Kıraç

ya arkadaşlar yapmayın etmeyin herkes türkü coverlarken iyi de kıraç yapınca mı adam suçlu oluyo? mesela pentagramın anatolia albümünün çıkış parçası uzun ince bir yoldayım adlı türkünün coverlanıp ''gündüz gece'' yapılmış haliydi...konserlerinde gündüz geceyi çalınca yuhalıyo musunuz adamları? türkü çalmayın diyo musunuz? o zaman kıraç hakkında yapılan bu yorumlar bana saçma geliyo...
saygılar...

ben bu adamı bir türlü sevemedim...parçalarını sadece davul iyi olduğu için dinliyorum kimin çaldığını ya da yazdığını bilmiyorum ama davul çok coşkulu özellikle son klip parçasında ride la çalınan bölümler çok hoşuma gidiyor onun dışında vokal olarak beğenmiyorum kendisini... bir kaç parçasını dinledikten sonra başım ağrımaya başlıyor :)

Hi-Hat demiş ki:
ben bu adamı bir türlü sevemedim...parçalarını sadece davul iyi olduğu için dinliyorum kimin çaldığını ya da yazdığını bilmiyorum ama davul çok coşkulu özellikle son klip parçasında ride la çalınan bölümler çok hoşuma gidiyor onun dışında vokal olarak beğenmiyorum kendisini... bir kaç parçasını dinledikten sonra başım ağrımaya başlıyor :)

eminim Kıraçta seni Begenmiyordur...Kıraç Benim Adamım Kayıp Şehir maNiac :D

scrotestical demiş ki:
ya arkadaşlar yapmayın etmeyin herkes türkü coverlarken iyi de kıraç yapınca mı adam suçlu oluyo? mesela pentagramın anatolia albümünün çıkış parçası uzun ince bir yoldayım adlı türkünün coverlanıp ''gündüz gece'' yapılmış haliydi...konserlerinde gündüz geceyi çalınca yuhalıyo musunuz adamları? türkü çalmayın diyo musunuz? o zaman kıraç hakkında yapılan bu yorumlar bana saçma geliyo...
saygılar...

kimse onu türkü söyledigi icin suclamiyor ki.kendi sarkilari daha güzel diyorlar.kötü söylüyor da demiyorlar.nerden vardin böyle bir kaniya anlamadim...

Anadolu Rock parçalarını iyi söylüyor fakat kendi şarkıları bence daha güzel. Aslında kendi yörüngesini iyi oturttu. En sevdiğim parçaları, gidiyorum, karahisar kalesi, eşşeği saldım, mahkeme... Genel olarak işini iyi beceriyor..

Hi-Hat demiş ki:

studyo kayıtlarında davulları kenan diye bi abimiz çalıyor.

kayıp şehir adlı şarkı çok üst düzey...muhteşem bence...ortalığı saran pop zırvalıklarının arasından böyle şarkılar ve böyle müzisyenler çıkıyorsa,bence onlara sahip çıkmak gerekiyor...kıraç çok başarılı ve ben devamlı takipçisiyim...

İlk albümü aldığımda çok güzel bulmuştum çünkü sözleri çok iyi gelmişti. Özellikle Bir Garip Aşk Bestesi süperdi. Zaman albümü de çok güzeldi.Ama son albüm Kıraç'ın kendi özgün tarzını yansıtıyor herhalde. Ne diyelim, hayırlısı olsun. O yapsın,ben dinlerim.

kıraç'ın ilk albümü ''Deli Düş''tür... o albümdeki çıkış şarkısı da ''Dağların Kadını'' idi..sonra ''Talihim Yok Bahtım Kara'' adlı şarkıya klip çekti ki, şöhreti yakaladığı albümü ilk albümü ''Deli Düş''tür...

bence igrenc bbir tarzı var tamam ilk zamanlar bende seviyordum ama artık degil müzigi iyice maddiyete döktü ne o film müzigi tanıtım müzigi rock için rock yapmıyor sadece maddiyeta bakıyor

Çok iyi bi sesi var gerçekten.Kasıntı gibi biraz ama haksız da sayılmaz hani :) İnsanda öyle bi ses olunca.....İyi bi yorumcu.Kendi besteleri de iyi.Albümüne adını verdiği parçaya (Kayıp Şehir) emek vermiş cidden.Ama en çok 'Senden Başka' isimli şarkısını beğendim o albümden:)Defalarca dinlesem bıkmam :) Tarzım mı? Hayır alakam olmaz ama türüne göre iyi.

kıraç için çok şey denilebilir özellikle yaptığı müzikle rock deseniz değil pop deseniz değil.ama kişiliğinden dolayı severim.piyasada dolaşan insanlardan iyi olduğu kesin.bazı şarkıları hoşuma gider.kıraç gibiler umarım çoğalır.psikopat iyice maddiyata döktüğünü söylemiş kim yaptığı müziği maddiyata dökmüyorki.en rockcı gözüyle baktığınız gruplar bile değişiyor.

Geri