Kaotik

Serter Karadeniz'e teşekkürler....

Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar ve iyi bayramlar..Sizlere bir de güzel bir haber verelim

Bildiğiniz gibi Kaotik'in davulcusu M.Can Ayçiçek askerlik görevi için Erzurum Ilıca'daki birliğine teslim oldu ve mayıs ayı ortalarında tekrar aramızda olacak. Can'ın yokluğunda ise davulda, Seksendört grubundan kardeşimiz Serter yer alacak. Bizi yalnız bırakmadıkları için Kardeşlerimiz Seksendört e ve Serter'e teşekkür ederiz...
_KAOTİK_
;)

Unistar Finalistleri Ankara Konseri

Unistar da ilk üçe giren Kaotik, Deprem (Rind), ve Nükleer Başlıklı Kız 3 Ocak Perşembe Akşamı saat 22*00 da If Performance Hall da

afizn5.jpg

Hocam 30 Ocak 2008 ne güzel bi' tarihtir öyle :) ama nedense bu güzel haberi sayfaya taşımamışsınız,NBK'da suskun :(
Neyse saat 21.00'de Balans'ta görüşmek üzere :D :D :D

KaotiK'e selamlar.
Özellikle "Mutsuz" favorim. Başarılar diliyorum tek tek..

84fan.net olarak her zaman destekliyoruz! ;)

Kaotik & Rind & Nükleer Başlıklı Kız

30 Ocak saat 21*00 İstanbul Balans

ps: cattt ve tol6a ya teşekkür ediyor, telecaster8 ile aynı güzel dilekleri paylaşıyoruz arkadaşlar en yakın zamanda görüşebilmek dileğiyle ;)

30 OCAK BALANS KONSERİ ŞİMDİLİK BELLİ OLMAYAN İLERİ Bİ TARİHE ERTELENMİŞTİR.

Bu gelişmeden son anda haberimiz olduğundan sizi geç bilgilendirebildik kusura bakmayın :?

l_92bbbcbadba09fa8bd5e0d4184f9e5fa.jpg

Kaotik ODTÜ MT 13.Geleneksel Rock Şenliği kapsamında 12 Mart Çarşamba günü Saat 15*00 da O.D.T.U. Mimarlık anfisinde

Meraklısına duyrulur ;) : Ağırlık olarak bestelere yer vereceğimiz bir performans olucak arkadaşlar

can abi dediğin gibi sertaç abinin öğrencisi olarak basladım davula. 1 ayı geçti. yardımın için tesekkurler. odtüye gelmek için ugrasıcam cok. bide canlı dinleyelim abilerimizi diyorum. BAŞARILAR. GİDERSENİZ ORAYI SALLARSINIZ SİZ.

Geri