Kaotik

Berkay cok tesekkurler,konsere gelen gelmeye calısıpta iceri giremeyen herkese cok tesekkurler...Bizim icin hersey cok guzeldi,iyi bir deneyimdi...Dileriz ileride bircok mt organizasyonunda sahne alma sansımız olur...

Tesekkurler... :LOL: :taptim :elsalla

Sağolun arkadaşlar, ilk ciddi konserimizdi ve özeldi. Bizi destekleyen herkese çok teşekkürler. Berkayında söylediği gibi MT nin ellerine sağlık çok yardımcı olup güzel bir ton yakaladılar ses dengesi gerçekten güzeldi.
Besteleri beyenmen çok önemli çok sevindirdin bizi :LOL: (berkay)...
Bu arada kendimizi tanıtmayı unuttuk sahnede. Farketmeden Ozanıda es geçtik ozanım seni seviyoruz çok sağol bu zor anlarda yanımızda olduğun için emret sertsessizin konserinde parende bile atarım 8) :tap:
Ayrıca başta Maral ve Kürşat olmak üzere tüm MT üyelerine tekrar teşekkürler yeniden bir arada olmak dilegiyle... DARISI SERCANIN BAŞINA... (AMANIN TÜRKERİME BAK OLAY OLDUN OLUM :p BENİM DE TOKAM OLAY OLDU İYİMİ :twisted:) ANIL, GUCLU, SERDAR ACISINI CIKARICAÐIZ BU GÜNÜN İÇİM PARÇALANDI SİZİN GİREMEDİÐİNİZİ GÖRÜNCE... :zipla

ya o gun su gothic metalci diye gecinenleri gorunce sizin performansınızı hakkaten mukemmel buldum.demo olayını halledin de bizde dinleyip sozleri ezberleyelim.bir sonraki konserde bagıra cagıra soyleriz hem bu size de zevk verir...Gazi olayına uzuldum en kısa zamanda bir konser daha bekliyoruz...İyi çalışmalar..

Konu:Euthanasia konseri yer başkent universitesi

Ne demek gençler lafımı olur bence sızın performansınız gayet ıyıydı ama ortam boş beleş adamlarla doluydu bılıyosunuz Ama ben en çok turkerın tız sesınden etkılendım hemen bunu kullanmak lazım :) e be adam ınsan hıc mı bır cırlamaz studyoda hmmm?

:!: KAOTİK SORUYOR :!:
:?:
Sizce kaotik yapıcağı 4 şarkılık demoda hangi bestelerine yer vericek (versin)?
1-Piyon 2-Sinek 3-Paranoyak 4-Mutlu 5-Son kulaç 6-Haberi yok 7-Hormantik 8-Mola 9-Mutsuz 10-H.Ş.B.B.

:idea: Kazanana tam tamına 100 evet yanlış duymadınız 100 studyo boyunca beleşe kaotiği dinleme imkanı. BU FIRSAT KAÇMAZ HEMEN YAZIN KAZANIN... :seytan

slm gençler

öncelikle saolun beni unutmadınız bütün gecmis olsun dileklerini iletenlere tesekkür ederim

bu kaotigi hicbisey durduramıyo kardesim nedir bu :LOL:

insallah bidahaki konsere grubumuz eksiksiz çıkacak bu arada elinden her is gelen arkadasımız ozana teşekkür ederim yoklugumu hissettirmedi

ayrıca benim tercihlerim de son kulac , haberi yok ve mutsuzdur saygılarımı sunarım......

İlgili arkadaşlara duyrulur. Çokca sevdiğimiz arkadaşımız engin bizden ayrılmasada 7 senedir bana anlatığı ve sıkca gündeme getirdiği kendince haklı sebeblerden dolayı kaotikden ayrılmıştır. 7 sene boyunca sırf hatırım için beni yanlız bırakmayan dostuma bize şu ana kadar verdiği tüm emek için teşekkürü bir borç bilirim. İleride ulaşacağımız her güzel an ve her güzel hatırada her zaman emeğin olucak. Kendine iyi bak dostum...

Beyler biliyorsunuzki zorla güzellik olmaz bu konu birde müzikse durum cok daha kötü.
Aramızdaki empati bize bu kararı vermeye zorladı. Böyleyken böyle engin her zaman yanımızda olucak bu farklı bir konu yanlış anlaşılmasın

enginimizin gruptan ayrılışı hepimizi üzmüştür fakat bu enginle yollarımızı ayırdığımız anlamına gelmez...

engin sarının desteğine herzaman ihtiyacımız olacaktır ve bunu bizden esirgemiycektir bundan şüphemiz yoktur

artık yolumuza can arkadaşımızla devam edeceğiz ve kendisine güvenimiz tamdır

bizi izlemeye devam edin... :LOL:

Duyduğuma göre yeni baterist de cok sıkı biriymis.Ne diyeyim,hayırlı olsun....Haberlere gore iki beste daha yapmıssınız.Artık bir kanal işi yaparsınız bizde alırız degilmi?

ilk olarak can beye hoşgeldin diyerek başlamak istiyorum. (kendisine murat burak madencioğlu üzerine ufak bir broşür vermek lazım diye düşünüyorum.)

efendim. bir anket-i ala düzenlemişsiniz benim nacizane fikrim: kayıt yapılması gereken şarkıların 4le sınırlanırılmamasıdır. andy ve warhol biraderler olarak prodüksyon görevimizi bırakmış değiliz efendim.

neyse 4'e indireyim fikrimi:

* son kulaç : bu şarkıyla gençliğin kalbini fethedeceksiniz, son haddinde trendy and friendly. bonus: single cd'sinde yer alacak "son kulak" versiyonu hayran kitlenizi şaşırtacaksınız.

* mutlu/mutsuz : andy&warhol ekibi olarak düşündük taşındık bu iki şarkıyı toplamda 8-9 dakikalık harika bir ballad olarak birleştirmeye karar kıldık. müzisyen arkadaşlar olarak göreviniz birleştirmektir, derhal. şarkı geçişinde samplelar benden efendim. bu şarkının klibi için senaryomuz hazır efendim. sayın mbm bir uçurumun kenarından bizlere seslenecek, "bir yer var biliyoruum.." sinirli aşık modeli güzel bir parça, hafiften çılgın sedat esinlenmeli, hoş çok hoş.

* haberi yok : odtu konserinde dinledim adam gibi. ancak o burak ardı ardına haberi yok eaah haberi yok eaah haberi yok diyince içimden sahneye atlamak geldi efenim. bu şarkı konser şarkısı olacak, atmosferi tavana vurduracaktır.

* piyon : bu şarkı politik mesajlar veren şarkınız olacak. malum konserde de istek aldı. biraz tanıdık bir şarkı olabilir hem bir "bunu bir de bizden dinleyin he?" havası vereceksiniz.

-

son olarak da web sayfası hizmetiniz geçici olarak servis dışıdır. burak beni ne olur arayıp durma abii, yapma boöyle gözün sevemm..

Himselfim kemalim çatal karam çingenem...
1. si dilini eşşekarıları soksun
2.si arkadaşlar işte aylardır web sayfası yapıcam diyip amatör ruhumuzla oynayan insan bu hodri meydan atış serbest özel msj vs yiyiğin oğlanı bi güzel.
3. sü şayet bu sayfa olmadı diyelim elimde mükemmel bir klip senaryosu var bak şöyle bir yılbaşı gecesi gencin teki kafa bir milyon bir odaya girer ve awsom marka gitarıyla başlar aşkı için acı içinde sabahlara kadar anırmaya nasıl züper demi? Çekimleri bile hazır :twisted:

herkese tesekkur ediyorum ilk basta . Kaotik in yani grubumuzun basarılı olması icin elimden gelen herseyi yapıcam. En kısa zamanda en iyi verimi alacagımızı umuyorum.
Engin, yerin emin ellere emanet olm için rahat olsun :D
Bu arada bana sabır dileyen arkadasa da allahtan akıl diliyorum
Cünkü KAOTIK li olmak bir ayrıcalıktır... :LOL: :LOL: :LOL:
Olm Burak son sözüm sana biyerden tanıdık gelio mu? :LOL:
Hadin eywallah...

Geri