Kaotik

Sound felaketti üzerine birde işler aceleye gelince anfi getir tak son, ki, 3 huraaa gibi performans ortaya çıktı :LOL:
Bakdık durum budur coşalım coşturalıma HOPLAYALIMA döndü ruh halimiz ki biz felaket eglendik :) (BİZ İN İÇİNDE SİZ DE VARSINIZ ARKADAŞLAR) Hiç bu derece nefes nefese kalmadım ;)
:arrow: O tokanın abilityleri var kemalim :)
:arrow: Cha söylediğin sevindirdi bizi,bestelerin insanların aklında kalması ilk istegimiz...

arkadaşlar ses sistemi haricinde güzel bir konser oldu. Sizle tanışmış olmak ve aynı sahneyi paylaşmak çok güzel :) Hiç olmazsa amfilerle çaldınız, adınıza çok sevindim. Nice konserlere Kaotik!!!

valla odtü'deki peformansınızdan çok daha iyi (x10 ?) bi performanstı...sercan'ı ve yeni davulcunuz can'ı ilk kez izledim sahnede ve gayet başarılı buldum..takipteyim... :)

:arrow: Efem tekrar sağolun özellikle konser için berkay a ve yardımları için marala çok teşekkürler. :)
:arrow: Maralım o amfiden ses çıkarmak bile büyük erdem gerektiriyordu resmen :LOL: ses gelince zıplamaya başladık sevinçten :twisted: yani olmasan ne yapardık bilmiyorum yinede keşke if de izleyebilseydin bizi demedende geçemiyorum ;)

gençler güzel konser oldu.kaotik fan klübü olarak oradaydık tam kadro :p yazın ortası olması sebebiyle yaşandı o seyirci sıkıntısı muhtemelen.sıkmayın canınızı şöyle eylül'e doğru bi konser verin bakın neler oluyo :)

olm ne seyirci sıkıntısı ya o kadar kişi vardı zati sahne küçüktü boşverin en az sadece kaotik için gelen 20 küsür kişi vardı;biz hep kaotikten önce çıkanları ve sonra çıkanları dinlemek için beklesekte onların çoğu kalma zahmetin de bulunmuo(gruplar dahil) ya Aikanaro çok düşünceli bizi hep tutuyo yada ONLAR DÜŞÜNCESİZ bilmiyorum artık.Neyse Kaotiğe can feda biz kendimizede yeteriz kaotiğin her zaman yanındayız devam arkadaşlar

Erdemleri dinlemeye gittmiştim ama onlarınki bitmişti. Sonra siz dinleme fırsatım oldu. Gerçekten çok boğuk bi ses sistemi vardı. Ama çalınan melodi anlaşılıyordu. Benim hoşuma gitti. Bu kadar bestenin olması da ayrı bi güzellik bence. Kolay gelsin bi gün iyi bi ses sistemiyle dinlemek daha çok keyif verir sanırım.

:arrow: Yaf göktuğ bildiğin gibi değil :) Kayıtları nasıl yapsakda nasıl bi kendimize gelsek biraz dinlensek filan diyoruz kısmet eylüle umarım bu arada sana bir özel mesaj atıyorum bak bi zahmet.

:arrow: Kemal beylere iyi tatiller

:arrow: Anıl sus :!: ( ama aman diyim küsme ;))

ulan purak olm duyduma göre kuş börtü böcekte değişikler yapmışsın ulan senin içini oyar dolma yaparım en sevdiğim şarkı gitti desene
lan kemal sende beni kandırdın ya o gün sarhoşken ne vaatler veriodun lan :D bizde grup kuracaz hane nerde olm bak bunlar bu şarkıyı değiştirmişken hemen bi araklıyak uyanık ol olm

Küllen yalan, ASPARAGAS... yapılan bir değişiklik varsa onuda kuş börtü böcek bana yapmıştır. ;)
Beyler buralar pek bi sıcak gerek havalar gerekse insanlar :LOL: neyse gelince bol bol çalışalım emi hiç boş vaktimiz kalmasın her gelirmisiniz diyene hay hay diyin ,diyinki böyle kafa kaşıycak vakit kalmasın foe gibi çatlayıp kalalım bir gün sahnede hadi koçlarım benim göriyim sizi :)

Efem cuma günü katik Can'ın gelmesiyle beraber studyolara ve kayıtlara
geri dönüyoruz...
İyi saldık yine bende göbek falan cıktı sercanın kıcı büyüdü(zaten büyüktü artık siz düsünün) türker bile 79 kilo olmuş inanabiliyor musunuz?
Can çalışkan çocuk ona bişiycikler olmaz olmadı bagetlerle yastıklara girişiyor.(Yalan aslında kız arkadası okur diye kıyak geçtik)

Bizi özlediniz umarım :twisted: konser var gene ufukda da hani tam kadro bekleriz ve ttaaa taaaammmm

Kaotik kayıtdan sonra kuş börtü böcek şarkısına klip çekme kararı aldı bu amatör çekimde kemal ve tuna beylerin yardımlarını bekliyoruz ayrıca senaryoya göre hepinize yer var gençler if ve biziz konserlerindeki herkesi bekliyoruz yeter lan bıdı bıdı çok konuştum

nası uyar mı?

slm beyler, umarım bu bahar hacettepe şenliklerinde sizide görürüz sahnede......

kayıdınızı bekliyorum....başarılar :metalhead

Efem merabalar tahminen 2 hafta sonra muhtemel bir konser gözükmektedir. Bu konsere gelinim zorunludur :!: Yoklama yapılacaktır :!: Gelmeyenlerin ebeveynlerine telefon yoluyla bildirilecektir...

Ayrıca bu konserimizde bildiğiniz ve tanıdığınız kaotik ve onun besteleri dışında size cover olarak eskisine nazaran bihayli fazla parça seslendirmeyi düşünmekdeyiz sürçü lisan ettiysek affola maksad değişiklik olsun gönüller coşsun... Şimdi gelicek olanlar en geç çarşambaya kadar velilerinden dilekçeleriyle beraber 5 milyon giriş ücretini bize ulaştırsınlar :twisted:

HADİ YİNE İYİSİNİZ KERATALAR
İYİ EÐLENECEKSİNİZ :deli

2 hafta sonrası malum ay sonu, borç harç, bakkal kasap manav, ee mbm efendi konserinde daha çok insan görmek istiyor ise daha çok fedarkarlıkta bulunmak zorunda değil mi? :D

Geri