Tc Electronic - Smorgasbord Of Tones (yeni Uygun Fiyatlı Pedal Serisi)

49 dolar gayet uygun fiyat. Behringerden beklediğim hareket. Midasın preamplarını x32de kullanıp fiyat performans canavarı sunmuşlardı piyasaya. Umarım bu pedallarda da tc electroniğin mühendislerini algoritmalarını vs. kullanılmıştır. Ki öyle olduğunu da tahmin ediyorum.

49 dolar gayet uygun fiyat. Behringerden beklediğim hareket. Midasın preamplarını x32de kullanıp fiyat performans canavarı sunmuşlardı piyasaya. Umarım bu pedallarda da tc electroniğin mühendislerini algoritmalarını vs. kullanılmıştır. Ki öyle olduğunu da tahmin ediyorum.

Benim endişem işin Compel tarafında, mojomojo ve darkmatter'da abd'de 50 dolar ama bunu bize yansıtmadılar :(

Behringer antipatisi olan biri olarak ama seskartından arkadaşta var gayet başarılı buldum (midas zaten düşük tecrübeme rağmen çok başarılı bulurum bizim ülkede ama tanınma sorunu var)

Benim endişem işin Compel tarafında, mojomojo ve darkmatter'da abd'de 50 dolar ama bunu bize yansıtmadılar :(

Behringer antipatisi olan biri olarak ama seskartından arkadaşta var gayet başarılı buldum (midas zaten düşük tecrübeme rağmen çok başarılı bulurum bizim ülkede ama tanınma sorunu var)

TC Group Music Group tarafından alındıktan sonra TC Electronic ürünleri tamamen Asimetrik'e geçmiş bulunmakta. Compel'den İskender Bey'i son ziyaretimde kendisi bunu belirtti. Fakat Compel'in stoğunda hala Tone Print pedallar bulunmakta. Kendileri ilerki dönemde nasıl bir satış politikası ile bu stoğu eritir bilemiyorum. Ayrıca kriz döneminde Asimetrik'in de getirmesini beklemek komik olur, ülkeye henüz Sub'n'Up girmedi. Eski çalışanı olduğum bu firmaya konu ile stok sorduğumda daha üründen bir haberler. O yüzden fiyat konusunda yurt dışını baz almanızı önermem.

Midas'a gelince, Behringer kalitesine indi bile. 1 yıl önce kutusunu yeni açtığım Pro3 ve stagebox'larında network sorunu yaşadığımı ve sıfır network kartı sipariş verdiğimi hatırlıyorum. X32 efsanesi ise Midar preamp'i dışında 24-36 ay vadeli satış sonucu oluşmuş bir hype sadece. Eski Midas'lar için olay tam tersi tabi. İngiltere üretim ve kontrollü masalardı. X32 yerine daha güvenilir TF serisi masaları öneririm.

Geri