Visual Silence (Death-Thrash Metal)- Ankara

DoomHammer demiş ki:
Orhan eşşek orhan çöpçümüyüz biz THRASH mi Trash mi allah seni varya ....

Ulan görende poser sanıcak ne adamsın sen ya eşşek herif :D

Yani sen yazıcak son adamsın....

Bence sen bunu kopyala yapıştır yaptın ve orda yazan eleman yanlış yazdı...

itiraf ediyorum Emrahın postundan kopyaladım ve hic dikkat etmemistim cok utandım simdi bak duzelttim ama cok özür dilerim pardon :)

Arkadaşlar ODTU nun başlığında olanları okuduğumda seçmelere gitmş olmamızdan utandım gerçekten zamanını verip oralara giden gruplara saygı duyulmalı duyulmuyosa da kendi saygınlığımızı yaratmasını da bilirz.
:evil:

ODTÜ nün hala neden dandk organizasyonlar yaptığını
şimdi daha ii anlıorum bu topluluğa da bu yakışır!!!

-umutkolac- demiş ki:
Arkadaşlar ODTU nun başlığında olanları okuduğumda seçmelere gitmş olmamızdan utandım gerçekten zamanını verip oralara giden gruplara saygı duyulmalı duyulmuyosa da kendi saygınlığımızı yaratmasını da bilirz.

Abi Metal gruplarına neden ibrahim Tatlıses jürilik yapmıyo ODTU de nede olsa ordaki jüriden 2farkı var biri sac sakal 2.si müzik bilgisi biraz daha fazla :D

visual_silencer demiş ki:
-umutkolac- demiş ki:

Abi Metal gruplarına neden ibrahim Tatlıses jürilik yapmıyo ODTU de nede olsa ordaki jüriden 2farkı var biri sac sakal 2.si müzik bilgisi biraz daha fazlagerçi ben onların müzik bilgisinden de süpheliyim ya neyse, keşke bu müziği bilmek için t-shirt giymek yetse ama saygı olayına katılıyorum ben de okudum orayı tek kelime beyler UTANÇVERİCİ başka bişey deil

visual_silencer demiş ki:
-umutkolac- demiş ki:

Abi Metal gruplarına neden ibrahim Tatlıses jürilik yapmıyo ODTU de nede olsa ordaki jüriden 2farkı var biri sac sakal 2.si müzik bilgisi biraz daha fazla gerçi ben onların müzik bilgisinden de süpheliyim ya neyse, keşke bu müziği bilmek için t-shirt giymek yetse ama saygı olayına katılıyorum ben de okudum orayı tek kelime beyler UTANÇVERİCİ başka bişey deil

Geri