Kaotik

canlı performanslarını seyrettikten sonra mutlak derece beklediğim kaotik daha iyi yerlere çok kısa sürede gelecektir sizinle tanışmak güzeldi yolunuz açık olsun.

Ben çok sevindim abi dereceye girmenize, tebrik ediyorum tekrar tekrar..Zaten beraberiz bundan sonra, sizlerle tanışıp kaynaşmak kamera karşısında çök çök yapmak hoplayıp zıplamak süperdi..müdüre hörmetler :)

Herşeyi geçtim, "müdür" gibi bir insanı barındırdığınız için gönüllerin birincisisiniz.
Performansınız çok iyiydi beyler, tebrikler. Şarkılara laf yok zaten, bağıra bağıra söyledik hep beraber.
Sanırım önümüzde bol bol beraber performansalar olacak zaten, daha bitmedi :)
Müdürüm, sende tez git gel. En büyük asker bizim asker!

Güzel düşünceleriniz , yorumlarınız, dilekleriniz, verdiğiniz destek ve yaşattığınız dostluk ortamı için hepinize teşekkürler arkadaşlar...

En yakın zamanda görüşmek dileğiyle ;)

l_684d0861155a731e9e033c217eb6cc0e.jpg

Arkadaşlar davulcumuz Can, askeri görevini kısa dönem er olarak 3. Or. Ulş. Oto A.K.Lığı ERZURUM ILICA'da yapacaktır..5 ay 5 gün ayrı kalacağımız Can, Mayıs ayı ortalarında tekrar aramızda olacak..Kısa dönem olması adına sevinçliyiz,gururluyuz..EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER :LOL:

_KaotiK_ demiş ki:
Arkadaşlar davulcumuz Can, askeri görevini kısa dönem er olarak 3. Or. Ulş. Oto A.K.Lığı ERZURUM ILICA'da yapacaktır..5 ay 5 gün ayrı kalacağımız Can, Mayıs ayı ortalarında tekrar aramızda olacak..Kısa dönem olması adına sevinçliyiz,gururluyuz..EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER :LOL:

Hayırlı teskerler :LOL:

Geri