Zuhal Müzik - Boss Loop Yarışması Ve Ödüller

LZ7qnV.jpg

"İşte karşınızda BOSS Loop Contest ödülleri!

Sen de BOSS Loop pedalın ile en iyi performans videonu çek-yolla, en beğenilen ilk 3 videonun arasında ol, Zuhal mağazalarında tüm ürünlerde geçerli hediye çekini kazan!
1f31f.png

Yarışma detayları için aşağıdaki linke tıklayabilirsin.
www.zuhalmuzik.com/roland

Unutma sadece sen ve Loop pedalın!

Birinciye 2000TL Hediye Çeki
İkinciye 1000TL Hediye Çeki
Üçüncüye 500TL Hediye Çeki"

Looper olarak boss kullanmadığım için katılamıyorum, umarım aramızdan yarışmaya katılanlar çıkar ve biz de destekleriz. :)

@Can Temtek ve @brown teşekkür ederim bu güzel düşünce için. Yarışmayı göreli ep ey oldu, hızlıca ve heyecanlı bir şekilde bir video hazırladım. 3 dakika sınırı olduğu için pek içime sinmedi ama kendi tarzıma göre deneysel bi şeyler yaptım ve yükledim. Fakat benden başka video yükleyen yok sanırım. Biraz rekabet olsa hiç fena olmaz :)
Bu arada bana oy vermek isterseniz bu linkten verebilirsiniz arkadaşlar :) Zaten forumun durum kısmında şimdi link paylaşacaktım :)

Roland TR

• Konu Sahibi Konu Sahibi
@Can Temtek ve @brown teşekkür ederim bu güzel düşünce için. Yarışmayı göreli ep ey oldu, hızlıca ve heyecanlı bir şekilde bir video hazırladım. 3 dakika sınırı olduğu için pek içime sinmedi ama kendi tarzıma göre deneysel bi şeyler yaptım ve yükledim. Fakat benden başka video yükleyen yok sanırım. Biraz rekabet olsa hiç fena olmaz :)
Bu arada bana oy vermek isterseniz bu linkten verebilirsiniz arkadaşlar :) Zaten forumun durum kısmında şimdi link paylaşacaktım :)

Roland TR

Boss zorunlu olmasa voicelive ile yapacaktım (n) artık tc helicon yaparsa ona katılırım :cautious:

sevgili @turanakkale size oy verirken ornek videolara da baktim ve su video gozume carpti :

ama bu loop meselesine pek hakim degilim. dolayisiyla hangi modeli kullaniyor bu kisi pek anlayamadim. sizce?

@Bopcat
Eğer yanlış algılamadıysam loopları üç ayrı track içinde toplamış sanırım. Bunu yapabilmesi için ayakla kontrol edilen Boss pedallarından RC50 yada RC300 modeli kullanmalı. Eğer iki track içinde yapmışsa RC30 da olabilir. Ama RC30 olacağına pek ihtimal vermedim açıkcası.

@Can Temtek valla benim bi arkadaşım daha katılmak istiyor yakın zamanda yükler herhalde sende gel az rekabet olsun:D fakat yarışma sayfasında oy kullanma kısmı sıkıntılı, insanlar kolay erişemiyor, sosyal medya üzerinde yapsalardı biraz daha katılım artabilirdi bence. ben 1 ay öce katıldım yarışmaya hala başka katılan yok ve son katılım tarihide yok.

Uzun zamandır yarışma var fakat pek bi katılım yok malesef, sanırım bu yüzdende bir sonuca varamıyor. Konu güncellensin de belki görmeyen birisi görüp yarışmaya katılır diye yazıyorum bu postu. Biraz rekabet hiç fena olmazdı :)
Roland TR

Olm ... para versin sıkıyosa, ben olsam nakit verirdim katılıma bak o zaman, yıkılırdı ortalık. Ama millet biliyo ... Hediye çeki bile vermez kıvırır. ikibin paps bu ... 500 avro ... canı yanar ...

Naptılarda bu kadar kuruldun adamlara. Şimdi reklam yapmak gibi olmasın ama ben zuhalden yaptığım her alış verişte gayet memnundum açıkcası. Pek fazla cimriliklerine denk gelmedim.

Rock on ...

Kurulmadım ya, yani kırk yıllı mevzu istersen anlatırım özelden. Deneyimler bunlar, zuhal abi napar? Gitar mı çalar, rock mu dinler, sadece para sayar. Uzak dursunlar bu tür yerlerden. Biz bize rock muhabbeti yapıyoruz.

Bak diyorum, versin hadi ikibin papeli ... veriyo mu? Çek de olur, kırdırırız.

Yani adamların işi ticaret neticede müzikle ilgili bi değerlendirme yapmak pek doğru değil zaten. Fakat bu yarışma sonucunda birinciye 2000tl hediye çeki veriyorsa onuda Roland ve Boss yarışmayı düzenlediği için veriyor. İşin içinde sadece zuhal müzik yok, bu yarışma zaman zaman global olarak da yapıldı farklı ülkelerin kendi içinde yapıldı. Yani bu işin başında Roland bünyesi var, zuhal müzik daha çok aracı gibi.

Geri