Visual Silence (Death-Thrash Metal)- Ankara

Grubumuz 2004 yılında Orhan ve Çakır tarafından kurulmuş, birçok eleman değişiklikliği yaşamış, 2007 Şubat ayında elemanları tamamlamş son haliyle çalışmaya başlamıştır.

Grup Elemanları:

Vokal-->> Orhan
Davul-->> Çakır
Lead Gitar-->> Gökhan
Ritim Gitar-->> Umut
Bass-->> Mert

14 Nisan da Ekin Sanat Merkezinde'yiz!!!

Yanlış yere açmışsınız başlığı amatörlükle ne alakası var haha. Hespi üstad hepsi gosu. Çakır falan pro davulcu yani.
Neyse, en kısa zamanda dinlemek üzere, kolay gele diyorum.

Burhan beni unutmussun =P Tesekkurler cicim, ama kacircaksin neyazikki
süpriz coverlarimizi heh.

Öneri ve eleştirilerinizi bekliyoruz... (beni eleştirmek yok, hrrr)

gogo Visual Silence ^_^V

KONSER

1.KYMBOO (PUNK)
2.REFRESHMENT (METAL)
3.TANSİYON12.8 (PUNK)
4.MOBİDCYK(ROCKBLUES)
5.VİSUAL SİLENCE(METAL)

YER: EKİN SANAT MERKEZİ (MENEKŞE-1 SOKAK NO:8 ONUR ÇARŞISININ ALTINDA)
TARİH: 14 NİSAN CUMARTESİ
SAAT: 13:00
GİRİŞ: 7.5 YTL

18 YAŞ SINIRI YOK

arkadaslarlar cok tesekkur ederiz ilginize umarız sizi memnun edebiliriz...Thrashfire i da aramızda gormekten mutluluk duyarız ama malesef izmir konserlerinden dolayı olamıyolar kardeslerime basarılar diliyorum izmirde :) keep supporting fucking METAL!!!!!!

orhancım cnm bu ilgiye layıksınız ama :D merak etme boşuna deil bu ilgi yane ;) bütün grup elemanları kendi alanlarında çok iiiler e haliyle grupta güsel oluo :!:

Arkadaşlar Refreshment olarak başarılar diliyoruz.14 ünde aynı sahneyi paylaşıcaz coştururz beraber sanırım 4 biz 5 de siz çıkcakmışsınız.Metaaallllll fırtınası estircez orda.Bu arada basçınız Mert i de Infradark tan tanırım çok iyi basçıdır. Galiba sonunda istediği grubu bulmuş hepinize başarılar 14 ünde görüşürz.Bu arada bestelerinizide çok merak ediyoruz...

beyler infradark olarak orda olucaz çakır benim adamım tanışmıyoz ama adam koparmış yaa tanımıyomm üstüne....sırf zaten refshement çakır ve mert için gelicem çakır bu konserde bi show bekliyom.....

infradark_drummer demiş ki:
beyler infradark olarak orda olucaz çakır benim adamım tanışmıyoz ama adam koparmış yaa tanımıyomm üstüne....sırf zaten refshement çakır ve mert için gelicem çakır bu konserde bi show bekliyom.....

Afişte Visual Silence yazıyo dikkat ettinmi bilmiyorum Çakır'ın henuz belirlenmis bi solo performans konseri yok sanırım bu tarihlerde :)

kalabalık istiyoruz kalabalık :)

Geri