Satılık Prs Se Mark Tremonti Custom

'Elektro Gitarlar' forumunda DaggerStroke tarafından 31 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  Ankara
  Fiyat:
  1500 TL
  Takasa:
  kapalı
  İlk olarak satışın herhangi bir aciliyeti yoktur. Çok satasım da yok fakat başka bir gitarım var, bu aralar onu kullanıyorum. Bu stand'in üzerinde öylece duruyor. Haftada bir tozunu falan alıyorum, bakımlarını yapıyorum geri koyuyorum. Satılırsa almayı düşündüğüm amfinin maddi yükünü hafifletebilir. Satılmazsada durur, illaki çalarım...

  Çiziği, vuruğu, kırığı, eziği kesinlikle yoktur. Sıfır kondisyondadır... Kore üretimidir. USA modeli ile aynı gövde kalınlığına sahip olup, SE serisi içindeki en kalın ve dolgun gövdeye sahip gitarlardan biridir. Köprüsü normal tremolo köprüler gibi gözüksede, Floyd Rose tipi yüzen köprülerde olduğu gibi ileri geri hareket edebilmektedir.

  Fiyatı 1500 TL'dir.

  Kırmızı PRS SE Gigbag fiyata dahildir.

  İlk önceliğim elden vermektir. Ankara içi bir akşam gelin, görün, beğenirseniz alın. İlla kargo yapılmasını isteyen olur ise her şehire gayet gayet sağlam bir şekilde paketler, alıcı ödemeli olarak yurtiçi kargo şubesine teslim ederim ama kargoda oluşacak bir hasarda sorumluluk alamam.

  Teşekkürler...

  1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG
   
  Son düzenleme: 10 Eylül 2016
  crushhh, Berkay Aşar ve Can Temtek bunu beğendi.
 2. Günlerce bayıla bayıla çaldığım bir gitar, şiddetle tavsiye ediyorum "acaba alsam mı?" diyenlere.
   
  DaggerStroke bunu beğendi.
 3. Gitar tertemiz şekilde yatmakta. Bu ara işler yoğun, gitar çalmaya fırsatım falan olmuyor. Gitar boş boş yatmasın, ihtiyacı olan kullansın istiyorum.

  Takas düşünmüyorum ama mezarcılık seviyesine gelmediği sürece bi miktar pazarlık yapabilirim.
   
 4. Pazarlık opsiyonunu kaldırıyorum. Fiyatı sabit 1500 TL'dir. Fiyata Kırmızı PRS SE Gigbag dahildir.
   
 5. Arkadaşlar elimde Kutulu tamamen sıfır ayarında az kullanılmış Blackstar HT1R Combo Amfi bulunmaktadır.

  Gitar ile beraber alınırsa ikisini 2000 TL'ye verebilirim. Yeni başlıyorsanız alıp direk çalmaya başlayabilesiniz diye yanında askı, kablo, pena gibi aksesuarlarıda hediye edebilirim.

  Teşekkürler...

  Not: Amfinin ayrı satışı yoktur. Gitar ile beraber satılacaktır.
   
 6. Arkadaşlar, dolar şu durumda iken bu gitarı 1500 TL'ye satarsam, elime geçen paraya aynı kalitede ve aynı sıfır kondisyonunda bir gitar alabilmemin mümkün olmayacağını düşündüğümden bir süreyle satışa ara veriyorum...
   
  sforsa bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş