Daphne (Alternative-Rock)-Ankara

Ugur insula bardaki goruntulerinizi izledim süpersiniz en kısa zamanda ercanla beraber gelicez basarılar. . .

GAYET UYGUN GELDİ BİZE AMA HATTA İNSANLAR BİZİ DİNLEDİKTEN SONRA METROYA YETİŞTİÐİNİ BİLE SÖYLEDİLER NADİR Bİ PERFORMANS SANIRM BU :D

20:00 DA BAŞLIYORUZ HER PERŞEMBE İNSULA BARDA BEKLERİZ.....

Metro bana ters yahu otobüsüm 10 buçukta biter benim :(
Yorumlardan anlaşıldığı gibi güzelse müziğiniz sanmıyorum ki 2 saat doyursun beni de kalkıp gideyim :) Neyse uyar birgün inşallah.

dün için herkese teşşkür deriz mükkeml bi geceydi yiğitin doğum günü sami abinin şarkı söylemsi love song tükçe hepsi bir birine karıştı bi perşembe gecesi anca bu kadar eğlenebilirdi....artık gerisi bi dahaki perşembeye....

bi tek dün gece kaçırdım ama hebriniz geldi dün gece bi ayrı eğlenmiş insula.....aman alah bozmasın hep böyle eğlendirin en kısa zamanda yine ordayım...

yaaa tam eve gelcek zamanı buldum yaa..olcaktım şimdi ankara da hemde doom gunume kalmis surda 3 gun..ınsulada kutlardim ne gusel:( ama ben evde annemin yaptigi pastaya bi kac mum dikip üflüyoo olcam.. doom günüm kutlu olsun bu arada...:(

bu grupta benim kardeşim var.harika çalar kendisi zati bütün gün kafamı şişirdi.ağzından bile ritimler eksik olmaz bunun. o kadar içli dışlı sever davulunu.kardeşimmm UÐUR

Geri