Irig Ile Ilgili Bir Soru

Yanımda heryere amfi taşımamak için irig almayı düşünüyorum.Garageband ile iphone'da kullanacağım ama internette 20 liraya da 400 liraya da gördüm birisi bana farkını açıklayabilir mi?

Eğer alacaksanız size Irig Hd serisini önerebilirim.
Muhtemelen uygun fiyatlı gördüğünüz ürünler Irig'in ilk ürünü olan ve kablolu (aklıma başka bi ayrım şekli gelmediğinden öyle dedim) versiyonu. Linkte bahsettiğim ürünü görebilirsiniz; IK Multimedia Irig

Fakat size tavsiye edebileceğim seri irig HD serisidir ya da daha sonradan yeni versiyonları da çıktı onları deneyebilirsiniz. Fakat alacaksınız en azından Irig HD almanızı tavsiye ederim. Yaklaşık 2 yıldır bende bu versiyonu kullanmaktayım ve oldukça memnunum.
Aralarındaki bariz farklardan birincisi ses kalitesi olarak belirtilmiş bek çok forum sayfalarında ama ilk versiyonu denemediğim için net bir şey söyleyemeyeceğim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer alacaksanız size Irig Hd serisini önerebilirim.
Muhtemelen uygun fiyatlı gördüğünüz ürünler Irig'in ilk ürünü olan ve kablolu (aklıma başka bi ayrım şekli gelmediğinden öyle dedim) versiyonu. Linkte bahsettiğim ürünü görebilirsiniz; IK Multimedia Irig

Fakat size tavsiye edebileceğim seri irig HD serisidir ya da daha sonradan yeni versiyonları da çıktı onları deneyebilirsiniz. Fakat alacaksınız en azından Irig HD almanızı tavsiye ederim. Yaklaşık 2 yıldır bende bu versiyonu kullanmaktayım ve oldukça memnunum.
Aralarındaki bariz farklardan birincisi ses kalitesi olarak belirtilmiş bek çok forum sayfalarında ama ilk versiyonu denemediğim için net bir şey söyleyemeyeceğim.
Gitar Irig Iphone Ipod Ipad Bağlantı Amplitube GittiGidiyor'da 247739133
Ik Multimedia Irig Hd Iphone/ipod Touch/ipad Için Gitar Arayüzü GittiGidiyor'da 242533861
Bu şekilde iki model var hangisi oluyor bu?

Size önerdiğim ve kendi kullandığım versiyon olan Irig HD 2. linkteki ürün.
Fakat gönderdiğiniz linkteki fiyatı biraz yüksek geldi bana ve forumda ya da gittigidiyor üzerinden bile aratmanız durumunda daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Ben apple store'dan almıştım iRig Hd. Ama şimdi olsa amazondan ya da başka bi yerden daha ucuzunu bulurum. Ayrıca irig hd'den başkasını düşünmeyin derim irig alacaksanız. Hd2'si de yeni çıktı normaliyle arasında ciddi fark vardı youtube'dan dinlediğim kadarıyla. Apogee'nin de buna benzer bi ürünü vardı onu da düşünebilirsiniz. Ama 25 kasımı bekleyin belki indirime girer hd ya da hd2

Yanımda heryere amfi taşımamak için irig almayı düşünüyorum.Garageband ile iphone'da kullanacağım ama internette 20 liraya da 400 liraya da gördüm birisi bana farkını açıklayabilir mi?

Sorunuzun cevabi ile ilgili olarak "Piyasadaki Sahte İrigler ile ilgili" diye bir başlık açmıştım fakat silinmiş. Sanki hiç açmamışım gibi... Böyle bir başlığın forumdan silinmesi de ilginç :unsure:

Apple yeni telefonlarında tabletlerinde kulaklık çıkışını kaldırıyor. İphone7 kullanıyorsanız yada ilerde belki alırım diyosanız irig hd apogee jam falan almayın fazladan 40 50 euro verip aparat almadan kullanamazsınız. irig hd 2 yada sonic port modellerine bakın.

Geri