Cin Seddi

bu akşam biziz'de dinledim sizi, beyendim de yazayım dedim. misal kargo coverınız hoşdu, güzel özgün bir repertuar, daha da özgün şeyler olsun isteriz, ankara bar gruplarında.
alkışlar, başarılar.

Ankarada tarzının en iyi gurubu diyebilirim.. ilk dinledigimiz günden beri hiç kaçırmadan dinliyoruz
O eşsiz ve mükemmel sesi ile özlem sahnede çok tatlı ve pozitif enerji yayıyor insanlara...uğur ise çok temiz çalıyor karizması ve pedalı yeter zaten biraz daha konustursan gitarını bizde coşşak güzel olur
bassda umut süpersin derim. o kadar harektli olmana rağmen yorulmadan ve hatasız çalman şaşırtıcı...levent sahnenin sweet boy'u gerçekten iyi çalıyor arada ritm gitarlık bile yapıyor klavyesiyle
canberk yeni katılmasına rağmen uyumlu ve hatasız gidiyor
yani tüm grup elemanları birbirinden süper..kaliteli bir müzik ve güzel bir ses isteyen herkes dinlemeli sizi.demonuzu bekliyoruz.
umarım daha iyi ve sağlam seyirci kitlesine sahip olursunuz..ve demonuzdan beklediklerinizi bulursunuz :alkıs

MehmeT..kArgAsA Bass

Bizi izleyen herkese çok teşekkürler. Yorumlarınız için de sağolun.
Sevgili himself repertuar hakkındaki düşüncen bizi sevindirdi. Sevgili darkelf dediğin gibi herşeyden önce temiz çalmaya çalışırım. Bu konuda beni anladığın için sağol. Coşturmaya gelince şarkı elverdiği sürece birşeyler katmaya çalışıyorum. Umarım daha iyilerini de yaparım. Sevgili xugrx geldiğin ve bizi izlediğin için sağol. Her programımıza bekleriz herkesi.

thanks

tessekkuru borc bilirim...
gorusmek uzere...

:seytan :seytan :evil: :twisted: :evil: :twisted: cinseddi :twisted: :evil: :twisted: :evil: :seytan :seytan

imkan olduğu sürece giderek artan bi izleyici kitlesiyle gelicez,dinlicez çünkü buna değer... görüşmek üzere başarılar.

Selam Cin Seddi
Yine muhteşem şeyler yapmışsınız. Ne kadar sevdiğim parça varsa hepsini eklemişsiniz. Her programınızı yoga yaparak bekliyorum desem anca anlatmış olurum derdimi...

**sizi gidi rumeli işkembecileri sizi :).dün biziz sonrası bünyeyi çorbayla buluşturalım dedim ki bi baktım tam kadro olmasa da rumeli işkembecisi toplantısı var çin seddinin...

**dün ki programınızı izledim ve çok beğendim arkadaşlar..yalnız nirvana hiç yakışmamış sizin gruba..gönül ister ki bi dürüm theater çalın ki kulaklar bayram etsin..mesela bi one last time acaip olur derim ama tükkan sizin tabi karar size kalmış :)..nirvana dışında şarkı seçimleriniz çok başarılı..enstrumanların müzik içinde konumu da çok yerindeydi..tonlar iyi çekilmiş ses seviyeleri çok iyi..kısacası ailecek izledik ve çok beğendik..

**beste çalarsınız diye bekledim ama yapmadınız öyle bir güzellik..araya bir şarkı da olsa sıkıştırın arkadaşlar kendi şarkınızı..nihayetinde aslolan üretmek değil mi..seyirci besteleri merak ediyor..

**hadin iyi bakın kendinize..grşmek üzre :)

TANSELUS demiş ki:
**sizi gidi rumeli işkembecileri sizi :).dün biziz sonrası bünyeyi çorbayla buluşturalım dedim ki bi baktım tam kadro olmasa da rumeli işkembecisi toplantısı var çin seddinin...

**dün ki programınızı izledim ve çok beğendim arkadaşlar..yalnız nirvana hiç yakışmamış sizin gruba..gönül ister ki bi dürüm theater çalın ki kulaklar bayram etsin..mesela bi one last time acaip olur derim ama tükkan sizin tabi karar size kalmış :)..nirvana dışında şarkı seçimleriniz çok başarılı..enstrumanların müzik içinde konumu da çok yerindeydi..tonlar iyi çekilmiş ses seviyeleri çok iyi..kısacası ailecek izledik ve çok beğendik..

**beste çalarsınız diye bekledim ama yapmadınız öyle bir güzellik..araya bir şarkı da olsa sıkıştırın arkadaşlar kendi şarkınızı..nihayetinde aslolan üretmek değil mi..seyirci besteleri merak ediyor..

**hadin iyi bakın kendinize..grşmek üzre :)

selam,beğendiğine çok sevindim ama çorbaları keşke beraber içseydik mmmm neyse bi dahaki sefere...
Nirvana konusunda sanırım haklısın sigara içsem anca söylerim :cigara
Müzikal eleştirilerin bizim için çok olumludur efendim çok teşekkürleeeeer

selam,çok beğendim arkadaşlar yeni yeriniz hayırlı olsun:)Sound taş gibi.
"Ben Şarkımı Söylerken" süper olmuş.Dumur oldum yani.Özleeem...Budur yani... 8O

Selam Cin Seddi
Grubu 2 haftadır izliyorum ve gerçekten performansınız,grup uyumu herşey çok güzel, Özlem çok güzel bir sese sahip ve bunu en güzel biçimde sahnede gösteriyor,Bas Gitar - Davul uyumu,Gitar tonları,Klavye her şey olması gerektiği gibi , C.Tesi günleri aynı sahneyi paylaşmak çok güzel.
Gruba başarılar diliyorum... Görüşmek üzere.

Cin Seddi çok iyi bi elektriğiniz var ben o ışığı gördüm sizde :D :LOL:

bu arada ''ozlem_a'' sesin çok güzelmiş, sahnenin hemen önünde izledim bu hafta baya hoşuma gitti...

bi de gitaristinize bi sorum olucak (eleştiri olarak algılanmasın) : podxtde daha sert bi distortion yok mu özellikle evanescence şarkılarında zayıf kalıyo gitar....

--başarılar.

Herkese Selam
Arkadaşlar bu hafta da bizi gelip dinleyen herkese teşekkürler.
Sevgili Caner yorumların için teşekkürler. Tabi ki eleştirilerin benim için, bizim için önemli ve değerli. Bundan kesinlikle alınmayız. Pod Xt 'de çok daha sert tonlar var. Hatta o kadar inanılmaz sertlikte tonlar var ki eskiden çok daha sert bir türde müzik yapmama rağmen çalmaya "çekindiğim" :) sertlikte diyebilirim. Aslına bakarsan Pod Xt 'nin drive anlamında vereceğinin belki yarısını kullanıyorum şarkılarda. Çünkü
temiz çalmayı seviyorum. Bir de barda gerekenden daha fazla drive kullanıldığı zaman bazen hem enstrümanlar arası denge bozulabiliyor hem de şarkının yapısı. Genelde sadece seçenekteki amfinin drive (gain) kısmını açmak beni tatmin ediyor. Ek olarak stomp box olarak bir distortion kullanmıyorum. Tabi bu bazen temiz bir tel sesi getiriyor beraberinde. Evanescence'larda kullandığım ton da bu şekilde. Tabi uyarın dikkate alınmıştır tarafımdan ve gözden geçireceğim o şarkılardaki tonumu. Tekrar teşekkürler.
Sevgili Tanselus ilgin için çok teşekkür ederim. Evanescence'ın kendi gitar tonu konusunda da haklı olduğun yerler var. Zira Alternative gruplarda çoğu zaman görülen D drop akord pozisyonu Evanescence'da da var. Çoğu alternative grupta görülen bu durum , şarkının tonlarına da yansıyarak grubun soundunu oluşturabiliyor. Bu durumda 7 telli gitarı en üst telini Si değil de Re kullanabilirsin. Fakat bunu 6 telli gitarda da yaparsın. Ve yine bu tarz bir sonuç alabilirsin bence. Bu Evanescence'daki senin bahsettiğin durumu bence 7 telli gitar değil akord pozisyonuna göre şarkının çalındığı yerler yaratıyor. Çünkü örneğin Going under albümde çok farklı akordlu bir gitarla kaydedilmiş. Fakat albümde ne tip bir gitarla çaldığını bilemiyorum. Albümdeki tonu konserlerinde çaldığı gitarla değil bambaşka bir gitarla da kaydetmiş olabilir. Benim konser ve kliplerinde gördüğüm 6 telli bir Jackson ile çalıyor Ben Moody. Ki Jackson sponsorluğunda devam ediyor. Fakat Evanescence'nin yeni gitaristi nasıl biri ne yapıyor daha görme fırsatım olmadı.
Bu tabii ki benim nacizane görüşlerim. Yanıldığım noktalar olabilir. Tekrar çok teşekkürler. Herkesi bekliyoruz programlarımıza.

**ben de bi baktim nete acaba gitarist amca ne gitar kullaniyor diye ama bulamadim heralde sponsorluk muhabbetlerinden hic belirtmemisler gitar markasini..
**eger sarki si minorse (ki oyle aklimda kalmis)kesin 7 telli ile kaydetmistir cunku albumde cok guclu bi gitar tonu var..6 telli ise belki pitch shifter ile 1 oktav üste ayarlanip yakalanabilir ayni ton..yav neyse uzatmaya degmez zaten..grsmek uzre arkadaslar :)

Geri