Elektro Gitar Için Kulaklık Tavsiyesi

Arkadaşlar ses kartı+referans monitörü ve bias kullanıyorum.akşamları işten geç geliyorum haliyle kulaklık arayışına girdim.Referans kulaklıkları baya pahalı. araştırmalarım sonucu Beyerdynamic dt 770 80 ohm fiyat performans ürünü olarak görünüyor.ama çok pahalı yine de.Daha ucuza alabileceğim beni pişman etmeyecek hangi kulaklıklar var.

Sürekli kulaklıkla çalışacaksanız akşamları ve imkanınız var ise, kaliteden ödün vermeden alın derim kulaklık. Son 7 senede, 2 2 yıl öğrenci yurdu ve 5 yıl da öğrenci evinde kalmış biri olarak sürekli kulaklık kullandım. Başlarda basit kulaklıklar kullanıyordum. Ama gerçekten kulak ağrıları yapmaya başladıktan sonra, kaliteli şeylere yöneldim. En son Sehnheiser'in bir modelini aldım ama hatırlamıyorum. Eve gittiğimde model numarası da verebilirim, incelersiniz isterseniz. Neyse, kulak sağlığına dikkat etmek gerekiyor yoksa telafisi çok zor durumlarla karşılaşabilirsiniz kalitesiz kulaklıklarla çok fazla çalışarak kulağınıza zarar verip.

Eğer ki Beyerdynamic dt 770 80ohm'u tercih ederseniz de ülke sınırları içinden almak yerine Thomann'a falan bakabilirsiniz. Thoman'da Shipping kısmında Türkiye'yi seçerseniz 111 Euro gibi bir fiyatı var. Vergi ile birlikte 130 Euro civarında oluyor. 30 euro da shipping ücreti var. 160 euro gibi bir fiyata geliyor. Bu da 600 liradan biraz aşağıda demek. Türkiye fiyatlarına bakınca da mydukkan'da 1250 TL. Thomann'ın 2 katından daha fazla.

O yüzden Heil Thomann :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sürekli kulaklıkla çalışacaksanız akşamları ve imkanınız var ise, kaliteden ödün vermeden alın derim kulaklık. Son 7 senede, 2 2 yıl öğrenci yurdu ve 5 yıl da öğrenci evinde kalmış biri olarak sürekli kulaklık kullandım. Başlarda basit kulaklıklar kullanıyordum. Ama gerçekten kulak ağrıları yapmaya başladıktan sonra, kaliteli şeylere yöneldim. En son Sehnheiser'in bir modelini aldım ama hatırlamıyorum. Eve gittiğimde model numarası da verebilirim, incelersiniz isterseniz. Neyse, kulak sağlığına dikkat etmek gerekiyor yoksa telafisi çok zor durumlarla karşılaşabilirsiniz kalitesiz kulaklıklarla çok fazla çalışarak kulağınıza zarar verip.

Eğer ki Beyerdynamic dt 770 80ohm'u tercih ederseniz de ülke sınırları içinden almak yerine Thomann'a falan bakabilirsiniz. Thoman'da Shipping kısmında Türkiye'yi seçerseniz 111 Euro gibi bir fiyatı var. Vergi ile birlikte 130 Euro civarında oluyor. 30 euro da shipping ücreti var. 160 euro gibi bir fiyata geliyor. Bu da 600 liradan biraz aşağıda demek. Türkiye fiyatlarına bakınca da mydukkan'da 1250 TL. Thomann'ın 2 katından daha fazla.

O yüzden Heil Thomann :)

paraya kıymak gerekiyor anlaşılan amazonda kargo dahil 117 dolar black friday nedeniyle en uygunu amazondan almak sanırım.

Amaç sadece çaldığını duymaksa senheiser 202 falan da rahattır ve iş görür. Fakat referans için bu ve benzeri kalibrede kulaklıklar iş görmez. Bass ve mid frekanslar yanıltacaktır özellikle.

Beyerdynamic dt770 pro 80 ohm ise bizzat kullanıyorum, kayıt için on numaradır. Saatlerce kullansanız bile kafanızda olduğunu unutuyorsunuz. Frekans taşıma konusunda zaten kendini ispatlamış ömürlük bir kulaklıktır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
amazon almanyadaki Audio-Technica ATH-M50X yi sipariş edeceğim.En azınadan kalite konusunda şüphem yok.Linkini buraya koyamadım bi türlü.480 tl civarına geliyor fiyatı.

bu gün geli kulaklığım(audio technica ath-m50x) az önce line 6 ux1 ses kartıyla bir deneme yaptım sonuç baya başarılı bir kulaklık özellikle mid ve tiz seslerde.Flat oldugu için basları çok abartmamışlar tam olması gerektiği gibi.kulaklık arayışındaysanız tavsiye ederim.Amazonda yılbasında tekrar indirime girer sanırım

Geri