Caparison Gitarlar Hakkında

Caparison marka gitarları artık Türkiye'de bulabilirsiniz.
Geçtiğimiz hafta ithaline başladık.
İlgilenenlere yetkili temsilcisi olarak yardımcı olabilirim.
(e-mail adresim [email protected], telefonum 0533 515 11 72 - Emre)

Dün ilk modeller elimize geçti:

TAT_FrozenSky.jpg

Fiyatı 2500 €

Applehorn_HGS_CharcoalBlack.jpg

Fiyatı 2450 €

Dellinger2_Oiled_Mahogany.jpg

Fiyatı 2100 €

Forum üyelerine bu fiyatlar üzerinden %5 indirim yapabiliriz. Şimdilik sadece havale ile peşin ödeme kabul edebiliyoruz.

İlgilerinize teşekkürler.

Temsil etiiğiniz markalar baya sağlam hayırlı uğurlu olsun.
Caparison lar güzel gitarlar ama fiyatları biraz yüksek japonyada.Sonuçta bu fiyatlara j.custom esp edwards lar var japon pazarında.Tr fiyatları ise uygun görünüyor.

Çok güzel gitarlar ama bence fiyatlar tuhaf biraz (Türkiye'deki fiyatını değil kendi fiyatını kastediyorum). Amerikan malı custom shop gitarlar ile aynı fiyat biçilmiş, Japon bir gitara bu kadar para vermek kime cazip gelir bilemedim doğrusu. Bu fiyata Carvin'in sitesinden tamamen kendi zevkiniz doğrultusunda malzeme, model ve renk seçimi yapabilirsiniz, adınızı truss rod kapağına yazdırmaya varıncaya değin sunulan kişiselleştirme seçenekleri de cabası. Türkiye pazarında ne yapabilecek Caparison merak ettim...

Aynen abi amerikan olupta isteklerimi karşılamayacak gitara bir kuruş bile vermem.
Keza bana uysun kore malına veririm bu parayı :)

Gitar inanılmaz duruyor cidden.Tonu hakkında pek bi bilgim yok.Bu forumda kullanan var mıdır acaba?

27 fretlik Apple Horn modelini Mattias IA Eklundh kullanıyordu uzun zamandır (Signature) son olarak ta ESP kullanan Michael Romeo anlaşmış Caparison ile.Birkaç aya kadar Avrupa'da bile Danimarka haricinde zor bulunan bir gitardı :) Mattias IA Eklundh'un kullandığı Apple Horn modelini kesinlikle tavsiye ederim yalnız fiyat biraz uçuk :)

Apple Horn HGS modelini Kadıköy Çarşısı'nda Whiskey Prestige mağazasında görebilir, deneyebilirsiniz.
Ayrıca Vigier gitarları, telleri, ISP pedalları ve Dugain penaları da orada görebilirsiniz.

hayatımda sahip olmak istediğim gitar.. görünce gözlerim doluyo ya. Killswitch soilwork falan filan bleeding through core gruplar kullanıyo genelde eşşek gibi hastasıyım caparisonun ama para işte cortla idare etcez..

Geri