evet ya o bolum bizi bizden etti. azula-katara-aang-zuko kapışmasında insanlıktan nasibini almamış arkadaşım yatağı kırdı. ya bi film nasıl izlenir ya oturursun ya yatarsın. hayvan işte yatağın uzerinde ayakta seyrediodu.

selamlar...

o eleman da yatak bükmeye çalışmış heralde o gazla :D
bence aang'in fire bender örtmeni kesinlikle iroh olmalı yahu görünen de öle gösteriyor ama hadi bakalım...
haaaa buarada zuko'yu alemin döneği ilan ediyorum :LOL:

o yatağı bukmeye değil yatak insan bukmeye çalıştı herald. ters tepti :D

iroh olayına gelince bence alemin doneği zuko 3. sezonda blue spirit olarak iroh u kurtaracak. ama aang in firebender oğretmeninin iroh olacağından birazda olsa şupheliyim.

ama aklımda sorulması gereken birsuru soru var. ba sang se duştuyse fire nation a direnen earth krallığına ait neresi kaldı. omashu da duşmuştu. zukonun annesine nooldu (sanırım buyukbaba azulon u o oldurdu. çunku azula nın dediğine gore fire lord ozi ın yaptığı saygısızlık sonucu onun da ilk doğanının iroh un oğluyla aynı akibeti yaşaması gerekecekti. annesi onu korumak için azulon u oldurmuş olabilir. bi suru kıl tuy entrika :D). zukonun kendini avatar şeklinde gormesi ne anlama gelmişti. ha bide bence momo bi airbender :D... bi suru soru var...

beklemekten çıldırıcam çabuk çıksın 3. szeon. son dedikodular ağustos-eylul gibi çıkacağı yonunde

"avatar book 3 volume 1" dvd çıkış tarihi 30 ekim, yani bizleri hasret içinde bırakan avatarın bu tarihten en az 5 hfata once gosterime girmesi gerekiyor. hatta 2. sezonda 2 haftada bir yeniş bolum yayınladıkları için bu sure 10 hafta oncede olabilir (dvd de 5 bolum olacak).

dvd kapağı internete verilmiş aangin saçları uzamış ve uzerinde anlayabildiğim kadarıyla fire nation ukonseptli bir giysi var, katara yeni saçlarıyla teen den çıkıp olgunlaşmış izlenimi veriyor. toph ve sokka tam olarak gorulmesede sokkanın yeni bir silahı olduğunu soyleyebiliriz

işte dvd kapağı:

Book3FireVolume1.jpg

evet arkadaşlar "avatar book 3 eposide - 1 : the awakening" in gosterim tarihi belli oldu eylul 21. açıkçası mail kutumda bu tarihin belli olduğunu soyleyen mail beni heyecanlandırmadı desem yalan olur. sabırla 2 ayın geçmesini bekliyoruz...

http://www.youtube.com/watch?v=_yvh...orums.avatarspirit.net/index.php?topic=6503.0

bu sabah mail kutumda bir şenlikle uyandaım avatar 3. sezon trailer yayınlandı. comic con da gosterilmiş. kısa ama heyecandan kalbimizi durduracak kadar etkili. ozellikle iroh un hapiste zukoyla konuşması (iroh saç sakal birbirine girmiş), kataranın artık tam sifu diyebileceğimiz bukme hareketler, aangin daha ciddi tavırları, sokkanın lider vasıfları, ve daha oncede soylediğim gibi gibi "zhao olmedi 3. sezonda geri gelecek" lafının isoatı, puppitmaster diye bir karakterin varlığı ki 3. sezon tanıtım posterinde sadece aang zuko ve muhtemelen puppitmaster diye tabir edilen adam vardı (yani çok onemli bi adam). ayrıca avatar 4 elementi bukebilen bir herif vardı ki daha once hiç gormemiştim. avatar roku olabilr mi diyeceğim ama hiç benzatemedim. earth kingdom ın duşmesi uzerine fire nation a water tribe saldırıyor gibi gorunuyor. toph u çok kuçuk bir bolumde çok karanlık bir şekilde gostermişler. ben bişey anlamdım toph dan. zaman geçtikçe, eylulun başlarında daha guzel bir trailer yayınlarlar. 3. sezonda dovuş sahneleri daha kalifiye gozukuyor. daha mistik efsaneler mitlerle dolu bir bolum gibi gozume çarptı. ama neredeyse 1 sene beklediğimize deyecek gibi.

ha bide not book 3 fire son sezon değilmiş. epik bir savaşla bitecek ama 4. sezonda olacakmış ki 4. sezonda şu anki karakterler oynamayacak.

not: zoku mai yi opuyor zutaracılar pataldı sanırsam :D

ben avatara bayılıyorum ama vaktını hep kacırıyorum ve hıc dvd veya cd sı var mı bunun daha dogrusu cıktımı yatılı okuyorum kısın hıc ızleyemıyorum

yayınlana 40 boulumunun dvd si satışta ama turkiyede bulacağını zannetmiyorum. pvp paylaşım programları sana yardımcı olacaktır. bildiğim kadarıyla %100 yasal sitelerde bile bedava gosterimde. yani internet uzerinde izlemendede yasal bir sorun olmayacaktır zannımca

bu arada avatar 3. sezonda trailer den anlayabildiğim kadarıyla sanırım aang-top, katara-sokka birbirinden ayrılacak. avatar ve toph fire nationa katara ve sokkasız gidecek gibi gozukuyor. guru bolumunu izleyen "earthly attachements" sıfatını yemiş olan kataranın aang den ayrılması gerekliliğini anlar. ama bu arada sokka ve katarada boş durmuyor hatta 3. sezon 4. bolumun adı "sokka's master"yani sonunda sokka dan havalı haraketler gorebileceğiz. ama o olmasada olur biz sokkayı her haliyle seviyoruz :D . bide endişeye mahal yok aang sadece komada olduğu için saçları uzamış tekrar kazıtıyor ve karizmatik seksi avatarımıza donuşuyor.

offf beklemek çok sıkıcı 1 senedir seyredemiyoruz. hayatımızın bir parçası oldu. eski kız arkadaşımla seyrettiğimiz bolumleri oturup yine sabahlara kadar seyrediyorduk. yani bazılarımız için romantizm avatardan ibaret :D . 21 eylul çabuk gel...

Vidalgo_reloaded demiş ki:
yayınlana 40 boulumunun dvd si satışta ama turkiyede bulacağını zannetmiyorum. pvp paylaşım programları sana yardımcı olacaktır. bildiğim kadarıyla %100 yasal sitelerde bile bedava gosterimde. yani internet uzerinde izlemendede yasal bir sorun olmayacaktır zannımca

ya dedın sıtelerden ızleyebılırsın dıye ama ben bulumadım bana bir site söyler misin????? :?: :?

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

şey acaba birisi bana adres verebilir mi? ama lütfen türkçe olsun hiç izleyemiyorum kurslarımdan dolayı şimdiden teşekkürler

vallahi oyle bir ara sanki turkiye fan sitesini gormuştum. orada dublajlı tv çekimlerini indirebiliyordun sanırım. ama sitenin adını falan bilmiyorum. en iyisi pvp paylaşım programlarından 40 bolumu indir ve internetten capslarini indirip seyret.

bence 3. sezon başlaması gerektiği gibi başladı. aksiyondan çok zuko ve aang uzerine kurulmuştu oylede olması gerekiyordu. çok guzel bir geçiş bolumu olmuş awaking bence. kataranın babasına serzenişide bayağı duygusaldı doğrusu. 2. bolum headband super bir bolum. sokka bizi guldurmekten yarıyor. bu arada aang in ne kadar "cool" bir çocuk olduğunuda oğrenmiş olduk. bolumdeki butun kızları etkiledi. ama asıl onemlisi katarayı ilk defa bu kadar etkiledi. ama tabiki bolumun asıl bombası zukonun bolumun sonunda yardım istediği adamdı. hatırlarsanız 3. sezon posterinde sadece aang zuko ve 3. goz dovmesi olan bir adam vardı. aksiyon artık başlıyor diyebiliriz. bu adam sıradan bir karakter değil. bakalım heyecanla bekliyoruz cumayı...

Geri