Vox Valvetronix Tonelab Kullanan / Bilgisi Olanlar...

Vox Valvetronix ToneLab
Alet hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Vox'un kendi sitesinden demoları dinledim ve gerçektende çok iyi bir alet (en azından öyle gözüküyor)
Yanlız bir kaç sorum olacaktı.
- Öncelikle Türkiye'de bulmak çok zor sanırım nerden bulabilirim? ya da Ebaydan getirtmek ne kadar mantıklı?
- Ayrıca pedal board bağlanabiliyormu acaba? Yoksa sadece parametreleri ayarlayıp amfi similatörü olarak mı kullanabiliyoruz?

Şimdilik aklıma gelenler bunlar,şimdiden çok teşekkürler...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
peki fiyat olarak ne istiyorlar?

Ayrıca kullanan arkadaslar varsa bilgi verırlerse çok iyi olcak.Özellikle driveleri hakkında...

Sanırım ufak bir yanlış anlaşılma var. Ben Vox Tonelab SE ya da LE serisinden bahsetmıyorum. Vox Valvetronix ToneLab'dan bahsediyorum.

Burdan bakabilirsiniz...
http://www.voxamps.co.uk/tonelab/tonelab.asp

Temsili Foto
tonelab3.jpg

Ayrıca belirtmeyi unutmuşum İstanbulda değilim. Yanı şu an için yapabılecegim araştırma sadece internet üzerinden sınırlı...

Vox bişeyin içine kendine özel ürettiği çift tüp gücünde tek tüp(ne dedim ben)koyarsa hepsi valvetronix oluyor.Yani valvetronix buna özel bişey değil.Amfileride var böyle pedallarıda var voxun.
Senin bahsettiğin floorboard değilde amp modeler olarak geçiyor tonelab se nin kardeşi gibi düşünebilirsin yani ;)

Ya zaten ikisi hemen hemen aynı alet birisi canlı performansda pratik öbürünü al stüdyoda kayıtta falan kullan aynı pohun laciverti yani :)

Geri