İstanbul Heavy Metal Şarkıcısı Aranıyor

'Eleman/Grup Arayanlar' forumunda rebel tarafından 9 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

 1. rebel

  rebel

  1
  0
  1
  Arkadaşlar merhaba.

  Enstrümantal kaydını tamamlamış olduğumuz albümümüz için şarkıcı aramaktayız.

  Heavy Metal albümümüzün şarkıları Türkçe sözlü olacaktır.

  Şarkılar kendi bestelerim olup 10-12 yıllık bir süreçten sonra kaydedilmiştir. Albüm 10 şarkıdan oluşmaktadır. Tüm enstrümanlar tarafımdan yazılmış ve çalınmıştır. Davullar bilgisayar ortamında yazılarak aktarılmıştır. Aynı şekilde tüm şarkı sözleri ve vokal melodileri de bana aittir.

  Kayıtlar ve mix Mars Yapım/Profesyonel Kayıt Stüdyoları'nda (Ankara) yapılmaktadır.

  Şarkılarda heavy metal ve groove/southern metal'in karakteristik özelliklerini duymak mümkündür.

  Aradığımız şarkıcının ses aralığının geniş, 80'ler heavy metalinin karakteristik şarkı söyleme becerisine sahip olmasını beklemekteyiz. Genel olarak raspy olarak tanımlayabileceğimiz kirli-sert ve agresif bir vokal tarzına sahip olması ve yüksek notalara çıkabilmesi gerekmektedir. Modernleşen heavy metalin şarkılar içerisinde çeşitlenen vokal hareketleri şarkılarda sıkça kullanılacaktır.

  İlgilenen adaylara şarkıların ham kayıt hali verilecek, eğer çalışmaya devam etmek isterlerse vokal melodileri ve şarkı sözleri paylaşılacaktır. Aday, bu veriler üzerine çalışma yapacak ve bu süreçte tarafımdan yönlendirme yapılacaktır.

  18 yaşın üstü, sesi ve vokal tarzı oturmuş, şarkı söyleme işine hakimiyeti tam her aday uygundur. Bizim yaşlarımız 26-29 arasındadır.

  Adayların ikamet ettikleri şehir çok önemli olmamakla birlikte İstanbul ve Ankara öncelikli olması iletişim ve görüşme kolaylığı açısından daha iyi olacaktır.

  Sert Kalın!
   
Benzer Konular
 1. darKGuitarisT
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  375
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş