Alt

pek bir değişiklik yok

şu sıralar bir gelişme yok. albümün miksi üzerinde çalışmalar var.
çalmayı özledik biz de,
konser olursa eğer;
forum ve başlıca internet sitelerinden duyuracağız.

teşekkürler.

okan/alt

süpersiniz gerçekten tebrik ederim..hayatımda gözlerimi dolduran 3. şarkınız kırılgan melek oldu..sözleriniz muhteşem gerçekten..umarım albüm yapacağınız prodüksüyon şirketi atraksiyon olsun diye ergen müziği yaptırmaz..250bin satacağınıza 50bin satın ama kendinizi yapın..İnşallah hep var olursunuz..

Alt'ı bayadır biliyorduma ama bu kadar güzel şarkılara sahip olduklarını buraya neden hiç yazmamışım merak ediyorum ;)

Hayatımın şarkıları; "Siyah, Kırılgan Melek"

Başarılı buluyorum Alt'ı çok! Bir an önce bir şeyler bekliyoruz burada...

"Siyah"ı ilk dinlediğim günden beridir bekliyorum albümlerini.

Şimdi "Aç kanatları"nı dinlerken siteden, yazmak istedim.

En yakın konserlerine gidebilmek dileğiyle...

Ferman Akgül
(maNga)

albümü dört gözle bekliyoruz,dinlediğim dört şarkı da çok güzel ama "siyah" hemen kendini belli ediyo.şarkı alışkanlık yaptı,albümdeki şarkılarda umarım en az bunun kadar güzel olur,başarılar....

aç kanatlarını ve siyahı dinleme şansı buldum dinlerken kim olduğunuzu bilmiyordum ama sonunda buldum :) aç kantlarını kadar beni derinden etkileyen başka şarkı yoktır heralde ... umarım yakınlarda bir konser vardır ...

bir çok beni derinden etkileyen şarkı var ama aç kanatlarını şarkısı gerçekten beni derinden etkiliyor dinlerken içimde bir şeyler kopuyor. boşluktan düşüyormuşum gibi oluyorum. sonra bir umut kaplıyor içimi her şeyi yapabilecekmişim gibi geliyor ...

kısaca hayatımın şarkısı diyebilirim abartığımı düşenebilirsiniz ama gerçekten böyle bunun için alta teşekküretmek istiyorum (=

uyuz demiş ki:
kırılgan melek in layne staley için olması ayrı bir duygu veriyor..
aç kanatlarını ise martı olmayı özendiriyor..

evet aynen katılıyorum. İlk siyahı dinlemiştim, hatta baya dinledim ama sonra "kırılgan melek", bence dinlendikçe güzelleşen şarkılardan. Her dinleyişimde farklı birşeyler oluyo ki alıp götürüyor şarkı. Elinize sağlık

Geri