Hatay'daki Dostlarla: Uzun Ince Bir Yoldayım

Ellerinize sağlık süper olmuş. Keşke videoyu dörtleme şansınız olsaymış. Gözler vokalleri aramadı değil video boyunca.

Yalnız sabah uyanıp uykulu vaziyette dinlerken Nimetin vokalleri Cansu Koç sanmak nedir abi ya?:D

Çok çok iyi olmuş!
Pentagram nedense konserlerde asla bu studyo versiyonunu icra etmiyor.
Tebrikler!

Yani Popçular Dışarı albümünde, kısa da olsa Demir'den dinlemek ayrı bir tat veriyor. Metin ise daha kendi tarzına yakın haline getirmiş. Tabii ki orijinal versiyonunu duymayı daha çok isterim ben de konserlerde, tek gitar bile olsa. Bu arada çok çok teşekkürler!

Ellerinize sağlık süper olmuş. Keşke videoyu dörtleme şansınız olsaymış. Gözler vokalleri aramadı değil video boyunca.

Yalnız sabah uyanıp uykulu vaziyette dinlerken Nimetin vokalleri Cansu Koç sanmak nedir abi ya?:D

Neler neler geldi aklımıza aslında lakin Nimet rahatsızlanınca benim de preamfim bozulunca projeyi daha fazla bekletmemek adına 'bu seferlik' bu kadarı ile yetinmek durumunda kaldık. Haliyle video çekmek için de gerekli şartları sağlayamadık. :) Bir sonrakine kadar idare edelim şimdilik :p Güzel tecrübe oldu bizim için de. Bakalım :)

Gelecek projelerde artık abi, eyvallah çok sağ olasın :) Sevgili The Family Rock Project üyeleri şartlar içerisinde ellerinden geleni yaptılar. Plan bu değildi yoksa, gitarlar da bu kadar yakın olmayacaktı ama böyle oluverdi işte. Yalnızca ses kaydı dediğim gibi Soundcloud hesabımda duruyor en kaliteli haliyle. Öyle dinleyince seslere daha iyi odaklanılıyor bence.

Beyler eyvallah elinize sağlık! Çok güzel olmuş, ben spoiler'ları yiyip durdum zaten de son hali için epey uğraşmışsınız, vokaller gitarlar falan herşey çok güzel olmuş.

Not: Diğer grupta da yazmıştın o "jak çıkarma" espirisini, o yüzden biliyoruz yani. Ayrıca Shakti be...

Dostlar hepinize ayrı ayrı tekrar teşekkür etmek istiyorum. Gitarlara zaten söylenecem tek kelime yok, vokaller için de böyle güzel tepkiler beklemiyorduk açıkcası. Güzel düşünceleriniz bizi çok mutlu etti. Gadasını aldığım, canına yandığım, yol arkadaşım ve güzel kardeşim Nimet' in de kocaman selamlarını getirdim ayrıca! Daha büyük şeyler olacak! :)

Beyler eyvallah elinize sağlık! Çok güzel olmuş, ben spoiler'ları yiyip durdum zaten de son hali için epey uğraşmışsınız, vokaller gitarlar falan herşey çok güzel olmuş.

Not: Diğer grupta da yazmıştın o "jak çıkarma" espirisini, o yüzden biliyoruz yani. Ayrıca Shakti be...

Ya Korgün abi bunları yemiyor abicim, hadi, hadi başka yere hadi.

Geri