Daphne (Alternative-Rock)-Ankara

arkadaşım bu hafta doğumgünü falan yok :) yawwww seni mi kırıcaz yaparız bi güzellik...Hatta pasta savaşı bile yapabiliriz :) ama hoş olmaz...hadi bekliyoruzz perşembe...

Re: bir numara

mustafakor demiş ki:
abicim ben gittim gördüm şait oldum gerçekten bu kadarını beklemiyordum iki gitar bir davul ve vokalle çok süper bi müzik ortaya koyuyorlar ortaya koydukları müzik in yanında o canı yakın sıcak tavırları ankaradaki çogu grupta eksik olan bir özelliktir bundan sonra Allah bana ömür verirse her perşembe insuladayım herkesede tavsiye ederim pişman olursanız gelin beni dövün...

başarılarınızın devamını dilerim

çok teşekkürler bu arada..Daha iyi olucaz zamanla inş...yine bekleriz ;)

merhaba herkese daphne'yle birlikte perşembe insuladaiz herkesi bekliyoruzz şunu söyleyebilirim ki daphne ankara daki en iyi ve en eğlenceli grup bana göre yine çok eğlenicezz perşembe görüşürüzz kendinize çok ii bakın :LOL: :D

oooo o zaman bu hafta büyük parti var bizimde bi arkadaşın doğum günü var ve daphneyle kutlıcak ohh ohh ne güsel oldu yaaaaaaaa bir sürü doğum günü ve daphne perşembe süper olcak kesin......

Re: bir numara

mustafakor demiş ki:
abicim ben gittim gördüm şait oldum gerçekten bu kadarını beklemiyordum iki gitar bir davul ve vokalle çok süper bi müzik ortaya koyuyorlar ortaya koydukları müzik in yanında o canı yakın sıcak tavırları ankaradaki çogu grupta eksik olan bir özelliktir bundan sonra Allah bana ömür verirse her perşembe insuladayım herkesede tavsiye ederim pişman olursanız gelin beni dövün...

başarılarınızın devamını dilerim

o sizin cana yakınlığınız düşünceler için cok teşşküler...her zaman bekleriz...

arkadaşlar sizi boylesine eğlendiriyo olmak çok gurur verici birşey ilginize çok teşekkur ederiz herzaman bekleriz sizsiz eğlence olmaz bu perşembe çok başka olcak eğlencenın dibine vurcaz hepinizi bekliyorz:))

afi351sonpk3fy4.jpg
[/url]

slm millet perşembeye çok az kaldı müthiş olcak bu arada birkan ben o love songu söyleyen ve snin gitarına zarar veren kızın yani mervenin arkadaşıyım neyse perşembe görüşmek üzere :D

haaaa mervenin arkdaşı senin adın yok sanırım :D merve kim ? :) oda senin yanında duran arkdaş olmalı...Bizde sizlerle çok eğlendik herzaman aramızda görmek isteriz efem ;)

perşembe günleri insula rockbar da DapHne seyircisi oluşmaya başladı. Grup hafta sonları çalmaya müsait bir repertuara sahip.Cuma cumartesi bütün gruplar barı dolduruyor.Zira Ankara'nın 80 li yıllardan bu yana süre gelen sadece hafta sonları bara gitme geleneği aradan 25-30 sene geçsede hiç değişmedi,buda hafta içi çalan grupların önünü kesiyor.Ama DapHne bunu kırabilecek yetenekde elemanlar tarafından oluşmuş bir grup...

erci125 demiş ki:
perşembe günleri insula rockbar da DapHne seyircisi oluşmaya başladı. Grup hafta sonları çalmaya müsait bir repertuara sahip.Cuma cumartesi bütün gruplar barı dolduruyor.Zira Ankara'nın 80 li yıllardan bu yana süre gelen sadece hafta sonları bara gitme geleneği aradan 25-30 sene geçsede hiç değişmedi,buda hafta içi çalan grupların önünü kesiyor.Ama DapHne bunu kırabilecek yetenekde elemanlar tarafından oluşmuş bir grup...

düşünce cok güsel ama gelecek neler gösterir belli olmaz.....

saygılar....

bugun insuladayız.......

selam-ın aleykum arkadaşlar büyük büyük başarılar saygılar
White trash beautiful sizden tek dileğim
ha bide mutlu olun yeter

Harbiden ya anfilermi bozulmadı,altolar mı patlamadı :) Herşeye rağmen güzeldi,eğlenceliydi bence...Bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkürler ;) Salı günü görüşmek üzere...

Geri