TerminaL - istanbul

TerminaL bir Tükçe Rock Grubudur. 5 kişiden oluşan Grup kendi bestelerini, müziğini dinleyiciyle paylaşmayı amaçlıyor.

TerminaL’ de ;

Vokal'de Ali Can Oruç,
Gitar'da Serkan Ciner,
Gitar'da Emrah Akar,
Bas Gitar'da Burak Özbilen
Davul'da Çağrı Yüce

yer almaktadır. 2000 yılında kurulan Grup TerminaL, 2004 yılında "Dream of terminalist" adında bir demo albüm çıkartmış ve çeşitli konser, özel etkinlik ve festivallerde yer almıştır....

TerminaL KRAL TV KonuşaRock Canlı Performans Görüntüsü :

http://www.youtube.com/watch?v=-UuHn0jXYL0&eurl=

grubun sitesi:

http://www.grupterminal.com

ben emrahııı tanıyoruuuummmm :LOL: hattaaa gitarını taşımışlığım bile varr :p am grup gerçekten sağlam :)

siteye girip şarkılarını dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim en kısa zaman da canlı da dinleyebilmek dileğiyleee ;) :elsallaa

• Konu Sahibi Konu Sahibi
:fikrimvar izlemek isteyenlerin, merak edenlerin dikkatinee :fikrimvar

TerminaL BU Gece 23:30'da ULUSAL KANAL'da Canlı Yayında...
Tekrarı Yarın sabah 10:00'da...!!
:mrgreen:

gerçekten çok begendım youtube goruntulerınızı ızledım uarım herşey istediğiniz gibi olur

birinciliklerinin açıklandığı hafta biz canlı yayında olduğumuz için kanlı canlı birinciliklerini duyduğumuz gruptur kendileri. Bizzat ellerimle oy vermi$tim. Ama onlarda anlamı$lardır ki Kral TV'nin soundu süper(!) :) Ba$arılar.

grup terminal hosgeldı aramızaaaaaaaaa.bızzat serkan ciner bey lıe de tanıstım:)cok mutlu oldum..ve artık onlar calsın susmasın...

n0nsEnsE demiş ki:
ben emrahııı tanıyoruuuummmm :LOL: hattaaa gitarını taşımışlığım bile varr :p am grup gerçekten sağlam :)

siteye girip şarkılarını dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim en kısa zaman da canlı da dinleyebilmek dileğiyleee ;) :elsallaa

ne kadar teşekkür etsem azdır o gün çok yorgundum ben sağoll :D

ipeeeeek demiş ki:
:fikrimvar izlemek isteyenlerin, merak edenlerin dikkatinee :fikrimvar

TerminaL BU Gece 23:30'da ULUSAL KANAL'da Canlı Yayında...
Tekrarı Yarın sabah 10:00'da...!!
:mrgreen:

sitede güncel olarak haberler yayımlanıyomuşta benim haberim yokmuş sağol ipekcim ;)

Drednat demiş ki:
birinciliklerinin açıklandığı hafta biz canlı yayında olduğumuz için kanlı canlı birinciliklerini duyduğumuz gruptur kendileri. Bizzat ellerimle oy vermi$tim. Ama onlarda anlamı$lardır ki Kral TV'nin soundu süper(!) :) Ba$arılar.

sağol kardeşim bende tebrik ederim sizi başarılar ;)

zeyra demiş ki:
grup terminal hosgeldı aramızaaaaaaaaa.bızzat serkan ciner bey lıe de tanıstım:)cok mutlu oldum..ve artık onlar calsın susmasın...

a a a a a... eet bende tanıştım bende memnun oldummm..:) seni burda gördüğüme sevindim.. hatta sanırım burda olduğuma da sevindim.. öyle efenim.. konserlere etkinlklere de beklerizz.. yarın bakırköy deyiz.. ayrıntılar sitemizde.. ilgilenen arkadaşları konsere bekleriz akşam 7 sularında..:) :D :D 8) :D

Tarih : 13 Nisan 2007 Cuma
Yer : Bakırköy-Yenimahalle Kültür Merkezi
Saat : 19.00
Adres: Yenimahalle Yanıkses Sok. (Yenimahalle Doğum Evi Yanı) YENİMAHALLE/BAKIRKÖY

TERMINAL 16 HAZIRAN 2007 CUMARTESI STUDIO LIVE'da....

TERMINAL 16 HAZIRAN 2007 CUMARTESI STUDIO LIVE'da....

AŞKIN MUSİKİ SAATİ SANAT GECESİ....

16 Haziran 2007 Cumartesi
STÜDİO LIVE
Saat : 21:00
( Beyoğlu/Sakızağacı sok:1 Kat :2)

Geri