Visual Silence (Death-Thrash Metal)- Ankara

infradark_lead_guitarss demiş ki:
yaw beyler ne derseniz deyin d.d.g ile çalişmayin harcaadiiniz zamana yazik eer her konserden sonra forumda " beyler iidi ama sistem kötüydü" gibi yorumlar almak istemiosaniz ayni zamnda konserde eğlenmek istiosaniz çalişmayin.... tabi bu benim görüşüm siz kendiniz daha iisini bilirsiniz kendiniz için olani.... eyw... bu arada mert bey hayirli olsun umarim bu grupta kalabilirsin... kolay gelsin

biz kimseyi zorla bizimle çalışsınlar die bişeyler yapmıyoruz ki sizin bizi sevmediğiniz kadar bizde sizi sevmiyor(iş alanında) ve kaprislerinize gelemiyoruz ordaki grupların hepsi bizim nekadar işimize önem verdiğimizi gördüler nekadar çabaladığımızı gördüler sonuçta çabalarımız bi işe yaramadı ama ben herkesden ii bi konserdi ses sistemi kötü olsada eğlendik sağolun lazfını duduk ve sevindik onun için sizin bu konuda uyarı yapamanıza gerek yok DDG ORGANİZASYON la çalışmıcaz tarzı ahkam kesmenize gerek yok zaten DDG ORGANİZASYON siz çalışmamama kararı almadan önce sizinle olan bütün bağlantılarını koparmış çalışmıcanı duyurmuşdur ki bundanda sizin haberiniz vardır biz organizasyonlarımıza devam etcez siz içinde olmucaksınız bunu bida beli5rtir arkamızda olan herkesede teşekkürlerimizi sunarız

DOGUKAN GÜZEL & UÐUR ÇOBAN

arkadaslar lutfen bu forumu tartısmalarınız icin ve birbirinize laf soylemek icin kullanmayın ozel bi mevzunuz varsa pm. ile halledebilirsiniz lutfen sadece grup ve elemanları ve yaptıgı muzik tarzı elestriler vs. dısına cıkmayalım rica ediyorum saygılarımı sunuyorum

DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİZ OZELİKLE MERT ABİ BİZİ BASKA İNSANLARA KARŞI EZDIRMEDİN TEKRAR AYNI SAHNEYİ PAYLASIRIZ INSALLAH HEPİNİZE TEŞEKÜR EDERİZ

REFRESHMENT__VOKAL___________
ONE FOR ALL
ALL FOR ONE
WE ARE ONE
NEMESIS

arkadaşlar en son konserde bildiğiniz gibi bizim isteğimiz dışında bi ses sistemi faciası oldu hepinizden binlercekez özür diler hatamızı kabul ettiğimizi belirtmek isteriz anlayışınız için teşekkürler

ayrıca bize çok büyük destek veren VİSUAL SİLENCE grubunun bütün elemanlarına ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.

ddgorganizasyon demiş ki:
arkadaşlar en son konserde bildiğiniz gibi bizim isteğimiz dışında bi ses sistemi faciası oldu hepinizden binlercekez özür diler hatamızı kabul ettiğimizi belirtmek isteriz anlayışınız için teşekkürler

ayrıca bize çok büyük destek veren VİSUAL SİLENCE grubunun bütün elemanlarına ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.

her organizasyonda hatalar olabilir ses sistemi kotu olabilir baska seyler olabilir onemli olan bunlara gozunu kapatıp zevk almaktır en azından ben boyle dusunuyorum amacımız müzik yapmak laf salatası diil biz yolumuza bakıyoruz elimizden geleninde en iyisini yapmaya calısıyoruz

Konser adı: Unforeseen Day II

Gruplar Sırayla:
1- Visual Silence
2- Truck
3- Thrashfire
4- One More Lie
5- Verborgen
6- Satanic Verses
Mekan : Garage 13 Mayıs kapı:14.00

Giriş : 5 YTL +18

herkesi bekliyoruz super bi konser olucak

Orhan eşşek orhan çöpçümüyüz biz THRASH mi Trash mi allah seni varya ....

Ulan görende poser sanıcak ne adamsın sen ya eşşek herif :D

Yani sen yazıcak son adamsın....

Bence sen bunu kopyala yapıştır yaptın ve orda yazan eleman yanlış yazdı...

Geri