Stratocaster Pickguard Cnc Veya Autocad

öncelikle belirteyim çok aradım ne turkrock forumda nede başka yerde bulabildim eğer varsa kusura bakmayın
stratım için pickguard kesmek istiyorum mika dan cnc kesim yapabilecek yerlerle etkileşimim var ancak benden planını getirmemi istediler autocad cnc veya dxf artık ne kullanılıyorsa boyut, ölçüt ne varsa arıyorum elinde herhangi bir kaynak olan atabilirse sevinirim :)
birde unutmadan kalınlıklarını bilmiyorum bu pickguardların 3 kat oluyorlar sanırım veya tek parça bilgilendirebilicek birileri varsa sevinirim şimdiden teşekkürler

öncelikle belirteyim çok aradım ne turkrock forumda nede başka yerde bulabildim eğer varsa kusura bakmayın
stratım için pickguard kesmek istiyorum mika dan cnc kesim yapabilecek yerlerle etkileşimim var ancak benden planını getirmemi istediler autocad cnc veya dxf artık ne kullanılıyorsa boyut, ölçüt ne varsa arıyorum elinde herhangi bir kaynak olan atabilirse sevinirim :)
birde unutmadan kalınlıklarını bilmiyorum bu pickguardların 3 kat oluyorlar sanırım veya tek parça bilgilendirebilicek birileri varsa sevinirim şimdiden teşekkürler
Elimde fazladan bi beyaz sedef strat için pickguar var.Düşünürsen uygun fiyata göndereyim sana.

Memlekette doğru dürüst pickguard malzemesi bulmak kolay değil (Bulan varsa lütfen burada da bir paylaşsın). Reklamcı malzemelerinden kullanıyorlar genellikle. Ve gitarınıza taktıktan sonra pickguard'ınızın esnek, kırılgan veya kalın (veya açık renkliyse de şeffaflığı yüksek) olduğunu düşünme ihtimaliniz yüksek.

Standart bir gitardan bahsediyorsak hiç uğraşmayın. 3 katlı malzemeden üretilmiş bir pickguard (ucuz olması gerekiyorsa da kullanılmış olarak) alın.

hortlatıyorum ama proje gitarı squier vibe 50's gitar 16 delikli pickguard lazım ve bulamıyorum 19 delikler falan var taksam nolur acaba :banghead:

Geri