Cin Seddi

Hımmmm güzel bir web sitesi olmuş. Tebrikler...
Roxy olayıda çok iyi...Tebrikler.
Geçen perşembe diğer grup çaldıda tekrar aklıma düştü... Bir Whiskey In The Jar Patlatsanız artık ne güzel olur. :D

Arkadaşlar roxy için gerçekten çok sevindim, sizin için çok önemli bir olay fırsatı iyi değerlendirin.
bildiğim kadarıyla istanbullu gruplar ağırlıkta ve bazıları profesyonel sayılırlar. bence çok sıkı hazırlanın (söylemeye gerek yok tabii) ve kılık kıyafetinize bile dikkat edin. marka olarak gitmeye çalışın ne bileyim logo falan kullanın. jüride medyadan da insanlar olacak büyük ihtimalle bu tip şeylere dikkat ederler. finallere gitmeniz bile büyük başarı..inşallah bi kongre , konferans veya fuar ayarlarımda katılırım. bol şans..
Burak

Arkadaşlar, çok teşekkürler desteğiniz, tavsiyeleriniz için. Bu arada Cumartesi günü yine çok eğlenceli bir program geçti. Çok sağolun.
Sevgili Pina çok sevindik. Tebrikler ve başarılar sizlere. Dediğin gibi karşılıklı destek oluruz birbirimize. Görüşmek üzere.

Dinlemekte de yazmakta da geç kalmışım galiba :) Klasik tebrik ve başarı dilekleri..... Evanescence yorumları çok başarılı olmuş bence. Daa fazla çalsaydınız sevinirdim yane:)

Arkadaşlar tebrikler Duydum ki tolun en önemli kısmını arşınlamışsınız .
Ve sanırım bundan sonrasıda gelecektir.
BLACK TOOTH arkanızda tabiki bütün dostlerımızla beraber....
Biz inanıyoruz ki CİN SEDDİ müzik piyasasında ki hakettiği yere oturacaktır geç bile kalınmış olsa bu sefer görülecek arkadaşlar ve ben herzemen inanıyorum ve bu konuda inanın çok çok ciddiyim bir gün sizi T.V de izlicez ondan sonrasını şimdilik bilemicem??????

Bu arada Uğur ve Özlem Gazi Üniversitesi teklifiniz içinde çok çok teşekkür ediyoruz ancak çocukllarlada konuştum ya bizim 15 Mayısta da Biziz de konserimiz var ya onu unttuk ya aslında oraya çıkmayı hem istiyor hem de istemiyor da gibiyiz neden mi? Çıkıpta tarz itibariyle bu ne ya dedirtmekte var işin içinde...Ama sizin bizim için bir şeyler yapmaya çalışmanız bile bizleri çok mutlu etti bize hep destek verip yardımcı oldunuz umarım BEVERLY HILLS de de evlerimiz yan yana olur HEH..HEH..

downender demiş ki:
Arkadaşlar tebrikler Duydum ki tolun en önemli kısmını arşınlamışsınız .
Ve sanırım bundan sonrasıda gelecektir.
BLACK TOOTH arkanızda tabiki bütün dostlerımızla beraber....
Biz inanıyoruz ki CİN SEDDİ müzik piyasasında ki hakettiği yere oturacaktır geç bile kalınmış olsa bu sefer görülecek arkadaşlar ve ben herzemen inanıyorum ve bu konuda inanın çok çok ciddiyim bir gün sizi T.V de izlicez ondan sonrasını şimdilik bilemicem??????

Bu arada Uğur ve Özlem Gazi Üniversitesi teklifiniz içinde çok çok teşekkür ediyoruz ancak çocukllarlada konuştum ya bizim 15 Mayısta da Biziz de konserimiz var ya onu unttuk ya aslında oraya çıkmayı hem istiyor hem de istemiyor da gibiyiz neden mi? Çıkıpta tarz itibariyle bu ne ya dedirtmekte var işin içinde...Ama sizin bizim için bir şeyler yapmaya çalışmanız bile bizleri çok mutlu etti bize hep destek verip yardımcı oldunuz umarım BEVERLY HILLS de de evlerimiz yan yana olur HEH..HEH..
selam,
o gün metal çalacak 2-3 grup daha var... ;)

VII. Geleneksel Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dondurma Şenliği

YER: Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bahçesi - Maltepe/ANKARA

12 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Açılış-Madalya Töreni
12.45 Kent Orkestrası
14.00 Akla Zarar
15.00 Eşli Dans Gösterisi
15.30 Beyaz Gürültü
16.30 Crew
17:30 Red Handed
20.30 NEV (Giriş:10 YTL)

-------------------------------

13 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Hazırlık Rock Topluluğu
13.30 Mehteran Gösterisi
14.30 Black Tooth
15.30 Kara Leke
16.30 Suck-R
17.30 Nightshot
18.30 Sınıf 64
19.30 Gryllus
20.30 Melatonin

14 Mayıs (Giriş:10 YTL)

13.00 Purplerain
14.00 The Aliminium Co.
15.00 Kaotik
16.00 Tushe
17.00 Cin Seddi
18.00 440
20.30 KURBAN

Üstte de belirttiğim gibi;
ilk gün amatör gruplar ücretsiz, Nev Konseri 5 YTL,
ikinci gün tamamen ücretsiz,
üçüncü ve son gün ise Müzik Festivali kapsamında okula giriş 10 YTL...

Biletler için: Gazi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Dost Kitabevi...

Not: Konserlerin hiçbirinde yaş sınırı yoktur...

bu arada ROXY de başarılar...

Geri