Aardvark Direct Pro Q10

Agent Mulder,

Firepod hakkinda iyi seyler duyuyor ve okuyorum, ama etrafimda kullanan yok henuz. Ben Presonus mikrofon pre'lerinin seslerini begeniyorum, o yuzden 8 tanesini 600 dolara alma fikri hic de fena gelmiyor :D

Old Style,

Arkadaşım daha önce bahsettiğim Q10 ile ilgili problemlerimden dolayı Aardvark ile yaptığım yazışmaları bak buraya asayım, oku problemin ne olduğunu bil, ona göre hareket et. Kusura bakma, bu yazışmalar İngilizce ve hepsini şimdi Türkçe'ye çeviremeyeceğim, ayrıca daha önce başka bir forumda da (SOS) bunları asmıştım seni oraya yönlendiriyorum, oradan okuyuver. Linki burada, Barish lakabı ile yazan şahıs benim.

Ben Aardvark'larımı geri gönderdiğim zaman XP sürücülerinin sürümü 7.13 idi, en son versiyon bilgisini almak için az önce Aardvark Audio'nun http://www.aardvarkaudio.com adresine bağlanmayı denedim ancak bağlanamadım, Google'a da bağlanamadım, Broadband servis sağlayıcımın server'larında bir sakatlık var, bir iki haftadır internete girmek olay oldu benim burada, çoğu zaman buraya bile giremedim. İstersen sen oradan bir bakıver güncelleme yapmışlar mı yapmamışlar mı diye.

Meret kimilerinde güzel çalışıyor ama bende çalışmadı. Adamlar bir cevap da veremediler, acelem de vardı o yüzden bıraktım Digi 002'ye geçtim. Şimdi hiçbir sorunum yok.

Ona göre bir karar verirsin.

Sevgiler.

sorunun 2 q10 u bir arada kullanmandan doğduğunu düşünerek sormuştum bu soruyu.ingilizce biraz advanced kaçıyor siteye göz attım teşekkürler, üstünde uğraşıyorum ama,ne bileyim 300 civarına acaba bi tane kapatabilirmiyiz diye heyecanlandım,tek başınada mı sorunlu bu alet acaba sitede bu şekilde bir ifade okudum sanki.
"I have experienced big problems with dual and single Q10 operations "

saygılar.

Dediğim gibi, kimi makinelerde zımba gibi çalışıyormuş ama nedense benimkinde istediğim gibi çalışmadı. Bu arada Amerikan ebay'inden 300 dolara aldın diye sana 300 dolara malolacak anlamına gelmiyor, onu Türkiye'ye nasıl gönderttireceğini düşündün mü? Sıradan vatandaş Amerikalıların kafası genelde ABD dışına pek basmaz, Alaska ve Hawaii ile bile uğraşmak istemezler, nerede kaldı Türkiye'ye mal göndermek. O yüzden ABD'de bir tanıdığın yoksa pek o işe girişme derim. Ben Ebay'den sürekli mal alır satarım, o yüzden biraz tecrübem var.

uyarında gayet haklısın mahcem,düşündüğün gibi amerika içindeki bir yakınıma yollattırıyorum,gerçekten söylediğin gibi kafaları lower 48 states ten başka basmıyor.

Geri