Cin Seddi

slm sevgili grubumuz
özleeeeem geliyorsunuz di mi ,artık cumaları izlicez demek sizi,şebnem eklediniz di mi daha çok, walla ses aralığın çok iyi(nazar deymesin,mütevazisindir de sahnede:) ,çok iyi yorumluyorsun söylemiştim di mi olsun yüz kere de söylerim bin kere de ayrıca sen ayrısın o ayrı, yeni davulcuyu da bekliyoruz,HAZIRIZ... :metal

allerji demiş ki:
slm sevgili grubumuz
özleeeeem geliyorsunuz di mi ,artık cumaları izlicez demek sizi,şebnem eklediniz di mi daha çok, walla ses aralığın çok iyi(nazar deymesin,mütevazisindir de sahnede:) ,çok iyi yorumluyorsun söylemiştim di mi olsun yüz kere de söylerim bin kere de ayrıca sen ayrısın o ayrı, yeni davulcuyu da bekliyoruz,HAZIRIZ... :metal
selam,öncelikle sesimle ilgili yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim.Onun kadar güçlü bi sesim olduğu izlenimini veriyorsam ne mutlu bana fakat bi konuda rahatsızlığımı dile getirmek istiyorum.Ses rengimin Şebnem'e ya da Amy Lee'ye benzetilmesi ileride daha profosyonelce düşündüğümüz bu işte bize dezavantaj sağlayabileceği izlenimi veriyor. :roll: Çünkü ülkemizde çıkan her yeni bayan vokal,ucundan kıyısından bir öncekine benzetiliyor ve tabbi bu durum grubumuz için bir endişe yaratıyor.Umarım biz Cin Seddi olarak kendi yolumuzda ,bestelerimizle kimseyle kıyaslanmadan(siz de :) ) devam edebiliriz.herkese yollar açık olsun.Başarılar

**tanselus der ki :

**besteleri ne zaman dinleyeceğiz arkadaşlar...bir link atıverin artık foruma besteleri şu sayfaya upload ettik diye..

**ayrıca vokal için benzetmeler kişsel olarak can sıkıcı olsa da benzediğin varsayılan kişilerin yabana atılmayacak vokaller olması açısından gurur verici bence....

**ahhhh!!!keşke beni de petrucci ye ya da eric johnson a falan benzetseler hadi o da olmadı satriani falan olsun :)

TANSELUS demiş ki:
**tanselus der ki :

**besteleri ne zaman dinleyeceğiz arkadaşlar...bir link atıverin artık foruma besteleri şu sayfaya upload ettik diye..

**ayrıca vokal için benzetmeler kişsel olarak can sıkıcı olsa da benzediğin varsayılan kişilerin yabana atılmayacak vokaller olması açısından gurur verici bence....

**ahhhh!!!keşke beni de petrucci ye ya da eric johnson a falan benzetseler hadi o da olmadı satriani falan olsun :)

selam tabii ki gurur duyuyorum
aslında bizim bi demomuz var ,bunu kendimizi görelim diye yapmıştık yani henüz arkadaşlarımız dışında pek fazla kimsenin elinde yok,bestelerimizi şimdilik bi sınıfa sokmayalım isterseniz ama türkçe sözlü,demoda 5 şarkımız var,5'i de yolda,yakında yenileyeceğimiz sitemize parçalarımızı ekleyeceğiz,umarım bestelerimizi beğenirsiniz. :zombi :D
bu arada yarın,Çarşamba Biziz'deyiz.

**hehe :) biz de aynı dertten demo hazırladık,hatta ben kayıtlarda iğrenç çaldım elim kolum titredi heyecandan(sanki albüm kaydı gibi heyecan yaptım) ama biz dayanamadık hemen aynı gün apar topar verdik internete..yarın bizize getirsene demonuzu..discmanim ve ben bizizde olacağız yarın :)

**sözlerin türkçe olması süper..türkçe sözlü rock müzik yapan gruplar olarak çoğalıyoruz bu sevindirici bir husus..bi ara neydi öyle elde sözlük söz yazan gruplar..neyse insanlar müziğin yanında anlatmak istediklerinin de önemli olduğunu anlıyorlar yavaş yavaş..

**neyse yarın uğrayamazsam da ben sizin gruba ulaşırım bi şekilde...süper bassçımız alpkoçiyle gelicez sizi dinlemeye çikulatamızı çiçeğimizi yaptırıp :) ...demonuzu bir kere de olsa dinlemek istiyorum mutlaka..ii bakın kendinize arkadaşlar..grşmek üzre..

özlem bu cuma 22 olmadı ya millet mecburi olarak 23.30 da kaçıyo vasıta nedeniyle. acaba diyorum dinleyici kitlesi olarak isyan mı çıkarsak yolcuda. bi de diyorum ki bi ara da beste çalsanız olmaz mı merak ettik şimdi hadi kolay gele:))

ponza demiş ki:
özlem bu cuma 22 olmadı ya millet mecburi olarak 23.30 da kaçıyo vasıta nedeniyle. acaba diyorum dinleyici kitlesi olarak isyan mı çıkarsak yolcuda. bi de diyorum ki bi ara da beste çalsanız olmaz mı merak ettik şimdi hadi kolay gele:))
selam,bizce de olmadı :cry: ,bi de sezon başlayınca ana grup olma ihtimalimiz var :bilmem ama biz 20:30'da devam edelim diyoruz,iyi olur di mi?Yalnız artık Cuma çıkacağız bi sakıncası olmaz umarım sizin için zira C.tesi 21:00'da Biziz'de (Tunalı,Mc.Donald's karşısı) çıkacağız,oraya geliniz... :beer
Görüşürüz :elsalla

vallaha erken olsunda hangi gün olursa olsun bizizede geliriz nerdeyseniz ordayız yani bu arada biz mehmetin tayfa(gazi):)))))))) hadi kalın sağlıcakla:))

slm süper bi grup, severek dinliyoruz
ankara ünerversitesi tayfasından selamlar
en yakın zamanda görüşürüz inşallah
yolcuda daha erken çıkarsanız
iyi olur kalamıyoz ya inşallah bigün
gruba bende dahil olurum

Geri