Kullanmadığınız Gitarınız Var Mı?

Arkadaşlar selamlar. Çalıştığım okulda ücretsiz gitar kursu açmayı planlıyorum. Öğrencilerin maddi durumu yetersiz olduğu için kenarda köşede kullanmadığınız özellikle klasik gitar varsa tarafıma ulaştırabilir misiniz?

Yukarı Dönerdere Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde çalışıyorum. Dönerdere Köyü/Özalp/Van adresinde. Dileyenler okulun sayfasından doğrulayabilir.

Şimdiden hepinize teşekkürler.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayhan bir tane dandik akustik var elimde istersen.

Arkadaşlar, oturup mantıklıca düşününce, bu fikrin kargo maliyetinden dolayı çok da uygun olmayacağı fikrinde birleştik. Onun için kampanyanın boyutunu değiştirip bağış kampanyasına çevirmeye karar verdik. Hem böylece kargo masrafından kurtulup, Van Merkez'de en uygun fiyatı verecek müzik evi ile anlaşıp çocuklara direk sıfır gitarlar alabileceğiz. Okulda kursa katılmak isteyen 100'den fazla öğrenci var ama maalesef bu kadar çok öğrenciye tek başıma kurs verebilecek imkanım ve zamanım yok. Onun için bir yetenek sınavı yapıp eğilimi olan yaklaşık 25 öğrenciye kurs vereceğim. Destekleriniz için teşekkür ederim. Bu konuyu kapatıp yenisinden devam etme taraftarıyım. Saygılar.

Cevapladım dostum. Başlığı beğenen 15 kişi olmasına rağmen tek bir gitar çıktı, haydi millet, eşinize dostunuza yayarsanız, kenarda köşede süs diye duran gitarları değerlendirelim :)
Arkadaşlar, oturup mantıklıca düşününce, bu fikrin kargo maliyetinden dolayı çok da uygun olmayacağı fikrinde birleştik. Onun için kampanyanın boyutunu değiştirip bağış kampanyasına çevirmeye karar verdik. Hem böylece kargo masrafından kurtulup, Van Merkez'de en uygun fiyatı verecek müzik evi ile anlaşıp çocuklara direk sıfır gitarlar alabileceğiz. Okulda kursa katılmak isteyen 100'den fazla öğrenci var ama maalesef bu kadar çok öğrenciye tek başıma kurs verebilecek imkanım ve zamanım yok. Onun için bir yetenek sınavı yapıp eğilimi olan yaklaşık 25 öğrenciye kurs vereceğim. Destekleriniz için teşekkür ederim. Bu konuyu kapatıp yenisinden devam etme taraftarıyım. Saygılar.
Kargoyu ben karşılayıp gitarımı yollayacağım hocam ,kolay gelsin

Valla çok mantıklı olmuş. Böylelikle çocuklar, tertemiz yeni gitarlarını, içlerine sinerek benimseyerek çalabilirler.

hesap no alayım...

Online bağış yöntemi ile göndermek daha uygun olabilir gibi. Net bir bilgiye sahip olmasam da bazı kişiler yayın yapıp bağış topluyor ve bu şekilde hayatlarını idame ettiriyorlar. Araştırılıp denenebilir ayrıca 5-10 lira göndermek isteyen arkadaşlarda transfer ücreti ödemeden yararlanmış olur.
Bi öneri tabi

Online bağış yöntemi ile göndermek daha uygun olabilir gibi. Net bir bilgiye sahip olmasam da bazı kişiler yayın yapıp bağış topluyor ve bu şekilde hayatlarını idame ettiriyorlar. Araştırılıp denenebilir ayrıca 5-10 lira göndermek isteyen arkadaşlarda transfer ücreti ödemeden yararlanmış olur.
Bi öneri tabi

Kickstarter tarzı bir oluşum mu? Hiç bilmiyorum bu yöntemleri cahilliğime verin :/

Arkadaşlar sağolun, gerek para gerek gitar şeklinde yavaş yavaş yardımlar şekillenmeye başladı. Kim ne yardım ettiyse hepsini kayıt altında tutacağım. Sağ olun var olun :)

Geri