Rockfabrik Effects

çok profesyonelce kotarılmış duruyor.. yazdıklarınızdan işi tamamen çözdüğünüz de belli.. bize de tebrik etmek ve heyecanla beklemek düşüyor.. yolunuz açık olsun..

Cidden heyecanlandım, sabırsızlıkla bekliyorum. Eğer bu ürünlerin ne oldukları kadar, kimin tarafından tasarlandığı da insanlara anlatılabilirse ticari olarak başarısızlık söz konusu olamaz.
Ortada henüz doğru düzgün ses örneği veya tanıtım videosu olmamasına rağmen şu başlığı okuyan herkesin aynı heyecanı paylaştığına eminim. Çünkü hepimiz huysuz @izzzyy 'yi iyi biliyoruz :)

Ben onun olumsuz etkisi olacağını düşünüyordum açıkçası :D Ama bu sadece benim işim değil, ben sadece bu işin bir parcasiyim, ordan belki kurtarırım :D

çok profesyonelce kotarılmış duruyor.. yazdıklarınızdan işi tamamen çözdüğünüz de belli.. bize de tebrik etmek ve heyecanla beklemek düşüyor.. yolunuz açık olsun..

Ruhumuz tamamen amatör ama işimiz olabildiğince profesyonel ve öyle kalacak. Pedalların mekanik tasarımları solid works ile makine muhendisimiz tarafından ki cnc işleme ile de o ilgileniyor, boyası elektrostatik toz boya ile boyacimiz tarafından, görsel tasarım Burak Şentürk tarafından, baskılar bigbaboli print house ve elektronik ve kart tasarımları benim tarafımdan yapılmakta. Yani her aşama işinde uzman kişiler tarafından yapılmakta.

Telefon çekimine rağmen sesi güzel geldi pedalın. Ama ortada bu kadar emek varken daha kaliteli kayıt beklerdim :) Takipteyim.
Aslında kayıt hazır, fakat güzel olsun diye video üzerine çalışıyoruz içimize sinmeden yayınlamak istemedik. En başta video bitince başlık açmaktı niyet ama ben biraz sabırsız davrandım :)

Şu anda bir video üzerinde çalışıyoruz ama bir tane daha yapmak gibi bir fikir var mutlaka görüşelim bu konu üzerine, çok memnun olurum.
diğer aktif mesleğim bu olduğu için, böyle bir iş bize de çok keyif vereceği için heyecanladım.
montaj, online, renk ve ses ayaklarının tamamı için özelden konuşalım. adam akıllı bir filmi hak ediyor yaptığınız iş.

Dayıya salatalık ikram ettik :D
rEEEjV.jpg

Ellerinize sağlık hayırlı olsun:D Bu kadar high-end malzeme ve ar-ge sonunda çıkan ürün için fiyat nasıl olacak? Bahsi geçti ben mi kaçırdım, sayfalarda gezdim denk gelmedim:LOL:

Ellerinize sağlık hayırlı olsun:D Bu kadar high-end malzeme ve ar-ge sonunda çıkan ürün için fiyat nasıl olacak? Bahsi geçti ben mi kaçırdım, sayfalarda gezdim denk gelmedim:LOL:

Fiyat belirlemek için maliyet ve vergi hesapları henüz yapılmadı ama şu fiyatlardan daha uygun olacağı kesin. Sonuçta her halükarda çok daha kaliteli bir pedala daha uygun fiyata sahip olabilmeniz için gereken ne varsa yapacağız. Amaç paranızı almaktan çok paranızın hak ettiğini size verebilmek.

Okko Dominator - Distortion Pedalı
Wampler Triple Wreck - Distortion Pedalı

Bu işlerde ucuz etin yahnisi yavan olur. İlk sayfadaki malzemelere bakmadım tabii değil mi? Başlığı da adam gibi okumadın. Baksan, okusan ucuz olamayacağını anlardın.

Otur sıfır :)
Önünde saygıyla eğiliyorum hakan abi :)

Vallahi başlığı da okudum postları da okudum. Fakat 1000 küsür tl civarı bir şey olursa bu kadar GAS yaptığım heves ettiğim pedala ancak diğerleri gibi uzaktan bakarım diye korkuyorum :(

Yalnız şu distortion pedallarına chicken knob'u çok yakıştırıyordum olaymış iyiymiş :)

Vallahi başlığı da okudum postları da okudum. Fakat 1000 küsür tl civarı bir şey olursa bu kadar GAS yaptığım heves ettiğim pedala ancak diğerleri gibi uzaktan bakarım diye korkuyorum :(

Yalnız şu distortion pedallarına chicken knob'u çok yakıştırıyordum olaymış iyiymiş :)

Danke iki gözüm :)

Valla fiyat ne olacak ben de bilmiyorum. Ama direk power ampa falan girilebilen bir şey. Hani distortion pedalından ziyade preamp gibi de düşünülebilir.

Sildim sıfırını, otur beş :)

Gözünü seveyim şu Wampler'i Okko'yu Zwex'i Suhr'u çat pat döven ama daha ucuz bişey olsun :)
Okko Dominator, Bogner Überschall ve Wampler Triple Wreck ile kıyaslama yaptık. Gürültü konusunda çat pat dövüyor orası çok net :D Ton olayı göreceli tabiki ama blind testlerde hep bizim cihaz seçildi, firesiz bizim cihazda tuşe hissiyatının daha yüksek olduğunu söyledi denekler. Arkadaşlara denek dedim kusura bakmasınlar :D

Fiyat dediğim gibi tam hesaplanmadı ama 1000 küsürlere falan ulaşması olanaksız, zira aracı koymuyoruz ve içeride birikmiş kdv olduğu için ilk partide kdv de alınmayacak. Suhr, Wampler, Okko gibi cihazları baz alarak çok daha kaliteli bir cihaza çok daha uygun bir fiyata ulaşabileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim, içiniz rahat olsun.

Okko Dominator, Bogner Überschall ve Wampler Triple Wreck ile kıyaslama yaptık. Gürültü konusunda çat pat dövüyor orası çok net :D Ton olayı göreceli tabiki ama blind testlerde hep bizim cihaz seçildi, firesiz bizim cihazda tuşe hissiyatının daha yüksek olduğunu söyledi denekler. Arkadaşlara denek dedim kusura bakmasınlar :D

Fiyat dediğim gibi tam hesaplanmadı ama 1000 küsürlere falan ulaşması olanaksız, zira aracı koymuyoruz ve içeride birikmiş kdv olduğu için ilk partide kdv de alınmayacak. Suhr, Wampler, Okko gibi cihazları baz alarak çok daha kaliteli bir cihaza çok daha uygun bir fiyata ulaşabileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim, içiniz rahat olsun.
İşte ben bu insana gerçek bir üretici derim. Vallahi helal olsun. En kısa zamanda seri üretime geçmeni diliyoruz. :)

Geri