Black Friday

Öncelikle hepimize sabırlar diliyorum ama bu haberi de paylaşmamak olmaz diye düşündüm. Dore ve Zuhal stok temizliyor. Bazı ürünlerdeki indirim hakiki indirim. Önce bindirim sonra indirim değil yani. Ben dün Schecter Hellraiser Special Solo 6'i 1480 tl taksitli fiyata aldım. Sıfır, garantili. Nerdeyse yurtdışı internet fiyatının yarısına. Bütçesi olan baksın derim. İyi araştırırsanız gerçek anlamda indirimi olan bi ürün bulabilirsiniz.Yaşadığınız şehirde varsa Dore/Zuhal mağaza dolaşın. Stoklar doğru değil. Bi hazine bulabilirsiniz. Örneğin Tünel Dorede Schecter Hellraiser C1 var. Stokta gözükmeyen. Ben manyetiğini beğenmediğim için diğerini aldım. C1 de EMG 81TW vardı. Düz 81 değil. 1680 tl bu da. Umarım gönlünüze göre bir şeyler bulursunuz.

Son düzenleme:
Öncelikle hepimize sabırlar diliyorum ama bu haberi de paylaşmamak olmaz diye düşündüm. Dore ve Zuhal stok temizliyor. Bazı ürünlerdeki indirim hakiki indirim. Önce bindirim sonra indirim değil yani. Ben dün Schecter Hellraiser Special Solo 6'i 1480 tl taksitli fiyata aldım. Sıfır, garantili. Nerdeyse yurtdışı internet fiyatının yarısına. Bütçesi olan baksın derim. İyi araştırırsanız gerçek anlamda indirimi olan bi ürün bulabilirsiniz.Yaşadığınız şehirde varsa Dore/Zuhal mağaza dolaşın. Stoklar doğru değil. Bi hazine bulabilirsiniz. Örneğin Tünel Dorede Schecter Hellraiser C1 var. Stokta gözükmeyen. Ben manyetiğini beğenmediğim için diğerini aldım. C1 de EMG 81TW vardı. Düz 81 değil. 1680 tl bu da. Umarım gönlünüze göre bir şeyler bulursunuz.
linkini atabilir misin solo 6 nın?

Schecter Hellraiser C-1 BLK Elektro Gitar
Stokta yok. Tünel mağazadında var sadece. Ara istiyorsan. Dun Fatih'in baktığı gitar de. Sercan gostermişti bana gitarı. EMG ler coil split ona göre. Standart EMG karakteri yok !
Pardon Solo 6i istemişsin. Her mapazanın tek bir urunu indirimli satma hakkı varmış. Bana söylenen bu. Başka solo 6 yok indirmde uzgunum
Schecter Hellraiser Special Solo-6 Elektro Gitar
Bunun siyahı. Ama gördüğün gibi indirimli değil. Mağaza dolaşman lazım.

Son düzenleme:
Her mağazanın tek bir ürünü satma hakkı yanlış olmuş. Bu gitarlardan sadece birer tane indirimde var. Aynı mağazadaki aynı gitarın ikincisini bile indirimli satamıyorlar. Çinili han dorede "siyahtan başka renkleri görebilir miyim?" diye sorduğumda bana yapılan açıklama bu .

Yarın İzmir'deki Do Re'ye gideceğim, Schecter Solo 6 Custom almak istiyorum. Bir indrim yakalayabilirsem alabilirim sıfır olarak. Onun haricinde dene kesinlikle dediğiniz gitarlar var mı acaba ?

Bu arada Tünel Kıvılcım'da:
Charvel Desolation DS-1 ST 1900 TL
LTD KH 202 1300 TL

"1400 TL'ye Hellraiser" kadar deli bi indirim olmasa da indirim işte :)

Son düzenleme:
Geri