Cin Seddi

bi "everybody's fool" bi de "show me how to live" öyle, değil mi sevgili cin gitaristi ?gerçi Biziz'de çalmadık ama...
Görüşürüz :elsalla ,çorbacıda

bu cumada yine sizi iki şarkı dinleyip gitmek zorunda kaldım ama arkamda sağlam tayfa bıraktığım için gözüm arkada kalmadı :) her geçen gün artan performansınızla bizleri çoşturmaya devam ediyosunuz. Ya artık yolcuda eylem filan yapmaya karar verdim ya adam gibi dinleyemeyecekmiyim sizi ben bu sene ya :( nese. görüşmek üzere iyi bakın kendinize :)

merhabalar cin seddi geçen cuma yolcuda bizi deliler gibi eğlandirdiğiniz için çok saolun gerçekten süpersiniz ama saat problemi eğlencemizi bölüyor eski bateriste kavuşmanız iyi olmuş..ama bir derdim varı çalışın onlada haftaya dinleyelim... haftaya görüsürüz..

geçen cuma sizi yolcuda dinledim süpersiniz sonra arkadaşlarla bizize gitçektik ama kazıkmış gelme dediler bende gelemedim haftaya dinlicem mutlaka sizi

sizi bayadır dinliyordum ama geçen cuma tanışma fırsatım oldu.harbiden süpersiniz parçalara btiyoz grup olarak.bu cuma therionda olursam cumartesi bizizin önünde görüsürüz

sağolun arkadaşlar,
biz de tanıştığımıza memnunuz gerçekten artık bizden birisiniz siz de ,zaten müzik böyle bişey değil mi? :yaratik ,herkese çok teşekkürleeeeeer :zipla

siz de saoulun bizi coşturdunuz için asıl teşekkür edilmesi gereken kişiler sizlersiniz vay be ne konuştum ama cidden 1 sene boyunca dinlediimiz gruplar arasında kesinlikkle ilk 3 tesiniz baya bi grup dinledik senliklerde barlarda konserlerde herkese tavsiye ediyoruz arkadaslar çok ii iki ses -ugur ve özlem- ve çok ii bi grup haydi herkes yolcuyaaa biziz konusunda yorum yok zaten yapmasam daha ii olur

therion mu cin seddi mi therionun ii bi grup olduğu rockcı camia tarafından bilinen bi gerçek ama 30 milyon olması ögrenci milletini yani bizleri düşündürüyo bi daha ankaraya gelmeleri de öle kolay olmaz ....therionla kıyaslayamasak da öbür tarafta süper bi alternatif rock yapan anadolunun bağrından kopmuş bizden birileri var üstelik yolcu barda 30 milyona 12-13 bira içersin o parayla.......therion mu CİN SEDDİ Mİ...zor bi karar içimden bi ses biz yine yolcu daki yerimizi alcaz diyo ama....

ozlem_a demiş ki:
bi "everybody's fool" bi de "show me how to live" öyle, değil mi sevgili cin gitaristi ?gerçi Biziz'de çalmadık ama...
Görüşürüz :elsalla ,çorbacıda

Ya ben sizi bi kere bizizde izledim guseldi herseyde kafama takılan bişi var :) . bu show me how to live bildimiz audioslave mi ? :) yani sasırdım bi kızın chris cornell cover ı yapmasınada o bakımdan :) Basarıyosan gercekten helal olsun diyorum :)

Sevgili Loby, teşekkürler. Evet Show me how to live Audioslave'in şarkısı.
Ayrıca benim de çalmayı çok sevdiğim bir şarkı.
Sevgili Darkelf, arkadaşının beğendiği, Behringer'in foot switch'imi yoksa
Pod Xt mi? Behringer ise eger modeli Fbv 1010. Ben gayet memnunum. Midi Controller'dır. O yüzden üstünde hiçbir efekt ya da ses ile oynayabileceğin bir parametre yoktur. Sadece sinyal alıp gönderir. Benim bir arkadaşım Kıvılcım'a bırakmıştı. Ama geçen seneydi. Belki hala duruyordur. Ama fiyatı orjinalinden çok da farklı değildir. Zaten şu an için bu aletin ikinci elini bulsa bile orjinalinden çok farklı olmayacaktır. Bir de bir sır vereyim. Burda bunu söylemek ne kadar doğru bilmiyorum ama söylemek zorundayım açıkçası. Geçen sene bu bahsettiğim arkadaşımın ankarada denediği tüm fbv 1010 lardaki ikinci expression pedal çalışmıyordu. Ne Line 6 larda ne de Behringerin V amp'lerinde. Ben Türkiye'den almadığım için bir sorun çıkmadı. Aslında biraz da bu sorun olduğu için o zaman burdan almak istememiştim. Ama şu an yeni gelen parti varsa onlarda bir sorun yoktur heralde. Denemek gerekli.
Eger arkadaşın Pod Xt yi beğendiyse ki tonları sağladığım , amfi simülatörü olan bu cihazdır. Onun da ikinci eli bir tek İstanbul'da satan gördüm. O da sıfırı ile çok yakın fiyat istiyordu. Birkaç ay önce Türkçe müziğin ilan sayfasında görmüştüm. Ama Pod 2.0 'ın ikinci elleri var sanırım. Henüz Pod Xt için ikinci el durumu oluşması için biraz erken galiba. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Görüşmek üzere.

İlgilendiğin için teşkkür ediyorum.Arkadaş foot switchle beraber pod xt.yi beğenmiş.Kendisi yazdıklarını okuduktan sonra yurt dışından almaya karar vermiş.
Haftasonu görüşmek üzere

Bence çok başarılı bir grupsunuz, özellikle uyumunuz ve sound'unuz muhteşem.Repetuar seçiminiz gayet gayet iyi, özellikle sound konusunda helal olsun diyorum.Klavyeciniz gitaristiniz basistiniz kesinlikle neredeyse olabilecek en güzel tonları yakalamışlar türünüze uygun olarak. Özlem'in sesi ise zaten tartışılmaz.Korg X5 vardı sanıyorum, bravo tam anlamıyla gerçek klavye tonları smooth'um ben diyorlar.Bayıldım.Bu başarınızın ve kalitenizin devamını diliyorum arkadaşlar...

eywallah kardes.x5d iyi icat bencede.cunku hafif :LOL: Bu arada senin gitar tonlarin cok iyi sesler birbirine cok iyi karisiyo ve ayni zamanda notalar anlasilir cikiyo.fazla nota tehlikelidir ama kullanmayi bilmeyene, bilen zate belli oluyor like you.her sarkiyi albumden dinliyomus gibi oluyorum.thanks yane grup zaten bomba... yine gorusmek uzere...

Sevgili cin seddi sound super gercekten. Ozellikle gitar tonlarını cok begendim Vamp kullanıyosun sanırım ?

Guzel geceydi ama everybodies fool un gazabına ugradınız sanırım ( drop re olayından dolayı :) )
Yinede guzeldi sonsuz basarılar arkadaslar aynen devam....

Teşekkürler Sevgili Loby, desteğin ve dileklerin için.
Vamp kullanmıyorum. Line 6 Pod Xt kullanıyorum. Everybody's fool'da D drop yapıp Bring Me To Life'ı da öyle çalıyım dedim. :roll: Bu gidişle çift gitar getiricem galiba... :) Tekrar sana ve dinleyenlere çok teşekkürler. Programlarımıza bekliyoruz herkesi.

Geri