Caparison C2 Vs Schecter

esoterik dr2 vs ltd m-1000 ebony

• esoterik dr2

Oylar: 3 9.7%
  • ltd m-1000 ebony

Oylar: 12 38.7%
  • Schecter E-1 FR S SPECIAL EDITION

Oylar: 3 9.7%
  • BLACKJACK SLS AVENGER FR S

Oylar: 1 3.2%
  • HELLRAISER HYBRID AVENGER FR S

Oylar: 0 0.0%
  • synster gates custom

Oylar: 2 6.5%
  • NIKKI STRINGFIELD A-6 FR S

Oylar: 0 0.0%
  • caparison C2 Series - DEG-E-hss

Oylar: 6 19.4%
  • caparison C2 Series - DEG-E-hh

Oylar: 4 12.9%

• Toplam oy veren
    31
merhaba arkadaşlar ebay'da bir ilan gördüm de bu gitarın ederi ne kadar bir de sizden duymak istedim schecter'in 30th anniversary modeli fiyata 250$ girilmiş hem vintage sayılır hem de 30. yıla özel modeli sizce değerli midir.
işte bu da ilanı:
2006 Schecter Diamond Series XXX Limited Edition 30th Anniversary

bir de japan jackson görmüştüm onların da ilanlarını vereyim yorumlarını bekleyeyim:

Jackson DKMGT Dinky Made in Japan c. 1998

buda charvel:
CHARVEL Jackson Model 275 Deluxe GUITAR (Last Run Before I Keep It!!)

Charvel: Electric Guitar Japan import F/S USED [SKATECASTER SK-1 FR]
evet arkadaşlar fiyatlar bana uygun geldi bu gitarlar hakkında bir fikriniz varsa belirtebilirmisiniz.Bir de gümrük geçişi sırasında bunlardan ne kadar vergi alınacak kargo ücretleri hakkındada pek bir fikrim yok yadımlarınızı bekliyorum.

merhaba arkadaşlar ebay'da bir ilan gördüm de bu gitarın ederi ne kadar bir de sizden duymak istedim schecter'in 30th anniversary modeli fiyata 250$ girilmiş hem vintage sayılır hem de 30. yıla özel modeli sizce değerli midir.
işte bu da ilanı:
2006 Schecter Diamond Series XXX Limited Edition 30th Anniversary

bir de japan jackson görmüştüm onların da ilanlarını vereyim yorumlarını bekleyeyim:

Jackson DKMGT Dinky Made in Japan c. 1998

buda charvel:
CHARVEL Jackson Model 275 Deluxe GUITAR (Last Run Before I Keep It!!)

Charvel: Electric Guitar Japan import F/S USED [SKATECASTER SK-1 FR]
evet arkadaşlar fiyatlar bana uygun geldi bu gitarlar hakkında bir fikriniz varsa belirtebilirmisiniz.Bir de gümrük geçişi sırasında bunlardan ne kadar vergi alınacak kargo ücretleri hakkındada pek bir fikrim yok yadımlarınızı bekliyorum.
buradaki her gitara 350$ fln ekle buraya gelmesi için. en son charvel japon değil hiç bir zmaan oyle bir japon modeli uretilmedi. Uzak doğu hiç bir gitar değerli değildir. bir seyin 30 40 50 yıl uretimi olması reklamdan başka bir şey ifade etmiyor. özellikle uzak doğu yapımı ise. sahibinden de tonla 1500 tle guzel gitar var bunlarla neden zaman kaybediyorsun anlamıyorum açıkça seni.

Arkadaşlar sormadan rahat edemiyeceğim bir ihtimal 2. el schecter blackjack alacağım üzerindeki manyetikler blackouts.Gitarın arka tarafının resimlerini çekmemiş satıcı.Haliyle pil yuvası da gözükmüyor.Ben de hiç bilmem bu blackoutsları bir soruyum dedim aktif mi pasif mi diye.

Merhaba arkadaşlar schecter ın yeni jeff loomis modeli jeff loomis cygnus türkiyeye ne zaman gelecek,ya da doremusic de varmı.ve fiyatı ne kadar olacak.

Merhaba arkadaşlar schecter ın yeni jeff loomis modeli jeff loomis cygnus türkiyeye ne zaman gelecek,ya da doremusic de varmı.ve fiyatı ne kadar olacak.
Thomann'da 1190 Euro olduğuna göre Türkiye'de de 5bin civarı olacaktır. Ne zaman gelip gelmeyeceğini de Do-re ile iletişime geçersen öğrenebilirsin. O da "sıradaki partide onlar gelecek" cevabı alırsın ki Şubat ayından beri "sıradaki partide" geleceği söylenen bir adet bas gitar bekliyorum... Yani yıl sonu ancak gelir, yeni modeller "özel üretim" olmadığı sürece 1 yıl kadar sonra geliyor Türkiye'ye nedense... O "sıradaki parti" bir türlü gelemiyor ülkeye.

Sahibinden.com Japon Jackson dolu,o tip bir gitarı yurt dışından getirtmek daha pahalıya patlayacaktır. DK'sından RR'ına KV'sine her model Jackson var ülkemizde.
Aynen öyle Murat kardeşim...
Yurt dışından çok gitar getirttim... Özellikle E-Bay bazen macera olabilir!..
Burada bulabileceğiniz bir gitarı getirtmek daha pahalıya mal olabilir : Ya rakamı çok düşük ya da özellikleri üst seviyede olmalı ki alınan riske değsin.
@emg5766 bu arada Jackson DK2 Japon arıyorsanız elimde Charvelle-Jackson C.S. P90-P100 Abigail Ybarra manyetik modlu ve tarafımdan CS boyanmışı var... Şahane durumda, bilginize...

Teklifiniz için teşekkürler ama charvel dan vazgeçtim tam benim tarzıma uymuyor.Aslında charvel ları yakından takip ediyorum youtube da neogeofanatic baya ağırlıklı kullanıyor ama tam beni yansıtan gitarlar değiller.O nedenle mümkünse emg li schecter arayışındayım.

Schecterın jeff loomis cygnus modelini çok beğendim tr ye gelene kadar beklemek istiyorum.bu arada da kendime kafa +1x12 kabin alabilirim.Amfimin yüksek çıkışlı manyetikleri kaldırması imkansız sayılır zaten.

Geri