Cin Seddi

arkadaslar sadece organzasyondan haberimiz yok dedim bunda alınacak bir şey yok bana telefon açıp haber verenler oldu ben de kendi adıma önlemimi aldım o kadar.. saygılar...

Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle küçük bir yanlış anlamayı düzeltmek istiyorum. Sağolsun bizi düzenli olarak Garaj Bar'dan takip eden bir arkadaşımız (Can ve arkadaşı) Ankara'da bulunan eksi sözlük yazarlarıyla bizim programımızda bereaber eğlenmek istiyorlar. Geçen sefer bu parti Dummy'de yapılmış. Bu sefer Garaj'da yapmak istiyorlar. Yani kimsenin Bu işten Garaj haricinde bir para vs. alması durumu söz konusu değildir. Yapılan afiş sadece bizim için yapılmış bir inceliktir. Üstündeki rakamlar zaten Garaj'a ait Cuma günü prosedürüdür. Yani herkesi bekleriz. :)
Sevgili freefreshfish sizi gördüğümüze sevindik. Düşüncelerin, önerilerin için çok teşekkürler. Çok haklısın. Birbirimize yardımcı oluruz. Artık umarım Biziz'in kalıcı bir grubu olursunuz. Görüşmek üzere.

pod-xt demiş ki:
Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle küçük bir yanlış anlamayı düzeltmek istiyorum. Sağolsun bizi düzenli olarak Garaj Bar'dan takip eden bir arkadaşımız (Can ve arkadaşı) Ankara'da bulunan eksi sözlük yazarlarıyla bizim programımızda bereaber eğlenmek istiyorlar. Geçen sefer bu parti Dummy'de yapılmış. Bu sefer Garaj'da yapmak istiyorlar. Yani kimsenin Bu işten Garaj haricinde bir para vs. alması durumu söz konusu değildir. Yapılan afiş sadece bizim için yapılmış bir inceliktir. Üstündeki rakamlar zaten Garaj'a ait Cuma günü prosedürüdür. Yani herkesi bekleriz. :)
Sevgili freefreshfish sizi gördüğümüze sevindik. Düşüncelerin, önerilerin için çok teşekkürler. Çok haklısın. Birbirimize yardımcı oluruz. Artık umarım Biziz'in kalıcı bir grubu olursunuz. Görüşmek üzere.

aynen budur durum biz afişe cuma cumartesi garajın rutin giriş ucretini yazdık
cin seddi saat 20:30 gibi cıkacağı icinde erkenden içeriyi doldurup ısıtmak için saat 20:00 yazdık afişe
organizasyon biraz hasar aldı ama ben elimden geldiğinde düzeltmeye çalışıcam.
Umarım bir sorun yoktur Mevlüt ( sevgili tonmaisterimiz ) ;)
burdan da yazarsan hepimizin hem aklında soru işareti kalmaz hem de içimiz rahat olur
( bu arada sana 2 tane özel mesaj attım ama cevap gelmedi o yuzden yeniden başlığa yazmak zorunda kaldım )
cin seddin den özür diliyorum bu yüzden...
saygılar & sevgiler

demek oluyor ki üzerimize vazife olmayan işlere bulaşmıyor ve baş ağrıtmıyororuz dimi cancım.
Şimdi naapcaz.
Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yine çocuk olmiiicak garajda buluşcaz afişsiz reklamsız hayvanlar gibi coşcaaaaazzzz...
haydi selametle...

Bobuz arkadaşım seni rahatsız eden durum nedir burda? Cin Seddi'nin programında bir eğlence düzenlemek isteyen birine bizden başka neden bu kadar müdahele ediliyor. Ortada kötü bir niyet yok ki. Hatta beni 3 gün önce Mevlüt aradı ve durumu sordu. Ben de güzelce izah ettim. Ha seni rahatsız eden başka durumlar varsa bunu gelip benimle yüzyüze konuşman daha mantıklı bir davranış biçimi olurdu. Ya da çok çok rahatsız olduysan Can'a özel mesaj atarsın güzel güzel konuşabilirsin. Zira mesajın direk bize hitap etmiyor. Başkasına cevap veriyorsun. Hepimiz belli yaşın üstünde ve deneyimleri olan insanlarız. Bu afişte yazılanların zaten Garaj'a ait giriş parası ve ilk içki hadisesi olduğunu hepimiz anladık. Ve burdan da defalarca anlattık. Hala anlaşılamayan ve bu kadar büyütülen durum nedir? Durum ortada. Büyütmeye gerek yok. Ve rica ediyorum burdan cevap verme. Özel mesaj at.

cin seddi benim gurubumdur ve her cuma saat 20:30 da garage rock club'ta sahne almaktadır. isteyen ve beğenen herkes gelip izler bizim garage olarak zaten cuma giriş ücretimiz 5 liradır. Ayrıca cin seddi ile ilgili böyle bir organizasyon beni mutlu eder buradaki konu bu organizasyondan haberimiz olmamasıdır ekşisözlük kimlerden oluşuyorsa buyursunlar gelsinler madem cin seddini bu kadar çok seviyorlar gerekirse giriş bile ödemesinler ama bundan önce bir haber verilseydi iyi olurdu neyse akşama sanırım yüzyüze daha rahat ilişki kuracağız. saygılarla...

ben cok eglendim bugun teşekkürler arkadaşlar bu güzel gece için ;)
bi eleştiri yapıcam umarım kızmazsınız zaten yapıcı birşey benim gördüğüm bir eksik bana göre
:arrow: herkes kendine sahnede bi yer belirlemiş herkes orda çalıyor bence bu durağanlık yaratıyor misal uğur hep aynı yerde basscı bazen atraksiyona giriyo other guitar abi gene adını unuttum zaten kafam şu an trilyomn çok sarhoşum other guitar da sabir herkes sabit
bence ara sıra hareket etmelisiniz birbirinizin yanına gitmelisiniz yada ne bilim davula kapanıp orda çalabilirsiniz birbirinize dokunabilrsiniz
bakın biz bir grubuz biz samimi bir grubuz mode : on olmalı
herkes sabit yakılınca seyircide sessiz sedasız takılıyor
birileri kafa sallamadan birileri hoplayıp zıplamadan ne bilim pogo yapmadan ortam ısınmıyor :LOL:
tek yorumum buydu genel olarak
ama süperdi yani cin seddi ...
tebrikler guzel cuma gecesi icin

Dostlar selamlar foruma girmişken bi de size selam
çakayım dedim. zaten çok iyi gidiyorsunuz çok da bir şey söylemeye gerek yok. Daha büyük başarılarınıza tanıklık edebilmek dileğiyle. hoşçakalın...

hacettepe rock şenliğinde de beğenmiştim, bi de geçenlerde garage'a gittiğimde guns n roses bile çaldılar.. çok mutlu oldum =)

Dün gece yine sayenizde keyifli saatler geçirdik arkadaşlar.
Grupta oturmuşluk ve profesyonellik epey bir üst düzeye çıktı.
Özlem'in sesini kullanması ve konsantrasyonu gayet iyidi. Seyircide iyi coştu.
İlerleyen haftalarda görüşmek üzere... :D

Özlemişim Cin Seddi'ni . Ne zamandır adam akıllı dinleyemiyordum iyi oldu . Bu arada Faithfulness içinde çok teşekkür ederim . Kolay Gelsin arkadaşlar .

Dün yanımda fotograf mak. vardı. fotonuzu çektim ayarlara henüz vakıf olamadığımdan çok iyi değil ama olsun :roll:
Başarılar diliyoruz efenim. :)

dsc000016jy.th.jpg

http://img248.imageshack.us/img248/7021/dsc000016jy.jpg

Tüh yaw şu en sağda duran iri eleman beni kapamış yoksa bende çıkacakmışım fotoğrafta. :(
Dün mixerin önündeki kabinlerin üstünde eğlenen sizdiniz galiba Rabbit?

dünkü programda cin seddi'nin green'e verdiği destekten ötürü (bu ne biçim laf be, "ötürü" ne demek? "dolayı" filan de bari) ne kadar teşekkür etsek azdır. tüm aksiliklere rağmen moral verip, yardımcı olmaya çalışmanız büyük incelikti. tekrar tekrar teşekkürler.

sevgiler ;)

eflatun-fatih demiş ki:
cin seddi süpersiniz.beğenerek dinlediğim grup.önemli olanda kendi bestelerinize agırlık vermeniz.vokal de cokk ii.herkes ii :D YOLA devam...EFLATUN
merhabaa teşekkürler, henüz dinleyemedim sizin şarkılarınızı :roll: bu yol zor bi yol ama devam ;) ve size de başarılar...

morgy demiş ki:
hacettepe rock şenliğinde de beğenmiştim, bi de geçenlerde garage'a gittiğimde guns n roses bile çaldılar.. çok mutlu oldum =)
:) ne demek her zaman...
Arda'cım uzun zamandan sonra seni tekrar aramızda görmek sevindirici ...
Emine'cim fotoğraf için sağol, program sonraında yanına uğramak için şöyle bi bakındım ama bulamadım burdan iyiki geldiniz diyorum o zaman :)
Can sağol... ;) Umarım güzel geçer...
Yarın GARAJ'da 20:30'da görüşmek üzere...

Geri