Charvel So Cal Vs Schecter Sls C1 Fr

Charvel cok seksi duruyor. Maple tusede en sevdigim. Ama schecter set neck olmasi avantaj alt perdelere ulasim acisindan. Ton iste burada ikisinide deneyenler devreye giriyor. Hatta iscilik vs.

Ben bu yaz schecter almaya çıkıp ltd ec-1000 alıp gelmiştim.Schecter'a şahsen çok şaşırmıştım dediğiniz modeli de incelemiştim.Şaşırmamım sebebi hiç internette gördüğüm gibi değildi elimde oyuncak varmış gibi hissettim açıkçası hatta dore deki arkadaşa sorduğum ya bunlar neden nette daha iyi gözüküyor dediğimde mc donalds da öyle demişti eleman.Son bir aydır aklımda olan gitar ise charvel so cal.

Şu an zuhal müzikte 3350 TL'den 2350 TL'e düşmüş görünüyor Charvel So Cal HH modeli. Bu, "önce bindirme, sonra indirme" indirimi mi? Eğer öyle değilse, 1000 TL indirim çok şık olmuş.

Şu an zuhal müzikte 3350 TL'den 2350 TL'e düşmüş görünüyor Charvel So Cal HH modeli. Bu, "önce bindirme, sonra indirme" indirimi mi? Eğer öyle değilse, 1000 TL indirim çok şık olmuş.
Valla ben hiç tr de vamı diye bakmadıydım thomann da isteğim rengi 811 eur 30 eur kargo tl'e çevir 3047 tl falan.İndirim bence şansa bak para da yok.

HS So Cal denemistim Berlin'de, Surf Green.

Sirf almis olmak icin alirdim, tonlari cok guzeldi. Ben Strat-Superstrat sevdigim icin aradaydi tam, guzel alet.

Schecter'in kulvari farkli, o da guzel gitar.

Charvel'i bilemm hiç denemedim ama Mart ayında Tunç abiden bir Blackjack SLS C-1 FR aldım şu ana kadar gitarın rahatlığından ve tonundan çok memnunum. Ancak Strat-Superstrat arası bir ton bekliyorsanız Schecter sizi tatmin etmeyebilir.

Geri