklerim demiş ama kimse oyundaki adını söylememiş :)

Ben bu oyuna daha önceden kayıt olmuştum ama hesap silinmiş bizim eleman öbür dünyaya göçmüş :) Neyse şimdiki adım Şevket Selanikli :)

Peki o zaman. Ben de Cecilia Filippone. Yolu Moskova, Ankara, Roma ya da Amsterdam'a düşen haber versin. Otel parası vermesin ev var. Bir de peşime takılana türlü türlü yeteneklerimi öğretirim ;)

Seçin, beğenin. Hangisini isterseniz öğretirim ;)

Temel Telli Enstrümanlar *****
Bas Gitar *****
Temel Şarkı Söyleme *****
Temel Özel Efektler *****
Doğaçlama Müzik *****
Vokalistlik *****
Temel Şovmenlik *****
Alev Üfleme *****
İleri Havaifişekçilik **

Kişisel yetenekler
Temel Bestecilik *****
Temel Davranış *****
Rock *****
Temel Şairlik *****
Temel Fotoğrafçılık *****
Temel Yoga *****
Seks *****
Entomoloji *****

Tüm yeteneklerim 5 yıldızlı olup, ileri havaifişekçilik de gelişmektedir :LOL:

O zaman bana rock öğret anarchist :)

Ayrıca grubumda davulcu eksik :) Grubumdaki elemanlar işlerinde profesyonel olduğu için gelecek eleman da "davul çal ve vurmalı çalgılar" konusunda 5 yıldıza sahip olması şart koşulur :D

Ben de dünya turnesini tamamlamaya çalışıyorum şu an zaten :) Adın ne oyunda? Arkadaş listeme ekleyeyim de denk geldikçe muhabbeti ilerletelim bu arada o zaman :)

hehe bende 200. günümü doldurdum oyunda şehir şehir geziyoruz valla çok pis sardı konser var diye eve koşa koşa geliyom neredeyse. :D aldık bir tur otobüsü dünya turundayız. 1840. sıradayım :) ve rock sanatçısıyım.

burada öğrendim nasıl bir oyun oldugunu başladık bakalım 3 gün oldu sokaklarda gitar çala çala 1 hal oldum. birde anne evden kaçtı çok dağınıkmışım birde çok üzüyormuşum :) sokaklarda yatıp kalkıyorum. güzel bir iş buldum ama haftada 300 $ veriyor. biraz yardım lütfen :)

İsmim : Kemal Paşa :)

Metalman demiş ki:
burada öğrendim nasıl bir oyun oldugunu başladık bakalım 3 gün oldu sokaklarda gitar çala çala 1 hal oldum. birde anne evden kaçtı çok dağınıkmışım birde çok üzüyormuşum :) sokaklarda yatıp kalkıyorum. güzel bir iş buldum ama haftada 300 $ veriyor. biraz yardım lütfen :)

İsmim : Kemal Paşa :)
oyy oyy oyy 300 dolar çok az maaş yahu. patronuna ya mesaj at beni işten çıkar diye yada 1 haftanın dolmasını bekle yoksa işten çıkamazsın. birde biraz para biriktirip kiraya çık 700$ lazımdı sanırım kira için.

işten kovuldum zaten. ilk günden işe gitmeyince :D (Belgrad Taraflarında geziyordum da :) ) e artık istanbul yolu göründü :p yavaştan geliyorum yardımlarınızı beklerim arkadaşlar :)

Metalman demiş ki:
işten kovuldum zaten. ilk günden işe gitmeyince :D (Belgrad Taraflarında geziyordum da :) ) e artık istanbul yolu göründü :p yavaştan geliyorum yardımlarınızı beklerim arkadaşlar :)
boşver sen istanbulu londraya gel hayatını yaşa:) popomundoda hayat standasrtları en yüksek londra :) iş imkanlarıda çok fazla ve ücretli bir iş bulabilirsin.

Arkadaşlar bu oyunda nasıl para kazanabilirim ya aldığım maaş stüdyoya, kiraya yetmiyor bir de randevu verdim mi battım :)
Benim kayıt olduğum 1. günde 29000$ım vardı ayrıca toplam 10000$ değerinde iki tane kitabı da haybeden okumuştum :) Ama onu çok şansa kazanmıştım tamamen meslek sırrı :) Tabi şimdi paralar suyunu çekti pek birşey kalmadı geriye :(

abi nasvilleden süt alıp başka şehirlerdekilere satabilirsin (süt bir tek orda varda) vip değilsen zaten zaten para alıp veremiyon. süt verip kitap vs alabilirin birinden. onun dışında para getiren mesleklerin kitabını alıp kendini geliştirip iyi bir işegirebilirsin. yada en kötüsü sokakta çal yapıcan . + çekiciliğini falan geliştir oyunda en azından bazen tezgahtarlarada iyi para veriyorlar bunun için çekiciliğini yükselt. yada temel fotografçılığı geliştirip ünlülerinin fotosunu çekip iyi para kazanabilirsin ben geçen 10.000$ falan aldım. londrada baya iş var gel istersen konuk ederiz bizim evde. :)

Barry Hall. :)

Geri