Octave (rock)-izmir

baranoid demiş ki:
Salı ve Perşembeleri Beri Blues Bar'a geldiniz ..canınız ne dinlemek ister arkadaşlar..buyrun söyleyin bakalım

- ya her grup da aynı sıkıcı şeyleri çalıyo bayılcam artık!! diyenler..ne duymak istersiniz?

- ya nasıl olur da şu şarkıyı çalmaz kimse de bunu yapmayı akıl edememiş mi acaba diyenler..neymiş o şarkı bakem???
soulfly-back to the primitive / judas priest-painkiller/ machine head-aesthetics of hate/ ozzy osbourne-perry mason/ children of bodom-are u dead yet?/ death-crystal mouintain bi de annihilator-alice in hell

duvarsaati demiş ki:
baranoid demiş ki:
Salı ve Perşembeleri Beri Blues Bar'a geldiniz ..canınız ne dinlemek ister arkadaşlar..buyrun söyleyin bakalım

- ya her grup da aynı sıkıcı şeyleri çalıyo bayılcam artık!! diyenler..ne duymak istersiniz?

- ya nasıl olur da şu şarkıyı çalmaz kimse de bunu yapmayı akıl edememiş mi acaba diyenler..neymiş o şarkı bakem???
soulfly-back to the primitive / judas priest-painkiller/ machine head-aesthetics of hate/ ozzy osbourne-perry mason/ children of bodom-are u dead yet?/ death-crystal mouintain bi de annihilator-alice in hell

8O 8O Vuh komşu sağlamından istekler böle bunları beraber çalacaksak hemen haberleşelim abi :) :D :)

duvarsaati demiş ki:
baranoid demiş ki:

sen gaz yapmışsın gene :twisted: bi soda ister misin? ;) ;)

duvarsaati demiş ki:
baranoid demiş ki:

bende var hepsi :D gel çalalım hocam (=

baranoid demiş ki:
duvarsaati demiş ki:
baranoid demiş ki:

sen gaz yapmışsın gene :twisted: bi soda ister misin? ;) ;)
ya tamam ya :oops: .istemem soda falan.sen "atış serbest" bi zemin hazırlamışsın bende degerlendireyim,şansımı deneyeyim dedim :D...

konu monu yok işte...

Bu baranoid denen eleman kimki??? ne saçma nick o öle... üsameddin cindoruk gibi :) sanki bi yerden tanıyorum ama... davul fln da çalıyo. bizim kanki olmasın bu, eski killjoy davulcusu :) zibidi herif seni!!! alakaya dere otusun olm sen. heryerden çıkıyosun. amatör gruplara bakim demoları indirim diye girdim octave izmir fln.. yok efendim baranoid. ne desem boş walla, hayırlı ola. musiki hayatınızda grupça başarılı olursunuz inşallaaaah... yarabbim size bol bol ilham ihsan eyleye.. amin!! buarada benim sizi dinleme fırsatım olmadı ama tavsiyem bu adamı grutan atın bu 1... 2 atmıcaksanız da buna bol bol wisky-yak bizi, mavi sakal-nekadar, deep purple- child in time, marilyn manson- come white, blur fln çaldırın pek sever :D (sene 2000 baran okul konserinde yürüyen davul çalar... hasan davulu tutar kaçmasın diye bi yandan... ve alper güzel bir hamle yaparak mikrofon sehpasını baranın kafaya geçirir... konsere eleman satışları yüzünden 2 kişi çıkılır eblek gibi.. son anda bi önce çıkan grubun elemanlarından biri kandırılarak gruba transfer edilir... çok geçmeden yeni transfer gruptan atılır ve alper'in içindeki kırpık fışkırır, mikrofonu kapar, anırarak şarkıyı söler. o anda konseri... pardon pilav gününü organize eden hocalar allah belanızı vermeye emi eşşek sıpaları şeklinde, umarsızca yapılan rezillik çabalarını izlemektedir.) not: bizim studyo kayıtları hala duruyo dinleyip dinleyip iç çekiyorum :( neyse gelimde bi ant'a gidelim... özlemiştir bizim şarkıları :D hadeee c yaaa!!

yav ne geceydi o ööle...kopardınıs milleti yavv ...:zipla görüşmeyeli baya bayaaa bi ilerleme gördüm sizde arkadaşlarr... :D :D
salı ve perşembeleri de hareketlendirdiniz ya helal vallaa...tebrik ediyorum hepinizi... ;)
ancaaaaaaakkk.. :p yakın zamanda şööle bikaç tene daha gripin parçası isterem...ona göre... :twisted: :twisted:
bide serdar kardeş sana yakışan bazı parçalar varya (kenan-nev) onlarıda arada bi çalın yahu... :? güzel gider.. ;)
şimdilik bu kadar... :LOL:
kalın sağlıcakla... ;)

nilloraska demiş ki:
yav ne geceydi o ööle...kopardınıs milleti yavv ...:zipla görüşmeyeli baya bayaaa bi ilerleme gördüm sizde arkadaşlarr... :D :D
salı ve perşembeleri de hareketlendirdiniz ya helal vallaa...tebrik ediyorum hepinizi... ;)
ancaaaaaaakkk.. :p yakın zamanda şööle bikaç tene daha gripin parçası isterem...ona göre... :twisted: :twisted:
bide serdar kardeş sana yakışan bazı parçalar varya (kenan-nev) onlarıda arada bi çalın yahu... :? güzel gider.. ;)
kalın sağlıcakla... ;)
Nilaycım çok teşekkür ederim şöle bi konu var nev çalcaz ama kenan doğulu sevmemize ve dinlememize,takdir etmemize rağmen bi süre düşünmesek ii olur bayaa bi şişmiştim çünkü kenan söylemekten bir müddet niyetimiz yok anlicağın ama gripin yaparız bi tane daha :LOL:

SedEx demiş ki:
nilloraska demiş ki:
kalın sağlıcakla... ;)
Nilaycım çok teşekkür ederim şöle bi konu var nev çalcaz ama kenan doğulu sevmemize ve dinlememize,takdir etmemize rağmen bi süre düşünmesek ii olur bayaa bi şişmiştim çünkü kenan söylemekten bir müddet niyetimiz yok anlicağın ama gripin yaparız bi tane daha :LOL:

sende haklısın aslında...aynı parçaları söylemek bi yerden sonra bayar... :roll: biz dinleyiciyiz ya pek anlayamıoruz işin bu tarafını,sadece istiyoruz 8O 8O
ama bu parçaları diğer gruplardan pek dinlemediğmiz için bu, sizin adınıza bi artı olur gibime geliyo... ;)
neyse nev de yeter şimdilik... :D :D
e gripinde beklenmekte...eeheheh.. :p

evet ya dün gece süperdi oktave... açık konuşmak gerekirse ilk dinlediğimde bu kadar beğenmemiştim :twisted: :twisted: ama dün çok beğendim... her gün daha iiye gidiosunuz hadi bakalım... beriyi perşembe günü bukadar doldurmak iiye işaret ;)
bide vega "evet, ne var" ı duyunca mutlu oldum ehehhe eskiye gittim... çok yakışmış size... kargodan da eski şarkılar var... özlemişim yahuu... bidaha arayı bu kadar uzatmamak lazım ;) ;)
heee bide dün "sen hep benimsin" çalmadınız ona çok bozuldum şahsen serdar kardeş :LOL:

SÜPERSİNİZ! ÇILGINLAR SİZİ!....

TUNA'ya öpcükler.

vvvveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....
veeeeeeeeeeeeeeeee.......

SEWGİLİ "BUHRAN" ABİM! SENİN O SIRMA RAPUNZEL SAÇLARINA KURBAN OLURUM BEN! :LOL:

:LOL: GRUBUN OKTAVI YÜKSEK. EWET. TAM OLARAK KAÇ OKTAV OLDUGUNU BILMIYORUM AMA GERCEKTEN DE ÇOK OKTAVLI BİR GRUP. DİNLEDİM. GERÇEKTEN DE BİR SÜRÜ SES CIKARABILIYORSUNUZ. BEN SAYAMADIM. SES COK. OKTAV DA YUKSEK. TEBRİKLER. :LOL:

EN BÜYÜK OKTAVE! OLEEEEEEEY!

Geri