Deli

Arkadaşlar ÖSYM şarkısı ile ünlenen ve hatta mahkemelik olan deli grubunun yeni albümü çıkıyor. Ve albüm lansmanını 30 Mart 2007 -Cuma günü saat 23.45 te kral Tv de yayınlanan "Konusarock" programında yapacaklar.. Asım Can Gündüz ünde konuk olacağı programla ilgili bilgi almak isteyenler www.konusarock.com dan bilgi alabilir.

Sudenazz demiş ki:
Arkadaşlar ÖSYM şarkısı ile ünlenen ve hatta mahkemelik olan deli grubunun yeni albümü çıkıyor. Ve albüm lansmanını 30 Mart 2007 -Cuma günü saat 23.45 te kral Tv de yayınlanan "Konusarock" programında yapacaklar.. Asım Can Gündüz ünde konuk olacağı programla ilgili bilgi almak isteyenler www.konusarock.com dan bilgi alabilir.

Ösym şarkısı süper:) bakalım yeni albüm nasılmış?

Akşam konuşarock programını zevkle izledim.Deli grubunun şarkıları çok iyiydi..Tabii ÖSYM şarkısınıda söylerler diye bekledim..Fakat albümlerinden söyledikleri şarkılar çok iyiydi..

Geçenlerde gazetede okudum,ösym g...ü ye şarkısı nedeniyle bilmem kaç aydan kaç yila hapis cezasıyla yargılanıcaklarmış,düşünce özgürlüğü diye buna derim ben işte,hangi devirde yaşıyoruz hala anlayamadım :evil:

deli grubu uludağ üniversitesinin gururu ve çok iyi müzik yapmalarının dışında alışılmadık sahne performansıyla sizi büyülüyor. kesinlikle canlı performanslarını izlemelisiniz. yeni albümü inleten nağmeler de mütiş olmuş ısrarla tavsiye edilir.

bu gup DELİ' ya ve kendilerine yakışan bir şarkı ÖSYM ,çok seviyorum ÖSYM isimli şarkılarını,umarım yeni albümlerinde yeni şarkıları ile mahkemelik olmaalar....