Kaotik

KaotiK 1998 yılında kurulmuş, 2003 yılında tam olarak şekillenmiştir. Türkçe sözlü Rock yapan KaotiK birinci demosunu 2004 yılında çıkarmış olup, şu anda Mola isimli yeni demosuyla dinleyenleriyle buluşmaktadır. 2007 Unistar müzik yarışması'nda Türkiye finalisti olan topluluk, kurulduğu günden bugüne kadar 40'ı aşkın besteye imza atmış, 100'den fazla canlı performans sergilemiş, bir çok kez önemli organizasyonlarda tanınmış gruplar ve müzisyenlerle birlikte aynı sahneyi paylaşmiştır.

KaotiK 4 kişiden oluşmaktadır: Vokal ve gitar'da M.Burak Madencioğlu, gitar'da Türker Öztürk, bas gitar ve vokalde E.Çağdaş Türk ve davulda M.Can Ayçiçek yer almaktadır.

Son olarak Gişe organizasyonun düzenlediği Saklıfest'07 de sahne alan KaotiK, şu anda sadece konser organizasyonlarıyla dinleyici kitlesine ulaşmaktadır. Topluluk ayrıca 2004 yılında KargoOnline'ın düzenlediği En İyi Kargo Cover'ı yarışması'nda Marlyn Monroe coveriyla birincilik ödülü kazanmıştır.

İletişim: [email protected] / www.myspace.com/kaotikmusiki

TÜM ORGANİZASYONLAR İÇİN: Pin Production: 0312 236 40 84

l7150bb6d682974f0289e53mk3.jpg

KAOTİK

Vokal-Gitar: Murat Burak Madencioğlu
Gitar: Türker Öztürk
Bass gitar, vokal: E.Çağdaş Türk
Davul: M.Can Ayçiçek

İletişim: [email protected] / www.myspace.com/kaotikmusiki

TÜM ORGANİZASYONLAR İÇİN: Pin Production: 0312 236 40 84

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sagolun arkadaslar ama boyle kuru kuru olmuyor umarım bestelerımızı hepınızle paylasabılcegımız organızasyonlarda bulunabılır nacızane kulaklarınıza hıtab edebılecek derecede basarılı kayıtlarlada bu durumu suslerız. İYİ DEDİM...
Maralcım gitarı kırdıgınız gun absolut un azızlıgıne ugradım ıyı oldu hatırlattıgın bak :twisted:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tabiki; öncelikle türkçe sözlü besteler yapıyoruz tarz olarak kesin bir çerçeveye alamadık kendimizi, ama sonuçta yaptıgımız müzik şu ana kadar dinledigimiz tüm tarzlardan nasibini alıyor.

müziğinizi çok yakından takip ediyorum burak bey. yıllarımı çürüttünüz, saçlarım tel tel oldu sayenizde. ama gel gör ki bunca uğraşın sonunda yılmadın yıkılmadın be adam. helal olsun.

hayat öfke için çok kısa, siz sevgi için çok küçüksünüz ama ve yalnız bu gençler müzik dinlemek ister coşmak ister değil mi geciktirmemek lazım bu insanları inananları müziğinden alıkoyamassın burak!

protesto ediyorum. akustik projenizi ve oradan gelecek parayı iple çekiyorum.

Kaotik ODTÜ bahar şenliklerinde MT Panayır Alanı konserlerinde çıkacaktır...tebrik ediyoruz...

tarih ve saat kesinleşince buradan duyururuz..

Kaotiği ilk konserinde yalnız bırakmıyoruz diil mi???

DaveMustaine_64 demiş ki:
Tebrikler arkadaşlar! Büyük bir heyecan ile bekliyorum konserinizi! Kendi adıma çok beğendim grubunuzu! Tekrar tebrikler, kolay gelsin!
MT-Berkay

Çok sağol
Burdan bize bu güzel organizasyonda yer alma fırsatını tanıyan tüm MT üyelerine çok teşekkür ediyoruz.

Umarım her şey çok güzel olur :metal

Ya Türkerin girmesi cok iyi olmus cok saglam bir gitarist ve müziğinizi olumlu yönde etkiler.Odtü konserine gelecez ama girişte sorun çıkarmazlar umarım...

Çok sağol ,en önemlisi çok sağlam bir dost, eğer gelirseniz çok seviniriz , eğleniriz :icelim :kustum
Davecim evet böyle bir sorun var nasıl gireceğiz diye soran arkadaşlar var... Bende azmeden dağları deler dedim iyi demişmiyim :)?

son anda aldığımız haberlere göre lineup ta yine değişmeler olmuş neyse burak girsin kendisi yazsın tam olarak...

sercan geçmiş olsun ne diyelim nazar üstüne nazar değiyo valla...

ama eminim çokzel olacaktır sonuna kadar arkanızdayız...

*üç gün önce....*

Bir hatırlatma ve uyarı niteliğinde... Yarın 12 de odtu de panayır mt sahnesinde sahne almakdayız... Dışarıdan gelmek isteyecek arkadaşlar ise gerçekden zorlanıcak gibiler ben odtu yu hic böyle görmemiştim kapıda kontrol resmen abartılmış durumda herkese iyi şanslar... Korkum şudur ki ya bizi almazlarsa kapida ki amcama laf anlatmak gerçekten çok zor hayırlısı :metalhead ...

dün mükemmeldiniz,cok seyirci topladınız,kapıda kalanlarda girseydi seyirci iki katına cıkardı eminim,basarılarınızın devamını dilerim...

Evet bence de Kaotik çok iyiydi Odtu bahar şeniğinde! :D Hatta beklediğimden çok daha iyiydi! :D

Seyirci konusunda ise, konser haftasonu olduğu için başlarında çok az insan vardı, yani az insan erken kalkıp gelmişti, ben bir an için endişelendim ama konser başladıktan sonra seyirci sayısı fazlasıyla arttı! Bu da benim hoşuma gitti tabbi :D

Konserin bir diğer güzel yanı da belki de şenliğin en iyi ses dengesini sizin yakalamış olmanızdı bence! Başlarda bir iki problem vardı ama kolay giderildi. Ben konserin genelini önden izledim, sonra bir ara arkaya gittim acaba arkaya da sesler iyi gidiyor mu diye.. Ve gördüm ki arka tarafta sesler daha da iyiydi! Her şey temiz ve dengeliydi! :D

Şarkılardan da dikkatimi 2 parça özellikle çekti, "Mola" ve "Mutsuz".. cidden çok beğendim! Grup elemanı olarak da en çok Türker'i beğendim, çok sakin ve olaya hakim görünüyordu, çok iyi çaldı ve hiç beğenmediğim bir alet olan zoom 505 ile gayet güzel bir ton yakalamıştı! Özellikle tebrik ediyorum kendisini! :p
Vallaha panayır alanında konuştuğum herkes sizi çok beğendiğini söylüyordu, elinize sağlık diyorum! Başarılarınınzın devamını diliyorum! :D

çok mistik bir kaotik...

bu grup iyi bi grup tamamen kendi besteleriyle bu kadar olumlu bi hava yaratan ve bunu bu kadar tersliğin gölgesinde ilk konserlerinde yapan kaotik grubunu kutluyorum ellerinize sağlık....

Geri