Rockfabrik Effects

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda izzzyy tarafından 1 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Eeee bunun şerefine bi'kaç tane pedal hediye ediverirsiniz artık, kutlamadan olmaz.

:D

@Rockfabrikeffects

2. Başarı gösteren hediye vermez, aksine başarı gösterene hediye verilir Diğer yandan ürünleri beğendiyseniz, satın alarak destek olmanız, ülkemizden güzel işlerin çıkması adına daha olumlu bir yaklaşım olur sanki

koray7, EMM, petruccist ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. Kızmayın yahu, şaka yaptım.

DT konseri biraz fazla geldi ama biraz toparlayım Mind Abuse alacaklar listemde. (y)

4. Hayır hayır hiç kızmadık :) Lakin telefondan yazınca emojiler çıkmamış, sitem ediyoruz gibi olmuş :(

petruccist bunu beğendi.
  5. Pedallarımız en iyiler listesine girmeye başladı :)

Mind Abuse en iyi 18 distortion pedalından biri olarak listede yer aldı;
    18 of the Best Distortion Pedals for Your Consideration

Aqua Lung, Guitar Nerds tarafından alınabilecek en iyi butik overdrive pedallardan biri olarak gösterildi;

bg453, guitar26, petruccist ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  6. Helal lan!

Rockfabrikeffects bunu beğendi.
  7. Bu kez inceleme Brezilya' dan! Victor Pradella' dan Aqua Lung incelemesi;

8. Mind Abuse bass gitar incelemesi;

bastardbullet, petruccist ve berdin123 bunu beğendi.
  9. Hazır dünyaca tanınmaya başlamışken
    lambalı, fx loopu olan ,3/4 kanallı kullanışlı bir preamp pedalı yapmanın vakti geldi ☺

10. Yapmak değil de üretmek mesele ;) zira daha yüksek bir yatırım gerektirir o şekilde bir cihaz.

11. Aqua Lung ile Maxon OD808 karşılaştırması;

12. Selim Işık' ın Müzik Akademi programına konuk olduk;

13. Hemen bakıyorum. :geek:

14. sky

sky

Mind Abuse pedalına sahip olma fırsatına eriştim ve şu ana kadar kullandığım en iyi distortion pedalı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

15. Biz teşekkür ederiz. Bu yorumu okumak paha biçilemez :)

petruccist bunu beğendi.
  16. MIT olmasını es geçelim. Şu ana kadar pek drive pedalına sahip olmadım çünkü amfi kullanmayı tercih ediyorum ama sayısız pedalla uzun uzadıya vakit geçirdim. Konu high gain distortion ise Mind Abuse hakkaten ilk üçe oynar. İnsafsızlar bir de Mind Abuse karakterli preamp çıkarın da sırtlanıp götürelim sahneye. :)

17. Preamp ile ilgili beklentiler neler olduğunu öğrenelim yavaş yavaş öyleyse ;)

18. İlk kanalı clean olsun. İkinci kanalı Aqua Lung, üçüncü kanalı Mind Abuse olsun ve lambalı olsun. Ayrıca MIDI'si, ve Aqua Lung ile boost butonu olsun. :D

19. Preamp'ı boşverin de Axe FX gibi bişi yapın. :p

20. Lambayı süs diye koyuyoruz galiba :D

ogulcaan ve petruccist bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş