Rockfabrik Effects

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda izzzyy tarafından 1 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Elle lehimlediğimiz için yüzlerce smd parçayı 1 haftada lehimleriz sonra Axe FX' in 2-3 katına satmak zorunda kalırız :D

2. Efem ben şahsen preamp/zaman makinası karışımı bir şey arzulamaktayım. Hot Rod İngiliz / California Sound bir arada olsa, 80'ler ve 90'lar arasında bir switch ile geçebilsek, benim gibi Dann Huff wannabe'leri mutlu etse...

Rockfabrikeffects bunu beğendi.
  3. Elle lehimlediğiniz için tonu daha oturmuş, kapasitörleri kurumuş olacağı için hak eder o parayı abi. :D

Rockfabrikeffects ve petruccist bunu beğendi.
  4. O durum Mind Abuse' da da var aslında. Modern modu California , Classic modu ise British ;)

koray7 bunu beğendi.
  5. Aqua Lung intheblues tarafından 2017'nin en iyi 13 overdrive pedalı arasında gösterildi.

6. koray7, nothingman, bogieey ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  7. Brett Kingman Aqua Lung incelemesi ;)

BABAJi, koray7, fade2black ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  8. Pedais&efeistos tarafından çekilen Aqua Lung incelemesi;

BABAJi, berdin123 ve koray7 bunu beğendi.
  9. Matt Guitars için tasarladığımız onboard booster ;
    Gerçekten içimize sinen harika bir tasarım oldu! Üzerinde bright/transparent switch ve manyetiklerin çıkış seviyesine göre kazancın ayarlanabildiği bir kontrol bulunuyor, bu sayede sesi kırmadan maksimum boostu sağlayabiliyor ve her türlü manyetik ile uyumlu çalışabiliyor.

10. vaay, süper

11. Jamming ;)

wolkN, BABAJi, berdin123 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  12. ohaaaa .

adamın dibi bu peter

13. Çok başarılı tanıtım olmuş. Tonlar süper Pete in de çok hoşuna gitmiş:):)
    Gurur duydum. Aqua lung bende var. Teşekkürler rockfabrick effects

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş