Octave (rock)-izmir

meces demiş ki:
Octave grubunu geçtığımız salı ızledım..
gerçekten yepyenı bır nefes bu adamlar..
sıkılmıştık artık hep aynı grupları dınlemekten we sahnelerı de çok ıyı ıyı bı enerjılerı war.
Sahnede yüzü gülen adamlar ıstıyoruz we bunu yapan çok az grup war Octave da bunlardan.
başarı hakedene gelır arkadaşlar.umarım ıyı bı şeyler yaparsınız we sızı daha ıyı yerlerde de ızlerız.
-----------------------------------------
tesekkur ederıs elımızden geldıınce eglenmeye calısıoz bızde kı sız de eglenesınız zaaten kendı aramızda da cok eglenıoz sahne dısı zamanlarda da yenı parcalara hazır olun
---------------------------------
O C T A V E / Bass

Sebastian_Lee demiş ki:
minee demiş ki:
serdar kardeşim:D " gripin " çalabilirmisiniz
:D lütfeeennnn :dan
------------------------
calıoz artık grıpın kızm san gelıp dınlemesı kaldı artık
---------------------------
O C T A V E / Bass

tamam tamam tuna gelicez :D
zaten gelmemiz için tüm hazırlıklar yapılmış :!:
hoşgeldinli karşılamalar falann herşey hazır :twisted:
sözler tutulmuş :D saol varol serdar kardeş :D
bide sorması ayıp gripinden hangi şarkıyı çalıyosunuz :roll:

bide sorması ayıp gripinden hangi şarkıyı çalıyosunuz :roll:

böyle kahpedir dünya çalıoz mineeeee gelin de dinleyin artık biz tedaürden kaldırmadan :)

güzel güzel.biz çok eğlendik walla.
bu kadar kalabalık 1 perşembe güzü hiç görmemiştim.
kötü eleştirilier de yapıcam yalnız.gitarcı arkadaş biçok gitarist gibi şarkıların orjinal sololarını atmadı.
bundan ben şunu anlarım.çalışmamış :D

yinede yeni bir grup olmalarından dolayı hoşgörüyoruzz tabii böle şeyleri.fakat gözler üzerinizde unutmayın.detayları önemseyin.
başarılar arkadaşlar.

[
bide sorması ayıp gripinden hangi şarkıyı çalıyosunuz :roll:[/quote]
--------------------------------------
böyle kahpedir dünya desem hosuna gidermi minecim kap nilayı gel artık e hadi hosgeldın yapcazz oo mine hanımlarda burdaymıs falan cıstak cıstak:::)

burki8 demiş ki:
güzel güzel.biz çok eğlendik walla.
bu kadar kalabalık 1 perşembe güzü hiç görmemiştim.
kötü eleştirilier de yapıcam yalnız.gitarcı arkadaş biçok gitarist gibi şarkıların orjinal sololarını atmadı.
bundan ben şunu anlarım.çalışmamış :D

yinede yeni bir grup olmalarından dolayı hoşgörüyoruzz tabii böle şeyleri.fakat gözler üzerinizde unutmayın.detayları önemseyin.
başarılar arkadaşlar.

eleştirin için teşekkür ederim.. orjinal solo atmak gibi bir kaygım olmamakla beraber hissettiğim gibi çalmaya çalışıyorum.. aslında parçanın hissiyatını kaybetmeden doğaçlıyorum soloları.. hep aynı şeyleri duymak inan beni de kasıyor.. bi çok gitarist gibi olmayıvereyim bende ne dersin ;)

:idea: bu arada yakında yeni sürprizlerle karşınızda olacaz.. O C T A V E ı bekleyin..

Eskiden düşünürdüm hafta sonu eglenmek bir başka olur diye ama OCTAVE'ı tanıdıktan sonra eglencenin ne oldugunu cok iyi anladım!! sonuna kadar arkanızdayım arkadaslar!!! Başarılarınızın devamını diliyorum
salı günü görusuruz!!

YA YA YA ŞA ŞA ŞA OCTAVE OCTAVE ÇOK YAŞA :)
allahım cok geyik günümdeyim bugün yorum yazmasa mıydım ki acaba :) nesse arkaaşlar cok geyik yapmamak için uzun yazmııcam önümüzdeki günlerde yazcak çok sey olcaktır eminim...
şimdi geçerim eleştiriye ...
korkmayın valla olumlu şeyler yazcam :)
çok beendim valla sizi ki bunu size milyon kere de söööledim tam gaz devam bence pışşşttt uzun saçlı insan afferim len sana :p
bu arada sadece burhan ıcın deıl hepınız ıcındı bu söz :) cok kısa zamanda bıssuru sarkı yaptınız cok acele cıktıınızı dusunup sızı bıraz daha gec cıkmanız ıcın engellemeye calıssam da cıktınız !!!! ama ıyıkı cıkmıssınız super be yaw :) walla billa:)
bu arada ıyı kı kısa yazcaktım ha :)
nesse basarılar efem esen kalın:)

Salı ve Perşembeleri Beri Blues Bar'a geldiniz ..canınız ne dinlemek ister arkadaşlar..buyrun söyleyin bakalım

- ya her grup da aynı sıkıcı şeyleri çalıyo bayılcam artık!! diyenler..ne duymak istersiniz?

- ya nasıl olur da şu şarkıyı çalmaz kimse de bunu yapmayı akıl edememiş mi acaba diyenler..neymiş o şarkı bakem???

baranoid demiş ki:
Salı ve Perşembeleri Beri Blues Bar'a geldiniz ..canınız ne dinlemek ister arkadaşlar..buyrun söyleyin bakalım

- ya her grup da aynı sıkıcı şeyleri çalıyo bayılcam artık!! diyenler..ne duymak istersiniz?

- ya nasıl olur da şu şarkıyı çalmaz kimse de bunu yapmayı akıl edememiş mi acaba diyenler..neymiş o şarkı bakem???

böyle bir hizmet sunuyor olmamız ne hoş barancım (= destekliyorum :) :metalhead

secilay demiş ki:
YA YA YA ŞA ŞA ŞA OCTAVE OCTAVE ÇOK YAŞA :)
allahım cok geyik günümdeyim bugün yorum yazmasa mıydım ki acaba :) nesse arkaaşlar cok geyik yapmamak için uzun yazmııcam önümüzdeki günlerde yazcak çok sey olcaktır eminim...
şimdi geçerim eleştiriye ...
korkmayın valla olumlu şeyler yazcam :)
çok beendim valla sizi ki bunu size milyon kere de söööledim tam gaz devam bence pışşşttt uzun saçlı insan afferim len sana :p
bu arada sadece burhan ıcın deıl hepınız ıcındı bu söz :) cok kısa zamanda bıssuru sarkı yaptınız cok acele cıktıınızı dusunup sızı bıraz daha gec cıkmanız ıcın engellemeye calıssam da cıktınız !!!! ama ıyıkı cıkmıssınız super be yaw :) walla billa:)
bu arada ıyı kı kısa yazcaktım ha :)
nesse basarılar efem esen kalın:)

canımsın sen benim biricik seçilay :utandim desteğin için çok saol.. çalışıyoruz ve en iyisini yapmak için kendimize inanıyoruz.. yarın gelelim hele ziyaretinize =) ;)

Dinlerken gerçekten eğlenip coştuğumuz nadir gruplardansınız keşfetmek de zor olmadı :D bu şekilde tam gaz dewam edin hak ettiğinz yere geleceğinize inanıyorum sizi dinlemeye dewam edicez :p *BuRalaRın En büYüğü O BiR BaŞka* ;)

gizzzmm demiş ki:
Dinlerken gerçekten eğlenip coştuğumuz nadir gruplardansınız keşfetmek de zor olmadı :D bu şekilde tam gaz dewam edin hak ettiğinz yere geleceğinize inanıyorum sizi dinlemeye dewam edicez :p *BuRalaRın En büYüğü O BiR BaŞka* ;)

Teşekkür Ederiz bizlerde sizleri daha fazla koparmak için elimizden geleni yapmaya devam etcez :)

Geri