Equinox(Grunge,Blues,Rock,Fusion)-Çorlu-İstanbul

http://equinox.anatolianrock.com
dan grup hakkında bilgi edinebilirsiniz...
Anca bu bilgileri buraya da yazalım siz sadece gidip demoları dinleyin...

2004 yılı sonlarında erdem ve wakkas tarafından kurulan ve ilk olarak kadir in de katılımı ile çalışmalara başlayan grup 2 ay sonra tolgayı vokal olarak gruba dahil ettiler..2005 mayıs ayında ilk konserlerini verdiler.daha sonra stüdyo çalışmalarına yoğunluk veren grup ilk olarak söz ve müziği erdem in olan şıllık parçasının kaydını yaptılar.daha sonra vakkas ın üniversiteye gitmesi kadir in üniversiteye gitmesi ve erdem in de mexico ya gitmesi ile grup geride sadece tolgayı bırakarak uzun bi araya girdi.haziran ayında kadir ,tolga ve vakkas yeniden stüdyoya girdiler ve erdem in de gelişiyle grup 2006 haziranında yeniden toplanmış oldu.daha sonra tolganın gruptan ayrılması ile 3 kişi kalan equinox bu şekilde devam etme kararı aldılar.Bu arada erdem in yazdıı bi kaç parça ellerinde vardı ve kayıt için bekliyordu..bu zor zamanda gelen bir kaç teklifi değerlendiren grup demo grubunun vokal i onur u beraber çalması için ikna etti ve beraber bir kaç program yaptılar.daha sonra ağustos ayı itibari ile söz müzii erdem e ait olan barkod isimli parça için kayıda girdiler..grup şu an 3 kişi olup konserlerle ve demo kayıtlarıyla meşguliyet içindedir.
Bu olaylardan sonra Bir solo gitarist(Serdar Öztop abimizin öğrencisi) daha eklendi gruba...Yani toplam da 4 kişi ama basscıyı(ben) 2 kişi sayabiliriz.

Şöyle bir durum varki...Telif hakkı çalınmasından korktuğumuz için
http://equinox.anatolianrock.com adresimize demolarımızı gerekli ölçülerde eksilterek koymak durumunda kaldık...İntroların sadece girişleri ve şarkıların sadece elektrik gitar enstrümantal i olarak...

Bass:Wakkas ARARAT
Ritim Gitar:Erdem GENÇ
Solo Gitar:Halit ....? :D
Bateri:Kadir Yılmaz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ediyorum...
Herkese başarılar diliyoruz camia olarak...

Ama sanıyorum ki biraz farkımız olacak...Çünkü gariptir bir kaç gündür yatarken,uyurken fln aklıma bir şarkı geliyor,rüyada fln kalkıp telefona söyleyip yatıyorum...
İştebunlar sanki fark yaratacak... :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar bu arada ROXY ye katılacaklar varsa bizim gibi...Onlarada başarılar diliyorum....İlk 16 da görüşmek dileği ile esen kalın

Geri